0,1 km
Kringloopwinkel Terre des Hommes winkel Nijmegen
Nijmegen
Augustijnenstraat 39, 6511 KD Nijmegen
| ma | 13:00-17:30 |
| di | 10:00-17:30 |
| wo | 10:00-17:30 |
| do | 10:00-17:30 |
| vr | 10:00-17:30 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | 13:00-17:00 |
Appel & Ei in Nijmegen is een georganiseerde kringloopwinkel met een verassend groot aanbod van kwalitatief goede kleding die vaak als nieuw is, al zijn de prijzen niet altijd laag. Het personeel wordt meestal als vriendelijk ervaren, maar er zijn veel klachten over de innameprocedure die als zeer selectief en willekeurig wordt beschouwd, vooral na de overname. De winkel ligt in Nijmegen en trekt klanten die op zoek zijn naar bijna nieuwe tweedehands kleding in een overzichtelijke setting.
Appel & Ei Nijmegen aan de Augustijnenstraat 39 is een gespecialiseerde tweedehandswinkel die zich richt op modieuze kleding van goede kwaliteit. Deze kringloopwinkel in Nijmegen staat bekend om zijn zorgvuldige selectie en trendy assortiment. De winkel maakt deel uit van de Appel & Ei formule, die zich onderscheidt door een boutique-achtige benadering van tweedehands fashion. Hier vind je geen willekeurige verzameling gebruikte kleding, maar een bewust gecureerd aanbod dat aansluit bij de huidige modetrends.
De winkel biedt een groot en gevarieerd aanbod aan tweedehandskleding voor zowel dames als heren. Het assortiment bestaat uit modieuze kledingstukken in perfecte staat, waarbij kwaliteit voorop staat. Mannen komen hier regelmatig pareltjes tegen, wat aantoont dat de collectie verder reikt dan alleen dameskleding. Door de zorgvuldige selectie vind je hier geen versleten items, maar kleding die er nog als nieuw uitziet. Het aanbod wisselt regelmatig, waardoor er altijd nieuwe items te ontdekken zijn.
Appel & Ei Nijmegen is doordeweeks geopend van 10:00 tot 17:30 uur, behalve op maandag wanneer de winkel om 13:00 uur opent. Op zaterdag sluit de winkel een half uur eerder om 17:00 uur, en zondag is de winkel geopend van 13:00 tot 17:00 uur. Je kunt betalen met pin en contactloos. De winkel is toegankelijk voor rolstoelgebruikers, wat het bezoek voor iedereen mogelijk maakt.
Bij deze winkel kun je kleding inleveren, maar houd er rekening mee dat ze zeer selectief zijn in wat ze aannemen. De winkel hanteert hoge kwaliteitseisen en kiest alleen items die passen bij hun boutique-concept. Het is verstandig om van tevoren te bellen of langs te gaan voor informatie over het inleverproces en de voorwaarden.
Wil je zelf een kijkje nemen bij deze trendy tweedehandswinkel? Bezoek dan appelenei.nl voor meer informatie. Appel & Ei Nijmegen vind je aan de Augustijnenstraat 39 in het centrum van Nijmegen, ideaal te combineren met een winkelronde door de binnenstad.
Frans van Beuningen
29 maart 2026
Een fijne winkel waar je vriendelijk wordt geholpen. Vanmiddag 2 mooie zomer overhemden gekocht voor een prima prijs.
Danielle hendriks
16 maart 2026
Nijmegen: voor de 2e keer in filiaal van Nijmegen veel spullen retour gekregen , deze waren volgens de medewerkers niet geschikt.Terwijl als ik zelf weleens door de winkel snuffel ik verwassen kleding ertussen zie hangen van h&m/zara /primark. even een greep: 7 for all mankind jeansrok, vorig jaar gekocht nog als nieuw, diesel jeans heren, als nieuw en ga zo door, echt onbegrijpelijk en dan nemen ze een jurkje van de zara ( ook maar 1x gedragen )wel aan en hangt al in de winkel . Vorige keer ook veel spullen zelf alsnog op vinted verkocht voor een hoger bedrag als dat ik bij appel en ei zou hebben gekregen en ook deze artikelen voldeed niet!! kortom erg teleurgesteld, ik dacht gun het de ondernemers, maar vanaf nu weer fijn op vinted !! dit gaat wel over Nijmegen, wil niet alle filialen over 1 kam scheren! want daar heb ik geen ervaring mee!!!! ik lees veel van dezelfde reacties en vraag me dan echt af wie en hoe de selectie gedaan wordt?
