1,0 km
Kringloop De Doorstap
Hoensbroek
Akerstraat Noord 362, 6431 HX Hoensbroek
| ma | 09:00-16:00 |
| di | 09:00-16:00 |
| wo | 09:00-16:00 |
| do | 09:00-16:00 |
| vr | 09:00-16:00 |
| za | 09:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Deze ruime winkel heeft een uitgebreid assortiment variërend van meubels tot kleding en wasparfums. Het is een echte plek om te graven naar schatten, al is de indruk weleens chaotisch en vol. Prijzen liggen gemiddeld, al lijken sommige tarieven recentelijk te zijn gestegen. Er is verbetering zichtbaar in de presentatie. Belangrijk om te weten zijn de slechte toegankelijkheid voor rolstoelen door de trap en de lage temperatuur in de winter.
Ontdek duurzame schatten in Helpen en Doen, Hoensbroek – kleding, meubels, speelgoed. Groen winkelen met karakter en lokale sfeer.
Stichting Helpen en Doen, gevestigd aan de Akerstraat Noord 362 in Hoensbroek, is dé plek waar je terecht kunt voor tweedehands artikelen. Met een gemiddelde beoordeling van 3.6/5 sterren is deze kringloopwinkel een populaire keuze in de regio. Ben je benieuwd wat je kunt brengen naar de winkel, waar je op moet letten tijdens je bezoek en hoe de thrift store werkt? Lees dan verder!
Bij Helpen en Doen kan je terecht met een breed scala aan spullen. Of je nu kleding, huis- en inrichtingsartikelen of speelgoed hebt, deze kringloopwinkel neemt het graag van je over. Het brengen van tweedehands spullen naar Helpen en Doen draagt bij aan een duurzame samenleving waarin hergebruik centraal staat.
Als je de kringloopwinkel bezoekt, is het belangrijk om op zoek te gaan naar verborgen schatten. De winkel is gevuld met unieke items waar je naar kunt zoeken. Of je nu op zoek bent naar vintage kleding, meubels met karakter of speelgoed dat nostalgische gevoelens oproept, bij Helpen en Doen is er voor ieder wat wils. Denk eraan dat de openingstijden van maandag tot en met zaterdag van 09:00-16:00 zijn. Op zondag is de winkel gesloten.
Helpen en Doen is niet alleen een kringloopwinkel, maar ook een organisatie die betrokken is bij huisopruimingen en woningontruimingen. Heb je spullen over en wil je deze doneren? Stichting Helpen en Doen biedt een ophaalservice aan om de spullen bij je op te halen. Voor meer informatie of het maken van een ophaalafspraak kan je contact opnemen met de winkel. Daarnaast kan je ook bij Helpen en Doen terecht voor woningontruimingen. Neem contact op met de winkel voor meer informatie en het maken van een afspraak.
Bij Helpen en Doen kan je profiteren van verschillende unieke programma's en faciliteiten. Denk bijvoorbeeld aan hun ophaalservice, waarmee je het doneren van spullen nog makkelijker maakt. Daarnaast biedt de kringloopwinkel ook parkeergelegenheid en een rolstoeltoegankelijke ingang, zodat iedereen welkom is. Mis geen enkele update van Stichting Helpen en Doen en volg ze op Facebook en Instagram om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en aanbiedingen.
Ben je op zoek naar een duurzame kringloopwinkel in Hoensbroek? Bezoek dan Helpen en Doen aan de Akerstraat Noord 362. Deze lokale kringloopwinkel heeft een gevarieerd aanbod aan tweedehands artikelen en biedt tevens services zoals woningontruiming en een ophaalservice. Kom langs en ontdek de schatten die Helpen en Doen te bieden heeft!
Maria Lardinois
15 januari 2026
Ze tellen maar wat. En zijn erg met de prijzen omhoog gegaan.
Rowena Theunisz
18 november 2025
Kwam er geregeld. Maar de laatste tijd staan de spullen allemaal erg lang en wisselt het bijna nooit. Personeel mag wel iets vriendelijker reageren. Ook zijn ze prijzen erg duur geworden. Helaas niet mogelijk om er met een rolstoel te komen ivm de trap en geen lift. Het grootste gedeelte zit niet meer in dozen maar staat in rekken dat is wel een verbetering. In de koudere periode kom ik er niet want het is binnen steenkoud.
Maris Rijmersdahl
10 november 2025
Hele fijne winkel voor nieuwe kleding en wasparfums / parfums ook een afdeling tweedehands vaak in goede staat allemaal voor een klein prijsje ben zeer tevreden over deze winkel en super klantvriendelijk zijn echt een aanrader de wasparfums en parfum geuren ruik je heel lang aan je kleding stof of textiel .ik koop voortaan mijn parfums en wasparfum alleen nog maar daar
desterny jongboom Rouwet
16 oktober 2025
Ramona Loo
9 oktober 2025
Het is er een chaos binnen. Teveel spullen op elkaar. Flink prijzig en je moet opletten dat het niet stuk is. Je ziet het slecht, omdat er te weinig licht is en alles op elkaar gestapeld ligt. Pluspunt is wel dat het personeel zeer vriendelijk is.
Sam de Graaf
30 september 2025
Leuke grote kringloopwinkel, waar als je echt de tijd neemt letterlijk en figuurlijk kan graven naar schatten. Een tijd terug stond er nog veel veel in dozen en dat vond ik super vervelend, dat is nu gelukkig beter! De speelgoedhoek is wel echt een ontplofte boel, maar ach, wat ik zei; als je de tijd neemt en echt goed zoekt vind je de leukste dingen! Ditzelfde met kleding. In de winter is het inderdaad erg koud, maarja, ga zo'n groot pand maar eens warm stoken!
A.M.E. Ruitenschild
13 september 2025
Christiaan Wesselink
26 augustus 2025
Andrii Hadun
2 augustus 2025
(goede winkel) van kleine artikelen tot meubels
Abi Tochalauski
24 juni 2025
Eerlijkheid - zo veel en zo willekeurig. Maar verbazingwekkend.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 149 andere bezoekers
Kringloopwinkel Helpen en Doen in Hoensbroek
Akerstraat Noord 362, 6431 HX Hoensbroek