3,4 km
Stichting Kringloop Langedijk in Noord-Scharwoude
Noord-Scharwoude
De Dijken 13, 1747 EE Tuitjenhorn
| ma | 09:00-18:00 |
| di | 09:00-18:00 |
| wo | 09:00-18:00 |
| do | 09:00-18:00 |
| vr | 09:00-18:00 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Deze kringloopwinkel in Tuitjenhorn is een kleine en overzichtelijke zaak met een wisselend aanbod. De prijzen zijn vaak aan de hoge kant vergeleken met andere kringloopwinkels, wat een beroemde klacht is. De sfeer kan rommelig zijn en sommige artikelen, zoals kleding en speelgoed, worden als afgetrapt of te duur ervaren. De service bij de inleverbalie wankelt, met rapporten van onbeleefd personeel. Toch zijn er ook bezoekers die de winkel prettig en schappelijk vinden, wat de beoordelingen verdeeld houdt.
Bezoek RataPlan Tuitjenhorn voor duurzame vondsten—kleding, meubels, meer. Draag bij aan het milieu en lokale werkgelegenheid!
Bij Kringloopwinkel RataPlan Tuitjenhorn kun je allerlei spullen brengen die nog in goede staat verkeren. Denk hierbij aan kleding, boeken, meubels, speelgoed, elektronica en nog veel meer. Door je spullen naar de kringloopwinkel te brengen, geef je ze een tweede leven en help je het milieu te sparen. Daarnaast draag je bij aan het creëren van werkgelegenheid voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Dus heb je spullen over die je niet meer nodig hebt? Breng ze gerust naar Kringloopwinkel RataPlan Tuitjenhorn!
Het assortiment van RataPlan Tuitjenhorn is zeer gevarieerd en wisselt dagelijks. Elke dag komen er nieuwe tweedehands artikelen binnen, dus je vindt altijd wel iets nieuws! Van kleding en boeken tot meubels en gereedschap, je vindt het allemaal bij RataPlan Tuitjenhorn. Het kopen van tweedehands spullen is niet alleen duurzaam, maar ook nog eens voordelig. En met de ruime openingstijden van maandag tot en met zaterdag, kun je op je gemak de winkel verkennen.
Bij het winkelen in Kringloopwinkel RataPlan Tuitjenhorn is het belangrijk om goed op prijzen te letten. De reviews van klanten noemen de prijzen namelijk vaak. Daarnaast prijzen klanten het vriendelijke personeel en de diversiteit aan producten in de winkel. Ook kun je gebruik maken van de bezorgservice en de RataPlan aanhangwagen, mocht je grotere artikelen kopen en geen mogelijkheid hebben om ze zelf te vervoeren.
Het proces bij Kringloopwinkel RataPlan Tuitjenhorn is eenvoudig. Je brengt je spullen naar de winkel, waar ze worden gecontroleerd op bruikbaarheid. Vervolgens krijgen de spullen een plekje in de winkel, waar jij ze kunt kopen. Het is ook mogelijk om online prijsopgaven aan te vragen en bezorging te regelen. Daarnaast biedt de kringloopwinkel ook services op de bedrijfslocatie, zoals het laten maken van meubels.
Kringloopwinkel RataPlan Tuitjenhorn is gevestigd op bedrijventerrein De Dijken in Tuitjenhorn. Het is rolstoelvriendelijk, met een toegankelijke ingang en parkeerplaats. De openingstijden zijn ruim, van maandag tot en met zaterdag. De gemiddelde beoordeling van klanten is 4.1/5 sterren, waarbij veel reviews de prijzen, het personeel en het assortiment benoemen.
Mis geen enkele update over RataPlan Tuitjenhorn en volg de kringloopwinkel op Facebook en Instagram. Op deze social media kanalen blijf je op de hoogte van al het laatste nieuws over duurzaam tweedehands winkelen. RataPlan Tuitjenhorn is onderdeel van RataPlan, een kringloopketen met 34 filialen in Nederland. Ontdek ook de andere filialen van RataPlan via deze link.
Anouschka van den Ancker
8 november 2025
Het concept is nu gewoon anders. Er moet gewoon geld verdiend worden. Sommige spullen zijn zo afgetrapt en nog liggen ze in de winkel voor te veel geld. Dat kan echt wel anders. Ik ga nu toch liever naar Action ofzo dan naar de kringloop. 2de hands kleding koop ik toch het liefst via mp Door verzendkosten wordt dit nu ook steeds meer een uitdaging.
Jan
29 oktober 2025
Na de nette reactie van Rataplan op mijn negatieve review vandaag 29 oktober 2025 besloten het nog een kans te geven. Helaas dezelfde ervaring als een week eerder. Roepen en aanbellen maar er kwam niemand. De balie stond vol dus wist niet waar ik het moest laten. Ben toen maar naar de kringloop in noord Scharwoude gegaan en daar de spullen afgegeven aan een behulpzame medewerker. Bij rataplan komen wij niet meer. Zojuist best leuke spullen gebracht. We zijn wegens een verhuizing aan het opruimen. Bij de afgifte balie kwam na meerdere keren roepen na een paar minuten een medewerker aanlopen. Gebarend dat ze koffie zaten te drinken. Ik zei dat het dan wel netjes was om even te komen en iemand te woord te staan. Het antwoord was ja maar er is iemand jarig en we drinken even koffie. Je kan de spullen hier neerzetten. En hij liep weer weg. Erg onbeleefd als iemand gratis spullen komt brengen. Eerder werd ik wel netjes geholpen maar dit kan echt niet. Ik heb het uitgeladen maar rij volgende keer maar naar de stort of een andere kringloop dan rataplan.
Heike Schröer
11 september 2025
Ja, klein maar fijn
laura Van Waveren kirk
10 september 2025
Matthias S.
2 augustus 2025
Helaas zijn de prijzen veel te hoog voor een Kringloopwinkel. Verder is de winkel goed gevuld, met voldoende verkoopruimte en een ruime keuze.
Jan / Anja Jan Ligthart
31 juli 2025
Volker Knierim
16 juli 2025
bernard refok
21 april 2025
Rataplan recycling systeem in Nederland, schoon, netjes en zeer redelijk geprijsd... u vindt hier wat u zoekt...
Sam
31 maart 2025
Planten besteld via de tg2g app, waar stond dat ze tot 6 uur open waren. Het pakket kon opgehaald worden tussen 13:00 en 18:00 uur volgens hun eigen informatie en bestel informatie. Na een half uur fietsen kom je erachter dat ze de hele dag dicht zijn, terwijl ze zelf aangeven een pakket te hebben op deze dag. Voor Jan Doedel heen en weer gefietst. Aangegeven bij de winkel volgende dag, waar je alleen als antwoord krijgt dat het fijn is dat je het doorgeeft, geen excuses of iets dergelijks. Had opzich wel op zn plaats geweest.. alsnog wel 3 sterren, omdat de winkel wel een schappelijke winkel is qua producten.
Peter V.
9 februari 2025
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 147 andere bezoekers
Kringloopwinkel RataPlan Tuitjenhorn
De Dijken 13, 1747 EE Tuitjenhorn