Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloop Den Haag in Rijswijk

De Bruyn Kopsstraat 2a, 2288 EC Rijswijk

Gevel van kringloopwinkel met wit pijl- en tekstbord 'INGANG WINKEL' en ingang met fietsen ernaast

Openingstijden

ma 08:00-17:00
di 07:00-17:00
wo 07:00-17:00
do 07:00-17:00
vr 07:00-17:00
za 10:00-17:00
zo 12:00-17:00

Wat bezoekers zeggen

Een middelgrote kringloop in Rijswijk met een divers aanbod van tweedehands goederen en een speciale vintage afdeling met authentieke items. De prijzen zijn over het algemeen normaal tot soms wat aan de hoge kant voor meubels, maar wel onderhandelbaar. Positieve aspecten zijn de vriendelijke medewerkers en de variatie in producten, met name de CD-collectie en decoratieve items. Nadelen die bezoekers noemen zijn de onbetrouwbare bezorgservice en de wisselende sfeer met soms onvriendelijke medewerkers.

Bekijk alle 202 beoordelingen

Ontdek tweedehands schatten bij Kringloop Den Haag – duurzaam winkelen voor kleding, meubels en meer in Rijswijk.

Kringloop Den Haag: Duurzaam Tweedehands Winkelen in Rijswijk

Kringloop Den Haag is een bekende winkel in Rijswijk waar je terecht kunt voor duurzaam tweedehands winkelen. De winkel, gevestigd aan De Bruyn Kopsstraat 2a, 2288 EC Rijswijk, is geopend van maandag tot en met zaterdag. Met een gemiddelde beoordeling van 3.9/5 sterren, is de Kringloop Den Haag geliefd bij haar klanten.

Wat breng je naar de Kringloopwinkel?

Bij Kringloop Den Haag kun je diverse spullen brengen, zoals kleding, boeken, huishoudelijke apparaten, meubels en nog veel meer. Het kopen en verkopen van tweedehands spullen is niet alleen voordelig, maar ook goed voor het milieu. Dankzij Kringloop Den Haag krijgen deze spullen een tweede leven.

Wat moet je weten bij het winkelen bij Kringloop Den Haag?

Bij het winkelen bij Kringloop Den Haag is het belangrijk om op enkele zaken te letten. Veel beoordelingen benadrukken de prijzen, het vriendelijke personeel en de mogelijkheid tot onderhandelen. Neem dus de tijd om te kijken naar de prijzen van de spullen en maak gebruik van de ruimte om te onderhandelen voor een goede deal.

Hoe werkt de Kringloopwinkel?

Naast het brengen van spullen, kun je bij Kringloop Den Haag ook terecht voor de aankoop van tweedehands items. De winkel biedt verschillende services en faciliteiten, zoals het gratis parkeren voor de deur en de bereikbaarheid met het openbaar vervoer. Ook is er een rolstoelvriendelijke ingang en parkeerplaats aanwezig, waardoor de Kringloop Den Haag toegankelijk is voor iedereen.

Unieke Programma's en Services

Kringloop Den Haag biedt diverse programma's aan die het winkelen bij de kringloop extra bijzonder maken. Zo is er een ophaalservice beschikbaar, waarbij je grote spullen kunt laten ophalen bij jou thuis. Daarnaast kun je ook goederen doneren aan de winkel, zodat ze weer verkocht kunnen worden. Ook kun je gebruik maken van verschillende betaalopties, zoals betaalpassen, contactloos mobiel betalen en zelfs creditcards.

Blijf op de hoogte via Social Media

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws en acties? Volg Kringloop Den Haag dan op Facebook. Zo mis je geen enkele update en blijf je op de hoogte van alle duurzaam tweedehands winkelen mogelijkheden.

Ontdek Meer Kringloop Den Haag Filialen

Kringloop Den Haag heeft niet alleen een winkel in Rijswijk, maar ook nog 8 andere filialen verspreid door Nederland. Benieuwd naar de andere locaties? Ontdek dan de 9 filialen van Kringloop Den Haag en geniet van het duurzaam shoppen bij deze kringloopwinkelketen.

Kringloop Den Haag biedt een breed assortiment aan tweedehands spullen, een vriendelijke service en verschillende unieke programma's. Breng een bezoek aan deze winkel in Rijswijk en ontdek zelf de schatten die hier te vinden zijn.

Beoordelingen (202)

3,8
Hailey 1212

Hailey 1212

23 november 2020

Een uitstekende ervaring met de kringloopwinkel Den Haag. Zou het iedereen aanbevelen! Was onder de indruk van de collectie en geeft het 5 sterren.

R

Robert Paulson

14 januari 2020

Beoordeeld Den Haag 1/5 sterren

H

Hans Drost

14 januari 2020

Mooie spullen mooie prijzen mooie mensen. Relaxed. Goede muziek.

M

Mara Tromp

14 januari 2020

Een geweldige bezoek aan de kringloopwinkel Den Haag. Zou het iedereen aanbevelen! Vond precies wat ik zocht en geef het 5 sterren.

S

Sophie H

14 januari 2020

Fijne kringloop!

