Kringloopwinkel Fischer Delft B.V.
Delft
Papsouwselaan 119, 2624 AK Delft
| ma | Gesloten |
| di | 09:30-17:30 |
| wo | 09:30-17:30 |
| do | 09:30-17:30 |
| vr | 09:30-17:30 |
| za | 09:30-17:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 30 Jul 2026
Een kleine tot middelgrote kringloopwinkel in Delft met een vriendelijke sfeer en netjes georganiseerd assortiment. De winkel biedt een diverse collectie van kleding tot meubels en vintage spullen. De prijzen staan regelmatig ter discussie; sommige klanten vinden bepaalde categorieen zoals doe-het-zelfspullen en babykleding aan de prijzige kant. De locatie heeft beperkte parkeergelegenheid met betaald parkeren. Het personeel wordt consistent als behulpzaam en vriendelijk omschreven.
Kringloopwinkel Leuke Boel in Delft leeft naar een duidelijk motto: 'He, weer niets nieuws gekocht'. Een tweedehands winkel met een dagelijks wisselende voorraad vol bijzondere stuks.
Voor de deur parkeer je tot 12:00 gratis, daarna betaald: het eerste uur 1 euro, daarna duurder. In de parkeergarages in de buurt parkeer je de eerste 3 uur gratis.
Betalen kan met pin en de winkel is rolstoeltoegankelijk.
Brenda van Puffelen · 30 juli 2026
Sophie H
3 maart 2019
Hele leuke kringloop!
Monique bas
26 oktober 2018
Een geweldige ervaring met de kringloopwinkel Leuke Boel. Een echte aanwinst voor de buurt! Kreeg geweldige service en geeft het 5 uit 5 sterren.
PanoMark Fotografie
21 juli 2018
Hele leuke zaak met frisse uitstraling en spullen met dito werknemers!
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 83 andere bezoekers
Kringloopwinkel Leuke Boel in Delft
Papsouwselaan 119, 2624 AK Delft