1,7 km
Kringloopwinkel Klein Waterlooplein
Utrecht
Maarssenbroeksedijk 59, 3542 DM Utrecht
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-18:00 |
| do | 10:00-18:00 |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | 10:00-18:00 |
Bevestigd door de winkel · 10 Aug 2026
Een ruime kringloopwinkel met grote hallen in Utrecht Lage Weide die elke dag open is. Het assortiment is zeer uitgebreid met vooral veel kleding en boeken. De prijzen worden als redelijk tot goedkoop ervaren vergeleken met andere kringloopwinkels. Bezoekers waarderen de recente verbeteringen waarbij alle secties nu goed zijn afgescheiden en artikelen netjes zijn geprijsd. Minpunten die bezoekers noemen zijn dat sommige items onbruikbaar zijn.
Wawollie Kringloop Utrecht - Lage Weide is een kringloopwinkel van de keten Wawollie in Utrecht. Je vindt er tweedehands kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek.
De winkel is alle zeven dagen geopend, ook op zondag. Pinnen kan, er is gratis parkeren en de winkel is rolstoeltoegankelijk.
Naast het basisaanbod is er ook aanbod in deze categorieën:
De inbreng is geopend van dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 14:00. Lever je spullen schoon in; defecte of niet-verkoopbare spullen kunnen naar een milieupark.
Wawollie streeft naar een duurzame, diervriendelijke en inclusieve samenleving. Er werkt een divers team van "helden" die waar gewenst geholpen worden hun kracht en talent te benutten. Alle opbrengsten gaan naar projecten voor dierenwelzijn.
Freyja · 10 augustus 2026
:
Angela Meijer
3 januari 2025
Een hele leuke, gezellige kringloop! De prijzen zijn echt goedkoop,,, leuke spullen en kleding! Wat ik ook een goede zet vind is dat de opbrengst naar de dieren gaat,, ben zelf stapelgek op dieren, dus 2 vliegen in één klap,, een aankoop en geld voor de diertjes! Goede inzet van deze kringloop en de mensen die hier werken,,, zeker een aanrader,, groet van Angela Meijer! 🤗
irma van nieker
23 december 2024
Even tussen de kerst gekeken, veel kapot of echt oud en het stinkt er. Dit is met afstand de slechtste kringloop waar ik geweest ben
Eric Cirkel
23 december 2024
Leuke grote winkel, prettig vrijwilligers, nette prijzen. Geregeld nieuwe spullen.. die ook door mij worden aangeleverd, en als ik er ben ga ik ook weer met spullen weg. Dus schiet niet altijd op.😁
Jonneke Kordes-Schot
20 december 2024
Het meisje ik de kassa durfde €6 aan mij te vragen voor een half mandje met (veelal niet meer mooie) plastic kerstballen. En dat terwijl ik daar een tijdje geleden een volgestouwde auto vol leuke spullen gebracht heb. In omliggende kringloopwinkels heb ik voor het dubbele of zelfs vierdubbele aan mooie kerstballen minder dan de helft betaald! Voor mij rekende een dame een volle zak met metalen vormpjes af voor €0,25 en aan mij vroeg ze €6! Ik heb nog gezegd dat dat een heel onredelijke prijs was en dat ik er dan wel €4 voor wilde geven, maar nee, ze bleef bij haar prijs. Dus onverrichte zaken weer naar huis. Waar ik later in de kringloopwinkel in Parkwijk nog een goede deal heb gemaakt. Daar hadden ze kerstuitverkoop omdat ze het anders zo vlak voor kerst niet meer kwijt zouden raken. Een gemiste kans Wawollie en ga je schamen om voor zulke flutballen zoveel geld te vragen! Niemand hangt die meer in de boom, ik zou er een knutsel mee maken en dan maken die beschadigingen niet heel veel uit. Mij zie je daar niet meer terug en mijn spullen breng ik wel naar een andere kringloopwinkel.
Ton C. Kroon
10 december 2024
Leuke zaak om rond te snuffelen. Vooral de collectie oude Franse kasten verdienen je aandacht als je van klassiek meubilair houdt.
Ton C.
10 december 2024
Leuke zaak om rond te snuffelen. Vooral de collectie oude Franse kasten verdienen je aandacht als je van klassiek meubilair houdt.
Ferdin Op den Kamp
7 december 2024
jaap roorda
22 november 2024
Voor mijn zoon hadden we een starterswoning in Utrecht gekocht, bij Wawollie hadden we binnen een uur de halve inboedel bij elkaar geshopt! En ze bezorgen de hele mikmak voor 10 Euro in Utrecht! Toffe plek, lekker groot, zitten kekke spullen tussen
Richard Hack
19 november 2024
Het is te groot en sommige artikelen vindt ik zelf te duur
Sebastiaan
1 november 2024
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
mr en 446 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
mr en 446 anderen deelden hun ervaring
Wawollie Kringloop Utrecht - Lage Weide
Maarssenbroeksedijk 59, 3542 DM Utrecht