3,8 km
Kringloopwarenhuis Het Goed Roermond
Roermond
| ma | Gesloten |
| di | Gesloten |
| wo | 11:00-17:00 |
| do | Gesloten |
| vr | Gesloten |
| za | 11:00-17:00 |
| zo | 11:00-17:00 |
Een charmante kringloopwinkel gevestigd in een oude boerderij met een prachtige binnenplaats. Het aanbod is gevarieerd met antieke spullen en kleding in een apart gebouw. De prijzen zijn redelijk, al vinden sommige bezoekers ze aan hoge kant. De kringloop is kind- en huisdiervriendelijk en biedt soms livemuziek. Minpunten die bezoekers noemen zijn een beperkter assortiment dan vroegen en minder sfeer na de verandering van Emmaus naar Modus.
Ontdek unieke kringloopvondsten bij Emmaus Perspectief "Hoeve Genoenhof" in Swalmen—duurzame mode, meubels en meer in een sfeervolle ambiance.
De Emmaus Perspectief "Hoeve Genoenhof" is een kringloopwinkel gelegen in Swalmen, in de buurt van Maastricht. Met zijn gunstige locatie nabij diverse attracties en activiteiten, biedt deze kringloopwinkel niet alleen een duurzame winkelervaring, maar ook een hele dag vol plezier in de omgeving.
Bij Emmaus Perspectief "Hoeve Genoenhof" kun je een breed scala aan items doneren. Of het nu gaat om kleding, meubels, elektronica of huishoudelijke artikelen, deze kringloopwinkel verwelkomt graag jouw gebruikte goederen. Door te doneren draag je bij aan de duurzame missie van Emmaus Perspectief, waarbij hergebruik en recycling centraal staan.
Bij het winkelen in deze kringloopwinkel is het belangrijk om alert te zijn op verborgen schatten. Soms vind je unieke items die nergens anders te krijgen zijn. Van retro kledingstukken tot vintage meubels, je weet nooit wat je zult vinden. Een tip: neem de tijd om door de verschillende afdelingen te struinen en wees geduldig. Vaak worden nieuwe items toegevoegd, waardoor je altijd iets interessants zult ontdekken.
Bij Emmaus Perspectief "Hoeve Genoenhof" kunnen bezoekers genieten van een vriendelijke en gastvrije service. Het team staat klaar om je te helpen en eventuele vragen te beantwoorden. Deze kringloopwinkel organiseert ook unieke programma's en evenementen, zoals de jaarlijkse kerstmarkt. Houd hun Facebook-pagina in de gaten voor meer informatie over speciale aanbiedingen en activiteiten die plaatsvinden in de winkel.
Naast hun grote selectie aan gebruikte goederen, biedt Emmaus Perspectief "Hoeve Genoenhof" ook een rolstoeltoegankelijke ingang en gratis wifi. Bovendien staan ze bekend als LGBTQ+ vriendelijk, wat laat zien dat ze een inclusieve en diverse gemeenschap ondersteunen. Als extra voordeel accepteren ze ook betaalpassen, waardoor het winkelen nog gemakkelijker wordt.
Met een gemiddelde beoordeling van 4.5/5 sterren, hebben de bezoekers van Emmaus Perspectief "Hoeve Genoenhof" lovende woorden voor deze kringloopwinkel. De combinatie van een duurzame winkelervaring, uitstekende service en de nabijheid van attracties en activiteiten maakt dit een must-visit bestemming in de regio Swalmen.
Kortom, kom naar Emmaus Perspectief "Hoeve Genoenhof" in Swalmen voor een unieke en duurzame winkelervaring. Breng je gebruikte goederen mee, ontdek verborgen schatten en geniet van het brede scala aan attracties en activiteiten in de buurt.
Meer informatie over de kerstmarkt
Ontdek meer kringloopwinkels in Limburg
Ontdek meer over de locatie in Swalmen
Mentioned keywords: Kringloop Swalmen, Kringloopwinkel Swalmen
Irene Berger
21 mei 2026
Vriendelijk geholpen mooi ingericht.
Chris Keates
21 mei 2026
Oude boerderij met tweedehandswinkel, eten en drinken, soms livemuziek. Gelegen op het platteland, maar niet te afgelegen. Goede uitvalsbasis om te wandelen en prima prijzen.
cobi van rhee
28 april 2026
Maciej Brzostek
28 maart 2026
Rozemarijne Buis
22 maart 2026
Toen Modus nog Emmaus was, was het veel leuker. De winkel is leger en minder gezellig. Ik kom er niet graag meer.
Truus Willems
16 februari 2026
Mooie kringloopwinkel. Goed gesorteerd. Prijzen zijn soms aan hoge kant, maar geldt ook voor andere kringloopwinkels.
Henry
14 januari 2026
Prachtige kringloopwinkel, gevestigd in een groot, vrij afgelegen complex in de buurt van Roermond. Mooie antieke en briljante spullen voor redelijke prijzen. Tevens een kleding afdeling gevestigd in een ander gebouw op het terrein. Vriendelijke bediening. Ruime parkeergelegenheid langs de oprijlaan.
Thomas Groß (TG)
13 september 2025
We gingen er vandaag heen om een hapje te eten. We konden rond 13:10 uur onze bestelling plaatsen: twee appelspritzers, twee porties speciale friet en fish and chips. Rond 13:50 uur betaalden we alles (€24,50) en vertrokken helaas zonder ons eten te hebben gekregen. Ondanks dat we om 13:35 uur vroegen hoe lang het nog zou duren, kregen we geen informatie over hoe lang het nog zou duren. Gasten die na ons arriveerden en later bestelden, kregen hun eten wel eerder. Ik begrijp deze wachttijd voor friet niet en ben daarom erg teleurgesteld.
Resa Hemeltjen
17 augustus 2025
Helaas een van de slechtere kringlopen die ik in Nederland heb bezocht. De locatie is geweldig, maar het assortiment is enorm beperkt (de geplaatste foto's van jaren terug geven geen juist beeld meer van hoe het er vandaag uit zag - het is nu veel leger). De boeken staan volledig door elkaar en het aanbod is karig. En ook bij de kleding was ik gauw weg toen ik zag dat zelfs voor simpele, effen shirtjes - ongeacht welk merk - meer dan 5 euro werd gevraagd. Voor dat geld schaf ik ze nieuw aan bij bv. de Zeeman die ongeveer dezelfde prijs vraagt. Oprecht teleurgesteld vertrokken wij vandaag. Of nou ja, vluchtten zelfs weg, want de muziek was zo luid toen wij door de uitgang naar buiten stapten dat we het terras af moesten rennen. Jammer, met de locatie kan zoveel meer gedaan worden...
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 148 andere bezoekers
Kringloop Emmaus Perspectief "Hoeve Geno
Naborchweg 1, 6071 PG Swalmen