5,7 km
M-accent Kringloopwinkel Maldegem
Maldegem
Slachthuisstraat 2b, 9900 EE Eeklo
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-12:30, 13:30-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 4 Aug 2026
M-accent Kringloopwinkel in Eeklo is een grote winkel met een uitgebreid assortiment variërend van kleding en meubels tot elektrische apparaten, fietsen en boeken. De prijzen zijn erg voordelig en er is een café aanwezig. Bezoekers waarderen de gezellige sfeer en propere toiletten. Nadelen zijn de beperkte parkeergelegenheid en enkele meldingen over slechte klantenservice. Ondanks deze punten blijft de winkel populair bij tweedhedsliefhebbers vanwege het ruime aanbod en lage prijzen.
M-accent Kringloopwinkel Eeklo in Eeklo is een van de zes kringloopwinkels van maatwerkbedrijf M-accent in het Meetjesland (Eeklo, Maldegem, Aalter, Assenede, Lovendegem en Zomergem). Er is gratis parkeren bij de winkel.
Tweedehands meubelen, huisraad, kleding, boeken, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek: tal van spullen die hier een tweede leven krijgen.
M-accent combineert hergebruik met sociale tewerkstelling. Door spullen een tweede kans te geven verkleint de vzw de afvalberg én creëert ze werkkansen voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt: 145 arbeidsplaatsen in het Meetjesland. Naast de winkels zijn er een fietsatelier, een M-café en 64 textielcontainers in de regio.
Herbruikbare spullen breng je binnen aan het brengpunt van de winkel. Lukt brengen niet, dan komt de gratis ophaaldienst langs in het werkingsgebied (Eeklo, Aalter, Assenede, Kaprijke, Lievegem, Maldegem en Sint-Laureins). Grotere aankopen levert M-accent ook aan huis, ook buiten het werkingsgebied; informeer in de winkel naar de kostprijs.
Jessica Van Dorpe, Marketing manager · 4 augustus 2026
Erwin Foncke
17 oktober 2022
Andy Slock
6 oktober 2022
Bijzonder vreemd beleid. Ik vond een goede babytas, na lang zoeken, voor onze jongste. Deze was niet geprijst. Geen probleem, dan vragen we die, zoals het wel eens gebeurd in andere kringlopen. Krijg ik daar een platvoets antwoord dat enkel de bazen dat mogen en het niet te koop is. De baas wordt erbij gehaald. Krijg ik dezelfde antwoord???? I.p.v. op een normale manier te communiceren, worden ze nog wat verbaal agressiever. Ik kom al jaren naar kringlopen. Nog nooit dergelijke gedrag meegemaakt. Of was het de bedoeling om de spullen zelf te houden en doelbewust geen prijzen te hangen? Na zulk gedrag, zou het me zeker niet verbazen.
Patje De Kezel
15 september 2022
swordfish kind
13 september 2022
Mooie winkel
Tommy Vanhullebusch
26 augustus 2022
Grote kringloopwinkel
Светлана Кравченко
25 augustus 2022
Er is voor elke smaak en elk budget wat wils!!! Je vindt er werkelijk alles! Ik raad het zeker aan!👍
Mona Decroos
18 augustus 2022
VACAS VLaanderen
17 augustus 2022
Voor elk wat wils tegen betaalbare prijzen. Zeer ruim aanbod. Parking voor de deur
Bruno Vercauteren
13 augustus 2022
Een grote mooie kringwinkel Kan je wel een paar uur rond lopen en rond neuzen🙂.
Beata
6 augustus 2022
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Christine en 509 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Christine en 509 anderen deelden hun ervaring
M-accent Kringloopwinkel Eeklo
Slachthuisstraat 2b, 9900 EE Eeklo