V

Verlaat S

14 januari 2020

Zeer hoge prijzen, rommelig en een tegenvaller kwa spullen. Grootste domper was dat ik ondanks uitleg dat ik zojuist penicilline kreeg voor een zware blaas/bekken ontsteking, ik toch niet naar het toilet mocht.

L

Leon Renkema

14 januari 2020

Een uitstekende ervaring met Den Haag. Zou het iedereen aanbevelen! Kreeg geweldige service en geef het een welverdiende 4/5.

N

Nina Skocze

14 januari 2020

Een top ervaring bij Den Haag. Absoluut een aanrader! Vond precies wat ik zocht en geef het een welverdiende 5/5.

L

Laura Paris

14 januari 2020

I was kicked out of this shop, with very bad manners by one of the employees, when I went to donate several goods! This is what happened: I wanted to donate some goods at this shop, but I didnt know what time they opened, so I drove by before going to the office. Since I saw people inside and the door was open, I assumed that it was opened. I arrived by the door and a lady told me that it was closed. I told her that I was coming to donate some goods. She told me to wait. She and an older man were locking some bikes outside the shop. When they finished, I told the older man that I was bringing some goods to donate. He, very kindly, asked me to go in. But when her colleage saw me going into the shop, she shouted at me with very bad manners and asked me to leave. The older man told her that I was coming to donate. Another kind and reasonable employee also tried to defend me, but the lady kept shouting at me to leave, still with very bad manners... So I left. I still cannot believe that i was treated so badly, specially considering that i went to donate goods. She ashamed me and made me feel really bad. But mainly I am sorry for the other people working there, having to share their day with such an unfriendly person. So... I will donate somewhere else where donations are more appreciated.

E

E.K. & K.

14 januari 2020

Nice stuff here

14 / 21

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Hans Noort Rijs wijk Robin Irwin

Hans en 201 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Hans Noort Rijs wijk Robin Irwin

Hans en 201 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloop Den Haag in Rijswijk

De Bruyn Kopsstraat 2a, 2288 EC Rijswijk

Route plannen
Gevel van kringloopwinkel met wit pijl- en tekstbord 'INGANG WINKEL' en ingang met fietsen ernaast Gevel van kringloopwinkel met wit raamwerk, pijl en 'WINKEL' opschrift, groene struiken en fietsen ervoor Houten toonbank met Afrikaanse kunstvoorwerpen: beelden, maskers, djembes en decoratieve items Houten tafel met Afrikaanse kunstvoorwerpen: maskers, beelden, trommels en decoratieve items Tafels vol met glazen, servies, kopjes en huishoudelijke artikelen Gevel van kringloopwinkel met glazen pui, winkelnaam en ingang met fietsen ernaast Straatgevel aan De Bruyn Kopsstraat met gele winkelgebouw en 'First Class Sports' winkel aan rechterkant Gangetje in kringloopwinkel met boekenrekken aan rechterkant en diverse artikelen aan linkerkant, bezoekers op achtergrond Winkelvloer met zithoeken en meubelen, houten stellingen met diverse spullen en kledingrekken op de achtergrond Lange winkelgang met houten boekenkasten aan beide zijden en decoratieve items op de rechter muur Winkelvloer met houten stellingen vol tweedehands kleding, schoenen en huishoudspullen Ruim interieur van kringloopwinkel met zithoeken, stellingen met spullen, grote ramen en industriële verlichting Winkelvloer met zithoeken, tafels, boekenkasten en verschillende tweedehands meubels en spullen Winkelinterieur met houten meubels, stellingen en diverse kringloopgoederen onder fluorescente verlichting Overzicht van de winkelvloer met bedden, speelgoed, meubels en kunstwerken aan de muur Winkelvloer met houten stellingen vol kleding, meubels en diverse spullen, fluorescerend verlichting Binnenkant van kringloopwinkel met kledingrekken, stellingen en diverse tweedehands artikelen langs de wanden Lange winkelgang met houten boekenkasten links en decoratieve items rechts, zoals klokken en manden Binnenzicht van kringloopwinkel met houten stellingen vol spullen, werkstation en persoon in het midden Werkplek met stellingen vol spullen, dozen, computer en diverse voorwerpen op tafels Winkelvloer met diverse meubels, dozen en spullen, stellingen op de achtergrond Houten stellingkast met diverse huishoudartikelen, servies, glazen, decoratie en andere tweedehands spullen netjes uitgestald Houten display met Afrikaanse kunstvoorwerpen: maskers, beelden, trommels en schoenen Tafels vol met huishoudelijke artikelen: glazen, kannen, schalen en serviesgoed in een kringloopwinkel Uitgestalde schoenen en laarzen op houten schappen in een kringloopwinkel Rood houten kastje met decoratief snijwerk en roosters, staande op grijze ondergrond Blauwe tweedehands fauteuil met houten poten op betonnen vloer in de winkel Close-up van grijze stofvouw met kleine gaten of beschadigingen in het weefsel Close-up van een grijze stoffen meubelstuk met een naad, op houten vloer
/ 29