Kringloopwinkel Inboedels Den Haag
Den Haag
Piet Heinstraat 25, 2518 CC Den Haag
| ma | 12:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Deze kledingboetiek in Den Haag staat bekend om goede organisatie en een schone, frisse winkel zonder typische kringloopgeur. Medewerkers worden vaak als behulpzaam en aardig ervaren. Het aanbod is overzichtelijk gesorteerd en voornamelijk gericht op dagelijks gebruik, met minder opvallende vintage-items. De prijzen zijn een punt van discussie; veel klanten vinden ze redelijk, maar een significant aantal vindt ze aan de hoge kant voor een kringloopwinkel, wat soms tot frustratie leidt.
Ontdek duurzame mode in Den Haag bij De Kleding Boetiek – tweedehands kleding en accessoires voor eco-bewuste shoppers.
De Kleding Boetiek is een tweedehands kledingwinkel gevestigd in Den Haag. Als je op zoek bent naar een avontuur in de wereld van duurzaam winkelen, dan is deze winkel zeker een bezoekje waard. De winkel bevindt zich op het adres Piet Heinstraat 25, 2518 CC Den Haag. De openingstijden zijn als volgt:
Bij De Kleding Boetiek kan je terecht om jouw ongewenste kleding een nieuw leven te geven. Dus als je kleding hebt die je niet meer draagt, maar nog in goede staat verkeert, kan je dit naar de winkel brengen. Hiermee draag je niet alleen bij aan duurzaamheid, maar je maakt ook nog eens iemand anders blij met jouw kleding. Geef jouw kleding een tweede kans!
Bij het winkelen in een tweedehands kledingwinkel is het belangrijk om goed te inspecteren wat je koopt. Het kan namelijk voorkomen dat er kleine beschadigingen of vlekken op de kleding zitten. Controleer daarom altijd zorgvuldig de staat van de kleding voordat je het aanschaft. Bij De Kleding Boetiek streven ze ernaar om alleen kleding van goede kwaliteit aan te bieden, maar het is altijd verstandig om zelf een extra check te doen.
Bij De Kleding Boetiek kan je gewoon binnenlopen tijdens de openingstijden. Je kunt rustig rondsnuffelen tussen de diverse kledingstukken en accessoires. De winkel heeft een gevarieerd assortiment, dus er zit vast iets tussen wat jou aanspreekt. Daarnaast biedt De Kleding Boetiek ook unieke programma's en services aan. Zo hebben ze regelmatig speciale kortingsacties en organiseren ze leuke evenementen, waarbij je nog voordeliger kunt shoppen. Volg hun Facebookpagina om op de hoogte te blijven van de laatste nieuwtjes en aanbiedingen.
In Den Haag zijn er nog meer kringloopwinkels te vinden. Wil je weten waar je nog meer duurzaam kunt winkelen? Neem dan een kijkje op de pagina van Kringloop Den Haag. Hier vind je een overzicht van alle kringloopwinkels in Den Haag en andere handige informatie over duurzaam winkelen in deze stad.
Bij De Kleding Boetiek kan je niet alleen duurzaam winkelen, maar ook deelnemen aan een grotere beweging naar een circulaire economie. Dus waar wacht je nog op? Breng een bezoek aan De Kleding Boetiek in Den Haag en ontdek de schatten die deze tweedehands kledingwinkel te bieden heeft!
:
Adnan Ateş
20 januari 2026
Mimi Avalon
13 januari 2026
Ik heb zojuist twee boodschappentassen met schoenen aan jullie gedoneerd. Zoiets doneren is voor mij heel persoonlijk. Heb het niet gedaan omdat ik ze niet meer leuk vond, maar omdat ik er helaas niet meer op kan lopen. Ik ben geen klant bij jullie en was hier ook nog nooit binnen geweest. Ik heb het bij deze winkel afgegeven, omdat ik ging googlen en jullie verhaal en de reviews mij aanspraken. Ik vroeg, nadat de tassen in ontvangst waren genomen of ik even gebruik kon maken van het toilet, maar dit mocht niet...een dikke NEE! Beetje jammer... Winkel zag er wel netjes en geordend uit en mijn twee tassen gevuld met schoenen werden wel vriendelijk in ontvangst genomen.
Karel de man
23 december 2025
Geëmotioneerd kleding van mijn overleden vrouw netjes in dozen gedaan en niet in zakken in container gedaan maar aangegeven aan 3 dames. Het is respect vol in ontvangst genomen. Ergens zak get gedragen worden. Dat voelt goed.
Serap Kaplan
1 december 2025
Zeer behulpzame mensen die daar werken. We hebben aan honderden euro's aan bonnen gekregen voor onze jongeren die een ondersteuninging kunnen gebruiken.
Anni
26 november 2025
Je had lagere prijzen, maar waarom heb je veel items verhoogd? Je hebt gratis kleding ontvangen, dus je kunt het goedkoop retourneren om meer sterren te krijgen.
Lorraine Maguire
11 november 2025
Uitstekende winkel, grote verscheidenheid aan kleding en andere artikelen en zeer redelijk geprijsd
Shibly Alshibly
10 november 2025
Kaveh Ekbatani
27 oktober 2025
Goed georganiseerde en schone kleding.
ti
28 september 2025
De plek is mooi, netjes en schoon, en er hangt geen vieze geur. Meestal hebben kringloop- en vintagewinkels een nare geur. Bovendien zijn de medewerkers aardig.
Bérangère Morisot
13 augustus 2025
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 311 andere bezoekers
Kringloopwinkel Kledingboetiek in Den Haag
Piet Heinstraat 25, 2518 CC Den Haag