Demi van Casand
5 maart 2026
Georganiseerde winkel met goede kwaliteit tweedehands kleding
Jan Obrycki
25 december 2025
Mary Poulussen
12 december 2025
In november een tas met 8 kledingstukken, basics, ingeleverd. Medewerker keek in de tas, gaf aan dat het waarschijnlijk zo weg (verkocht) zou zijn. Na 3 weken nog niets gehoord. Gemaild, kreeg toegang tot account. Er was echter geen kleding in de winkel gehangen. Bij navraag gaf ze aan dat de kleding ouder dan 2 jaar was. Dit gold zeker niet voor alle 8 kledingstukken. Basics, vrij tijdloos en kwalitatief goed. Verbaasd was ik, er hangt kleding van mindere kwaliteit in de winkel. Teleurgesteld, ik ga niet meer terug.
Ward Poppen
23 november 2025
Ook ik kom hier als man geregeld een pareltje tegen. Prettig en vriendelijk personeel.
Jade Logger
5 november 2025
Super winkel voor het aanschaffen van modieuze tweedehandskleding in perfecte staat. Groot, gevarieerd en wisselend aanbod. Het verkopen van je eigen kleding gaat echter wat moeilijker is mijn ervaring; ze zijn erg kritisch in wat ze aannemen, dus ben niet teleurgesteld als je ingeleverde tas vol designer stukken weer mee naar huis mag. Ook had ik een paar schoenen ingebracht welke vervolgens voor een belachelijk hoge prijs werden aangeboden (en dus niet werden verkocht); de prijzen mogen wat mij betreft wel wat omlaag!
Gerwin
26 oktober 2025
Aanrader als je een plek zoekt om je ingebrachte, dure spullen kwijt te laten raken 👍🏻
izabella piekarska
5 oktober 2025
Akimbo
27 juni 2025
Sinds de vorige eigenaresse en haar team is het minder gezellig. Eind 2020 dacht ik. Terug te zien in de reviews. Weinig en snel wisselend personeel. Mis wat enthousiasme want t lijkt mij een erg leuke winkel om te werken. Geen tijd voor advies, dat vraag ik dan aan medeklanten. Het blijft mijn lievelingswinkel om te shoppen, ik vind vaak een pareltje. Ik vind het geweldig om te zien hoe andere klanten dat vaak ook lukt. Het is er lekker druk meestal.Voor mij als verkoper zijn de regels duidelijk en ook dat het om vraag en aanbod gaat. Regelmatig is t mij overkomen dat bepaalde kleding geweigerd werd maar bij opnieuw proberen ineens bij de Goudappeltjes terecht komt. Het blijft mensenwerk en vraag en aanbod op dat specifieke moment. Helaas weleens wat duurdere items van mij vermist geraakt. Ik vind het jammer dat het personeel soms wat arrogant en in de verdediging reageert op minder goede reviews hier. Bijvoorbeeld bij klacht over kapotte jas : ' u heeft een jas gekocht zonder deze zelf goed te controleren" tip : zet in de regelementen dat de klant ondanks de zorg voor de selectie zelf ook mee moet controleren. Wij weten dat jullie het druk hebben en je best doen maar mogen ook gewoon eerlijke feedback geven. Ter verbetering, niet om jullie klacht te horen over 100 zakken kleding op een dag te moeten uitzoeken. Dan klopt er iets niet in de organisatie. Niettemin 4 sterren voor concept, collectie, goede kans op verkoop als t op Vinted niet snel lukt. NABRANDER 26/7 2025 : WEDEROM ( IS NU 2e KEER) INGEBRACHTE DURE BROEK BIJ AFDELING GOUDAPPELTJES GESTOLEN !!! Ik durf nu niets echt goeds meer in te leveren. Ik begrijp best dat jullie hier weinig aan kunnen doen maar dan wacht ik liever langer op verkoop op Vinted, kies een andere 2e handswinkel of geef t weg. Echt enorm balen.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Frederieke en 105 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Frederieke en 105 anderen deelden hun ervaring
Appel & Ei Nijmegen
Augustijnenstraat 39, 6511 KD Nijmegen