Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloop de oude school wijchen

Holenbergseweg 11, 6604 AJ Wijchen

Witte kringloopwinkel met blauwe pui en winkelnaam, verlicht in schemering

Openingstijden

ma Gesloten
di 10:00-17:00
wo 10:00-17:00
do 10:00-17:00
vr 10:00-17:00
za 10:00-17:00
zo Gesloten

Wat bezoekers zeggen

Een ruime kringloopwinkel in een schoolgebouw met twee verdiepingen gevestigd in Wijchen. Het aanbod varieert van meubels tot kleding en kleine spullen. De prijzen worden wisselend ervaren, sommigen vinden ze redelijk terwijl anderen ze te duur vinden vergeleken met andere kringloopwinkels. Nadelen die bezoekers noemen zijn de onvriendelijke bediening door bepaalde personeelsleden en een rommelige indeling achter de kassa. Veel klanten prijzen juist het behulpzame personeel en de vriendelijke sfeer.

Samengevat uit 119 Google reviews · bijgewerkt 13 september 2026

Bekijk alle 119 beoordelingen

Kringloop de Oude School in Wijchen is onderdeel van de keten De Oude School en zit in het centrum, dichtbij een parkeerterrein en andere winkels. Je vindt er kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en vintage items. De winkel is open van dinsdag tot en met zaterdag. Er is gratis parkeren, je kunt met kaart betalen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Met 114 beoordelingen scoort de winkel gemiddeld een 3,8.

Drukte per dag

:

Beoordelingen (119)

3,8
Wouter Gribling

Wouter Gribling

18 september 2026

Als je kind hier huilt wordt je geschoffeerd door klant en medewerkers. Nog nooit meegemaakt. Na enkele goede ervaringen is deze kringloop voor mij geen fijne plek meer. Mijn dochter van 1.5 huilde (behoorlijk zoals een kind kan doen als ze haar zon niet krijgt) in haar wagen. Ze kreeg een poppenwagen niet mee en werd ook al moe. Buiten hoorde ik een vrouw (klant, moeder van werknemer) verschillende dingen zeggen. 'Waar is haar moeder', 'Jesus wat krijst dat kind', 'kan dat kind niet stoppen' etc. Ik vond dit geen stijl, zeker niet de manier waarop en vroeg geïrriteerd of kinderen soms niet mogen huilen. Ze gaf aan dat al haar 4 kinderen nooit zo hebben gehuild. (Ik ben blij voor haar). Ze gaf ook aan dat geen huilen was maar krijsen en dat het belachelijk was. Een korte discussie die niet leuk was. Ik ben dan ook geïrriteerd en reageer ook bot. Er werd niet gescholden overigens. Afgerekend en weggegaan. Buiten zei ik (Buiten gehoord van de klant) dat we snel moesten gaan, want huilen werd niet gewaardeerd. Toen werd ik doodleuk door een medewerkster (dochter van klant) verbaal aangevallen. 'We moesten oprotten, ik moest mijn bek houden kver haar moeder, Ik kon maar beter gaan'. Dat een discussie krijgt met een klant is natuurlijk al bijzonder, maar dat een medewerker zo handelt gaat voor mij alle grenzen te buiten. Teruggegaan en gevraagd of ik middels een telefoonnummer een leidinggevende kon spreken. Helaas alleen planning bereikbaar. Ik hoop dan dus ook dat dit bij de juiste mensen terecht komt.

Niki Linders

Niki Linders

31 augustus 2026

Erik Ter Horst

Erik Ter Horst

30 augustus 2026

Gerrie Emmen

Gerrie Emmen

7 augustus 2026

ben pronk

ben pronk

4 augustus 2026

L

Lisa

11 mei 2026

Heel onaardige mensen daar. Niet welkom. Niet vriendelijk en beschuldigend. Dikke afrader. Het stinkt hier, vieze spullen, veel rommel (allemaal dozen en spullen op een berg die ze nog moesten uitzoeken) achter de kassa en voor de kassa. Echt heel onvriendelijke vrouw die daar werkt. Duur. Onterecht beschuldigd. Kut winkel.

Via kringloop-info.nl

L

Lisa

11 mei 2026

HEEL ONVRIENDELIJKE VROUW! Dagje weg met een hele goede vriendin nadat we elkaar een tijd niet hadden gezien. Samen kringlopen en Wijchen een beetje ontekken. De 2 andere kringlopen (Crirkel en Vraag & Aanbod) in Wijchen waren echt heel leuk! Zeker aanraders qua vriendelijkheid(!) en qua prijs. De oude school is echt kut. We hadden een leuk dagje. We waren in de winkel van de deur naar achter toe dingen aan het bekijken, rustig, grapjes maken, kletsen, gewoon wat dingen gevonden en aangepast. Ik wacht op mn vriendin die aan het passen is. Komt die vrouw er zo bij staan, soort van 'ik ben bezig' maar je voelt als je in de gaten gehouden wordt. Dus ik werd ongemakkelijk en dan ga ik nog meer praten. We waren al 15/20 minuten in de winkel. Begon ze ineens Ja er worden hier heel veel schoenen gejat en je mag hier niet met je tas rondlopen dus geef die rugzak maar hier.. ik was even overdonderd want waarom zou ik iets meenemen wat niet van mij is.. dus ik zei je mag in mn tas kijken, ik heb niks kijk maar. Ze was dwingend en nam mn tas af en die van mn vriendin en liep daar mee weg, de winkel door naar voren.. ik was even onder de indruk van wat er gebeurde.. zo raar. En toen ging ik mn tas zoeken tussen die bergen zooi die daar achter de kassa en voor de kassa staan. En ik zag em niet staan. En daar zitten persoonlijke spullen in en deze tas geeft mij een veiligheidsgevoel. Ik vraag me af of dit überhaupt zomaar mag. Ik wil prima mijn tas ergens neerzetten (kluisje etc.) maar niet op deze manier of ik wil best mn tas laten controleren. Ze was dwingend en luisterde niet. Ik werd (indirect) beschuldigd van diefstal terwijl ik letterlijk niks heb gedaan. En waarom zei ze dit dan niet toen we binnenkwamen? We werden er letterlijk uitgepikt. En wat als er nu iets uit mijn tas was gejat, nadat ze deze had meegenomen en ermee wegstampte? Dan zijn zij verantwoordelijk. Echt dikke afrader qua klantvriendelijkheid, vieze troep, het stinkt en het is duur.

Via kringloop-info.nl

Michael de Jong

Michael de Jong

10 januari 2026

Irina Apolonova

Irina Apolonova

28 december 2025

G B

G B

26 december 2025

Heel onvriendelijk personeel die kleine met zwart haar vooral.Veels te duur Reviews verwijderen bij deze nog een keer .Fijne dagen

1 / 12

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Wouter Gribling Niki Linders Erik Ter Horst

Wouter en 118 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Wouter Gribling Niki Linders Erik Ter Horst

Wouter en 118 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloop de oude school wijchen

Holenbergseweg 11, 6604 AJ Wijchen

Route plannen
Witte kringloopwinkel met blauwe pui en winkelnaam, verlicht in schemering Jan van Haasteren puzzel van 1000 stukjes in verpakking op display
/ 2