0,4 km
Kringloop de toekomst
Haarlem
Generaal Spoorlaan 8, 2025 NB Haarlem
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-16:30 |
| wo | 10:00-16:30 |
| do | 10:00-16:30 |
| vr | 10:00-16:30 |
| za | 10:00-16:30 |
| zo | Gesloten |
Een kleine, gezellige buurtkringloopwinkel die p vol met een breed aanbod staat. De winkel staat bekend om haar vriendelijke eigenaresse die precies weet waar alles ligt en graag helpt. Het assortiment is divers, van boeken en speelgoed tot servies. De prijzen zijn erg laag vergeleken met andere kringloopzaken. Een terugkerend punt is dat de ruimte zó vol is dat het lastig lopen kan, wat voor sommigen een bezwaar is.
Ontdek unieke tweedehands schatten in Haarlem bij In-loopwinkel & Stichting Paleis Noord - kleding, meubels, huisraad en meer!
Wil je graag je oude spullen een nieuw leven geven? Dan is In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord dé plek voor jou in Haarlem. Deze gezellige kringloopwinkel, gelegen aan de Generaal Spoorlaan 8, 2025 NB Haarlem, biedt een breed scala aan tweedehands items en een unieke ervaring voor alle bezoekers.
Bij In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord kun je van alles brengen. Denk aan kleding, huisraad, meubels, elektronica en meer. Door je spullen een tweede kans te geven, draag je niet alleen bij aan een duurzame samenleving, maar steun je ook nog eens een lokaal initiatief. Deze kringloopwinkel wordt gerund door een vrouwelijke ondernemer die altijd klaarstaat om je te helpen en te adviseren.
Wanneer je de winkel binnenstapt, is het slim om goed op te letten. De waarde van tweedehands items varieert en het kan voorkomen dat sommige items enige slijtage vertonen. Echter, laat je hier niet door afschrikken, want vaak zijn kleine gebreken eenvoudig te repareren. Het is ook altijd handig om je te richten op wat je echt nodig hebt. Kijk goed naar de kwaliteit, prijs en duurzaamheid van de artikelen.
Het concept van In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord is simpel. Je kunt je spullen brengen tijdens de openingstijden van de winkel en het vriendelijke personeel neemt deze graag van je aan. Als je liever geen bezoek brengt aan de winkel, bieden ze ook een bezorgservice en kun je online prijsopgaven krijgen.
Naast het verkrijgen van tweedehands artikelen kun je ook zelf een kijkje nemen in de winkel. Met een royaal assortiment aan kleding en andere items is er voor ieder wat wils. Het betalen gaat alleen contant, maar je kunt ook gebruik maken van contactloos mobiel betalen voor het gemak. Bovendien is er gratis wifi beschikbaar en biedt In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord een rolstoelvriendelijke parking.
In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord biedt een paar unieke programma's en diensten. Zo organiseren ze regelmatig evenementen en uitverkoopacties om je te voorzien van geweldige deals. Bovendien is deze winkel LGBTQ+ vriendelijk en verwelkomt ze iedereen met open armen.
Met een gemiddelde beoordeling van 4.4/5 sterren wordt In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord zeer gewaardeerd door haar klanten. Veel reviews noemen de betaalbare prijzen, wat aangeeft dat je hier voor een schappelijke prijs je slag kunt slaan.
Breng dus snel een bezoek aan In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord in Haarlem en ontdek welke schatten je kunt vinden. Voor meer informatie over deze kringloopwinkel, kun je een kijkje nemen op de website.
m.s ben - Salah
25 september 2017
Een uitstekende bezoek aan In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord. Een echte aanwinst voor de buurt! Was onder de indruk van de collectie en geeft het een welverdiende 4/5.
rob vanopzeeland
16 augustus 2017
Robert Kok
7 augustus 2017
Beoordeeld In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord 2/5 sterren
An
29 juli 2017
My favorite thrift store. Dirt cheap and super friendly owner. You can also have your bicycle repaired/refurbished there at a reasonable price, ideal! The only thing is that it is too full, which makes it messy, and the products could be selected more strictly.
Chris De Vries
24 juni 2017
Rommelig
pam loveIE
14 mei 2017
Een fantastische ervaring met de kringloopwinkel In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord. Zou het iedereen aanbevelen! Vond precies wat ik zocht en geeft het 5 uit 5 sterren.
Emilia Sotolanao
5 mei 2017
Een Warme Welkom van Elvira dat is het eerste wat opvalt als je binnenkomt, haar kennis van de producten , een huiskamergevoel plus een kopje koffie dat maakt dat je graag met plezier komt struinen!!!
daan barends
1 april 2017
Marja Zwiersen
27 november 2016
Gezellige winkel met vriendelijke behulpzame mensen... echt een aanrader!!! :-)
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 29 andere bezoekers
Kringloopwinkel In-loopwinkel en Stichting Paleis Noord
Generaal Spoorlaan 8, 2025 NB Haarlem