2,7 km
Kringloopwinkel stichting kinderkledingbeurs Eerbeek
Eerbeek
Hameinde 13a, 7371 CS Loenen
| ma | Gesloten |
| di | 11:00-16:00 |
| wo | Gesloten |
| do | 11:00-16:00 |
| vr | Gesloten |
| za | Gesloten |
| zo | 12:00-17:00 |
Een grote kringloopwinkel in Loenen met verrassende hoekjes en een goed verzorgde kledingcorner. De winkel is rolstoeltoegankelijk met brede paden en een goede bereikbaarheid met parkeergelegenheid. Het prijsniveau wordt wisselend ervaren, sommigen vinden het redelijk terwijl anderen de prijzen te hoog achten voor een kringloop. Nadelen die bezoekers noemen zijn rommeligheid en onduidelijke prijzen. De winkel gaat oktober 2026 sluiten, wat terug te zien is in de huidige winkelvoorraad.
Ontdek duurzaam shoppen bij Kringloop De Waterlelie in Loenen - doneer en koop tweedehands boeken, meubels, en meer!
Bij Kringloop De Waterlelie in Loenen heb je de mogelijkheid om diverse tweedehands artikelen in te leveren. Of je nu boeken, huishoudelijke apparaten, meubels, muziek of speelgoed hebt, deze kringloopwinkel neemt graag jouw gebruikte spullen aan. Door je goederen aan Kringloop De Waterlelie te schenken, draag je bij aan duurzaam winkelen en help je deze kringloopwinkel om een breed assortiment aan te bieden.
Kringloop De Waterlelie biedt een gevarieerd aanbod aan tweedehands artikelen, maar het is altijd belangrijk om op een aantal zaken te letten bij het winkelen in een kringloopwinkel. Controleer de prijzen en zorg ervoor dat je de kwaliteit van de producten controleert voordat je ze aanschaft. Het vriendelijke personeel staat altijd klaar om je te helpen bij het maken van de juiste keuze. Bovendien gaat je aankoop bij Kringloop De Waterlelie ook naar een goed doel, waardoor je bijdraagt aan een positieve maatschappelijke impact.
Kringloop De Waterlelie wordt gerund door een vrouwelijke ondernemer en is gevestigd aan de Hameinde 13a in Loenen, Gelderland. De openingstijden van deze kringloopwinkel zijn als volgt: donderdag van 12:00 uur tot 17:00 uur en zondag van 12:00 uur tot 17:00 uur. Houd er rekening mee dat Kringloop De Waterlelie alleen contant geld, betaalpassen en contactloos mobiel betalen accepteert. Bovendien biedt deze kringloopwinkel diverse extra services aan, waaronder bezorging, ophalen in de winkel en online prijsopgaven. De winkel heeft ook een rolstoelvriendelijke ingang en parkeerplaats, waardoor deze toegankelijk is voor iedereen.
Kringloop De Waterlelie heeft een gemiddelde beoordeling van 4.0/5 sterren. In veel reviews wordt de goede prijs-kwaliteitverhouding benadrukt (16x genoemd), evenals het behulpzame personeel (12x genoemd), de ondersteuning van goede doelen (8x genoemd), het diverse aanbod (5x genoemd) en het gemak van betalen bij de kassa (3x genoemd).
Wil je op de hoogte blijven van nieuws en updates van Kringloop De Waterlelie? Volg dan deze kringloopwinkel op Facebook en Instagram. Voor een overzicht van alle kringloopwinkels en tweedehandswinkels in Gelderland, neem een kijkje op Kringloop-info.nl. Met Kringloop De Waterlelie in Loenen heb je de mogelijkheid om duurzaam te winkelen en tegelijkertijd bij te dragen aan een betere wereld.
monique markx
5 maart 2021
Johanna Van Lakerveld
15 januari 2021
Leuke winkel, vooral omdat ze ook werken voor een goed doel. Veel spullen en is voor iedereen wel wat te vinden. En je kan ook gezellig iets drinken daar.
Nie. Mi
15 januari 2021
What a cool store!! Smooth lady and good cooperation. Tip: also take a look at their Instagram!
Kristen Mulder
15 januari 2021
This thrift store has a beautiful book corner, well sorted and clearly visible. Everything in the store is arranged by color ...j.
Vanessa Marijs
28 november 2020
Een geweldige ervaring bij de Waterlelie. Absoluut een aanrader! Genoot van de vriendelijke sfeer en geeft het een welverdiende 5/5.
Frederique Molenaar
15 november 2020
Een kringloop voor ons nog niet bekend. In een oude plantenkas in Loenen. Een ruime parkeergelegenheid. Eerste indruk was wat rommelig maar als je heel goed kijkt en de tijd neemt zie je allerlei onverwachte verassingen. Ook grappige indelingen en duidelijk aangegeven waar wat te vinden is. De boekenhoek vond ik heel mooi ingericht. Coronaproof en heel fijn geholpen!
Inge Steendijk
10 november 2020
Leuke kringloopwinkel, veel nuttige dingen. Maar ook decoratie spullen. We gingen erheen voor elpees maar die waren er niet veel.
Hen Kie
5 november 2020
Groot assortiment, goede prijzen, grote winkel
Ilze Meurs
26 oktober 2020
Super leuk team onder leiding van Gabrielle bij de kringloopwinkel aan het Hameinde in Loenen Winkel is ingericht met leuke gezellige hoekjes waar je veel leuke spullen kunt kopen Iedere dag komt er wel weer wat nieuws bij Zeker de moeite waard om eens naar toe te gaan
Benny Buitenhuis
21 oktober 2020
Rommelig en veel te duur
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Daniel en 136 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Daniel en 136 anderen deelden hun ervaring
Kringloop de Waterlelie in Loenen
Hameinde 13a, 7371 CS Loenen