5,2 km
Kringloopwinkel Gebruikt als Nieuw in Den Bommel
Den Bommel
Energiebaan 2a, 3255 SB Oude-Tonge
| ma | 09:00-17:00 |
| di | 09:00-17:00 |
| wo | 09:00-17:00 |
| do | 09:00-17:00 |
| vr | 09:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Een ruim opgezette kringloopwinkel met veel diversiteit in het aanbod, van kleding tot bouwmarktartikelen. De winkel heeft een wisselend assortiment dat regelmatig vernieuwd. De prijzen verschillen sterk: terwijl veel bezoekers de kleding per kilo en sommige artikelen als goedkoop ervaren, vinden anderen bepaalde stuks verrassend duur vergeleken met andere kringloopwinkels. De meeste bezoekers prijzen het vriendelijke personeel, de hondvriendelijkheid en de nette uitstraling, maar enkele reviewers geven aan dat sommige medewerkers minder behulpzaam waren en de indruken soms chaotisch is.
Samengevat uit 105 Google reviews · bijgewerkt 9 augustus 2026
Bekijk alle 105 beoordelingenKringloop Goed voor Goed Kringloopcentru in Oude-Tonge verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is open van maandag tot en met zaterdag. Je kunt er met kaart betalen en de winkel is toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Parkeerplaatsen zijn er beperkt beschikbaar. Met een score van 3.8 uit 100 beoordelingen krijgt de winkel wisselende reacties van bezoekers.
Natasja de Leeuw
29 juni 2021
Fijne kringloop, vriendelijk personeel, fijne prijzen. Er staan onwijs leuke spullen, die vaak aangevuld worden. Ik kom hier vaak en zie altijd weer wat leuks of nieuws staan. De winkel wordt regelmatig ge-update, wat ook erg prettig is. Leuke hoekjes, de boeken netjes op alfabetische volgorde, wat erg fijn zoekt! Sinds een tijdje een tweedehands bouwmarkt, wat een erg leuk concept is. Altijd leuk om hier eens te snuffelen en zeker de moeite waard om eens te bezoeken.
Esmeralda Postma
18 mei 2021
Uiterst onvriendelijke vrouw die geen mondkapje droeg omdat ze 'gevaccineerd' was, maar dit wel eiste van bezoekers. Personeel hield zich niet aan de maatregelen, winkel oogt erg rommelig en ongeorganiseerd.
Shandro Meerdink
18 mei 2021
Alle medewerkers/ vrijwilligers zonder mondkapje. (Wat ik prima vind want ze doen niets.) Maar ik moest hem wel op. Reden van mevrouw dat ze dat zelf niet deed was omdat ze ingeënt was. Los van deze 'discussie' een vrij prijzige kringloop na de verbouwing. En een zeer chagrijnige dame die je verwelkomt.
Francisca Wagenaar
12 mei 2021
Egon Manser
11 mei 2021
Kleine tweedehandswinkel
Cornelis Prul
13 april 2021
Leuke mensen, leuke spullen, kortom reuze gezellig!
Paula Post
15 december 2020
Pepijn Torenvlied
21 november 2020
Leuke kringloopwinkel. Alles goed gesorteerd. Ook de boeken netjes op alfabetische volgorde van de auteur.
Mathilde van heck
31 oktober 2020
Ben hier geweest Maar ...... De winkel stond vol met Kerstmis spulletjes Maar nog niet te koop ???????? Zet het dan niet in je winkel Sorry Geen aanrader
Ruben Faro
17 oktober 2020
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Sebastian en 104 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Sebastian en 104 anderen deelden hun ervaring
Kringloop Goed voor Goed Kringloopcentru
Energiebaan 2a, 3255 SB Oude-Tonge