5,7 km
M-accent Kringloopwinkel Maldegem
Maldegem
Slachthuisstraat 2b, 9900 EE Eeklo
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-12:30, 13:30-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 4 Aug 2026
M-accent Kringloopwinkel in Eeklo is een grote winkel met een uitgebreid assortiment variërend van kleding en meubels tot elektrische apparaten, fietsen en boeken. De prijzen zijn erg voordelig en er is een café aanwezig. Bezoekers waarderen de gezellige sfeer en propere toiletten. Nadelen zijn de beperkte parkeergelegenheid en enkele meldingen over slechte klantenservice. Ondanks deze punten blijft de winkel populair bij tweedhedsliefhebbers vanwege het ruime aanbod en lage prijzen.
M-accent Kringloopwinkel Eeklo in Eeklo is een van de zes kringloopwinkels van maatwerkbedrijf M-accent in het Meetjesland (Eeklo, Maldegem, Aalter, Assenede, Lovendegem en Zomergem). Er is gratis parkeren bij de winkel.
Tweedehands meubelen, huisraad, kleding, boeken, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek: tal van spullen die hier een tweede leven krijgen.
M-accent combineert hergebruik met sociale tewerkstelling. Door spullen een tweede kans te geven verkleint de vzw de afvalberg én creëert ze werkkansen voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt: 145 arbeidsplaatsen in het Meetjesland. Naast de winkels zijn er een fietsatelier, een M-café en 64 textielcontainers in de regio.
Herbruikbare spullen breng je binnen aan het brengpunt van de winkel. Lukt brengen niet, dan komt de gratis ophaaldienst langs in het werkingsgebied (Eeklo, Aalter, Assenede, Kaprijke, Lievegem, Maldegem en Sint-Laureins). Grotere aankopen levert M-accent ook aan huis, ook buiten het werkingsgebied; informeer in de winkel naar de kostprijs.
Jessica Van Dorpe, Marketing manager · 4 augustus 2026
jolien carlier
28 maart 2025
dik inore
M Т
15 maart 2025
FC Bruges
13 maart 2025
Grote winkel , maar zeer onvriendelijke medewerker Benjamin als je hem iets vraagt over de prijs . Klantvriendelijkheid een grote 0
Vanessa Baete
4 februari 2025
Gezellig druk
Ludwig Steyaert
1 februari 2025
Sylwia Puch
29 december 2024
Te duur voor tweedehandsspullen. Ik vond gisteren een rok voor € 16,50!! De rok was beschadigd, de knopen vielen uit elkaar... Veel te duur vergeleken met andere kringwinkels.
The King
20 december 2024
Kris Leclercq
3 december 2024
Wat een ruimte! Prijzen wel duurder dan Aalter, zou niet mogen voor dezelfde keten...
Evelien Van Kerckvoorde
28 november 2024
Ik stond vandaag in de rij te wachten om af te rekenen. We hebben heel lang moeten wachten (ik denk 3 kwartier) tegen dat ik eindelijk kon betalen. De vrouw aan de kassa (blond met hoofdband) deed geen enkele moeite om de rij aan te pakken, integendeel! Heel veel mensen in de rij zijn boos geworden en weg gegaan. Ik kan ze geen ongelijk geven.
Esra Celik
18 november 2024
Onbeleefde mevrouw achter de kassa. Een glimlach kan geen kwaad
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Christine en 509 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Christine en 509 anderen deelden hun ervaring
M-accent Kringloopwinkel Eeklo
Slachthuisstraat 2b, 9900 EE Eeklo