4,5 km
Kringloopwinkel Rommelmarkt De Coppelstock
Brielle
Kerkplein 12-14, 3233 AR Oostvoorne
| ma | Gesloten |
| di | Gesloten |
| wo | 10:00-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | Gesloten |
| za | Gesloten |
| zo | Gesloten |
Kleine, goed gesorteerde kringloopwinkel met vriendelijk personeel en diverse afdelingen in een grote loods. De kledingafdeling wordt geprezen om de goede prijs-kwaliteitverhouding, terwijl de prijzen voor elektronica en vintage lampen als ongewoon hoog worden beschreven. Bezoekers waarderen de georganiseerde indeling, maar sommige producten lijken meer op een museumprijs dan kringloopaantrekkelijk. De winkel heeft beperkte openingstijden en ligt naast de kerk met mogelijkheden om voor de deur of in de blauwe zone te parkeren.
Samengevat uit 51 Google reviews · bijgewerkt 18 oktober 2026
Bekijk alle 51 beoordelingenKringloopwinkel Het Vervolg is een kringloopwinkel in Oostvoorne met kleding, boeken, meubels, speelgoed, muziek en gereedschappen. De winkel is alleen op woensdag open en je kunt er met pinpas betalen. Klanten beoordelen de winkel met een 4,4 gemiddeld op basis van 47 reviews.
Kevin Schäfer
10 oktober 2026
Een geweldige kleine tweedehandswinkel. Helaas zijn de openingstijden erg beperkt.
Joyce Pronk
29 september 2026
De bijenkorf van oostvoorne Je kunt het geen kringloop meer noemen, wat een prijzen...
D neeltje
2 september 2026
Kleding is leuk en goed gesorteerd en goed geprijst Ook in de grote loods is altijd wel wat leuks te vinden. Speelgoed wordt ook veel aandacht aan besteed. De elektronica was best duur maar tegenwoordig oke.
Jorita Schosswald
5 augustus 2026
Nette winkel. Diverse afdelingen op soort. Sommige zaken goedkoop andere weer echt te duur. Als je mazzel hebt, parkeren voor de deur. In of tegen Blauwe zone parkeren. Naast de kerk.
D neeltje
13 juni 2026
Kleding is leuk en goed gesorteerd en goed geprijst Ook in de grote loods is altijd wel wat leuks te vinden. De elektronica daar in tegen is ontzettend duur, dat begint hier meer op een museum te lijken dan dat er daadwerkelijk ook wat verkocht wordt. Marktplaats is hiervoor veel goedkoper.
Danielle Eland
13 mei 2026
Altijd leuke spulletjes!
Jawine van Noortwijk
14 januari 2026
Keurig gesorteerde kringloopwinkel. Vriendelijke hulpvaardige medewerkers.
Marianne Visser
2 januari 2026
Klein maar fijn
İcabi Akçaoğlu
10 september 2025
interessant
Kees
21 augustus 2025
Prijzen, met name van (vintage) lampen, zijn laatste tijd flink gestegen, lijkt meer op prijzen van een tweedehandszaak dan op kringloop.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Kevin en 50 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Kevin en 50 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Het Vervolg in Oostvoorne
Kerkplein 12-14, 3233 AR Oostvoorne