2,5 km
Kringloopwarenhuis Het Goed Venlo
Venlo
Ulingsheide 3, 5932 NA Tegelen
| ma | Gesloten |
| di | Gesloten |
| wo | 12:00-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | Gesloten |
| za | 12:00-16:00 |
| zo | 12:00-16:00 |
Deze grote kringloopwinkel op het kloosterterrein van de abdij van Tegelen verspreidt zich over twee gebouwen met een lift en een restaurant. Bezoekers waarderen vooral de mooie locatie met moestuin, bijenkasten en wandelmogelijkheden. De prijzen zijn vergelijkbaar met andere kringloopwinkels en er zijn unieke spullen te vinden. Een minpunt is de openingstijdperikelen en de koude binnenruimte in wintermaanden. Het terrein vormt een complete dagje uit met zowel winkel- als recreatiemogelijkheden.
Samengevat uit 500 Google reviews · bijgewerkt 9 augustus 2026
Bekijk alle 500 beoordelingenKringloopwinkel Emmaus Feniks in Tegelen is onderdeel van de Emmaus-keten en ligt op het kloosterterrein van de abdij van Tegelen. Je vindt er kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is open op woensdag, zaterdag en zondag. Met een score van 4,3 op basis van 498 reviews staat deze kringloopwinkel goed bekend bij bezoekers.
Angelo Willems
15 januari 2020
Op deze zonnige zaterdag zijn wij bij Emmaus restaurant wat gaan drinken. Omdat het koffie apparaat kapot was hadden ze alleen filter koffie. Maar deze smaakte prima. Gelukkig hadden ze melk cupjes. Ook het Limburgse gebak was goed. Ik keuze uit 3 soorten waar onder rijstevlaai. Was wat aan de natte kant maar daar kunnen hun niks aan doen. Ook bij de winkel binnen geweest. Nu bijde op de zaterdag al om 10 uur open zijn zal ik vaker er gaan kijken. Alles is schoon en overzichtelijk gesorteerd. Je kan er met de pin betalen. hebben ruimte zat en leuk spul. Ik heb er 2 uur gekeken. Als ik hun vergelijk met andere winkels in Venlo dan staan hun op de 1e plek.
Gabriele Michler
15 januari 2020
Een uitstekende bezoek aan Emmaus Feniks. Een echte aanwinst voor de buurt! Genoot van de vriendelijke sfeer en geeft het een welverdiende 4/5.
Peter Kater
15 januari 2020
Beoordeeld Emmaus Feniks 3/5 sterren
Rene Theunissen
15 januari 2020
Employees, voluntarily or not, do not enjoy their work, you look at them and see that a light is on but no one is at home. Not a pleasant environment where you want to take a look around. And prices are sometimes higher than new at Action
Willi Verhaegh
15 januari 2020
Huge 2nd hand shop. The range is incredibly large. You can browse here for hours. Youre sure to find something here that you werent even looking for. It wasnt that crowded, you could stop anywhere and look at things closely. Staff is friendly. Unfortunately it is only open two days a week.
Nique K
15 januari 2020
Een top bezoek aan Emmaus Feniks. Absoluut een aanrader! Genoot van de vriendelijke sfeer en geeft het een welverdiende 5/5.
Simone van Kempen
15 januari 2020
Een geweldige ervaring bij Emmaus Feniks. Een echte aanwinst voor de buurt! Vond precies wat ik zocht en geeft het 4 sterren.
Yvonne Janssen
15 januari 2020
Een top ervaring met Emmaus Feniks. Een echte aanwinst voor de buurt! Vond precies wat ik zocht en geeft het 5 sterren.
Tanja Rohn
15 januari 2020
Beautiful ambience. You can shop comfortably. Drink coffee in the spacious air-conditioned cafe. Will definitely come back. Friendly staff
Johan Pieters
15 januari 2020
Fantastisch..
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Annie en 499 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Annie en 499 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Emmaus Feniks in Tegelen
Ulingsheide 3, 5932 NA Tegelen