4,5 km
Twice in a Lifetime, Kringloop & Meer
Hattem
Lagestraat 25, 8191 LN Wapenveld
| ma | Gesloten |
| di | Gesloten |
| wo | 10:00-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-16:00 |
| za | Gesloten |
| zo | Gesloten |
Ruime twee verdiepingen tellende kringloop met overzichtelijk gesorteerd aanbod en speciale afdelingen voor brocante, spellen en seizoensartikelen. De winkel staat bekend om vriendelijke vrijwilligers en een knusse sfeer. De prijzen worden als redelijk beschreven, hoewel enkele bezoekers merken dat deze recentelijk zijn gestegen in vergelijking met andere kringloopwinkels. De opbrengst gaat naar goede doelen. De winkel is goed bereikbaar en wordt door de meeste bezoekers als een aanrader beschouwd.
Bezoek Kringloopwinkel De Rode Beer in Wapenveld voor duurzame tweedehands schatten: boeken, meubels, kleding en meer. Open woensdag en vrijdag.
Als je op zoek bent naar een duurzame winkelervaring, dan ben je bij Kringloopwinkel De Rode Beer in Wapenveld aan het juiste adres. Deze kringloopwinkel, gelegen aan Lagestraat 25, 8191 LN, is een ware schat voor liefhebbers van tweedehands spullen. Met openingstijden op woensdag en vrijdag, kun je jezelf onderdompelen in de wereld van duurzaam winkelen.
Bij Kringloopwinkel De Rode Beer kun je terecht met een breed scala aan items, zoals boeken, huishoudelijke apparaten, meubels, kleding, muziek, speelgoed en gereedschap. Het assortiment is gevarieerd en de winkel verwelkomt donaties van kwalitatief goede en gebruikte spullen.
Bij het winkelen in deze kringloopwinkel is het belangrijk om op zoek te gaan naar verborgen schatten. Neem de tijd om de verschillende afdelingen te verkennen en kijk goed naar de kwaliteit en staat van de items. Sommige spullen kunnen wat slijtage vertonen, maar dat draagt vaak bij aan hun charme. Wees ook alert op eventuele aanbiedingen of kortingen die de winkel biedt.
Het concept van een kringloopwinkel is gebaseerd op duurzaamheid en hergebruik. Bij Kringloopwinkel De Rode Beer worden gedoneerde spullen zorgvuldig gesorteerd en geprijsd voordat ze in de winkel worden geplaatst. De opbrengst van de verkochte items wordt gebruikt om sociale programma's en andere initiatieven te ondersteunen.
Naast de reguliere winkelactiviteiten biedt Kringloopwinkel De Rode Beer ook een aantal unieke programma's en faciliteiten. Ze hebben een efficiënt innamesysteem voor goederen, waar je jouw gebruikte items kunt achterlaten voor een nieuw leven. Daarnaast bieden ze ook een handige ophaalservice aan, voor het geval je grote of zware spullen wilt doneren.
Met een rolstoeltoegankelijke ingang zorgt Kringloopwinkel De Rode Beer ervoor dat iedereen welkom is in hun winkel. Betalingen kunnen eenvoudig worden gedaan met betaalpassen. Alles bij elkaar genomen, is Kringloopwinkel De Rode Beer echt een geweldige plek om duurzaam te winkelen en bij te dragen aan een circulaire economie.
Wil je meer informatie over Kringloopwinkel De Rode Beer of misschien andere kringloopwinkels in de provincie Gelderland verkennen? Bezoek dan deze handige link voor meer informatie. Je kunt ook contact opnemen met Kringloop De Rode Beer via hun Facebookpagina.
Arend Baars
6 augustus 2026
Jolanda Visch
26 juli 2026
vintage lover
23 juli 2026
Wat een lieve mensen daar. De oude spullen boven echt geweldig. Je kunt er echt pareltjes vinden. We namen ook koffie met zelfgemaakt appelplaatkoek . En betaalden maar 5 euro voor ons tweeen. Waar vind je dat nog zo goedkoop. Kortom. Echt een aanrader.
Selina Klomp
27 juni 2026
Prima kringloop, prijzen zijn wel gestegen vergeleken met paar jaar geleden
R vdBrink
8 juni 2026
zeer leuke , goedkope kringloop 2 etages struinen♥️♥️♥️ een dikke 10
erna corduwener
7 juni 2026
JGH Casagrande
3 juni 2026
Een hele leuke kringloop maar jeetje wat is er gebeurd met de prijzen. Wat jammer dat het zo duur moet zijn.
Ulrike Schuetz
29 mei 2026
Ontspannen, vriendelijke sfeer, aardige mensen. De prijzen zijn nog steeds authentieke "Kringloop-prijzen". De opbrengst gaat naar goede doelen. Als we weer in de buurt zijn, komen we graag terug.
jaap slooff
14 mei 2026
Dit is wat ik noem een kringloopwinkel gebruikte spullen voor normale en prijzen en een goed doel nastreven
Brenda Diamant
6 mei 2026
Mooie kringloop, overzichtelijk en heel veel spullen. Ook heel veel spellen!
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 99 andere bezoekers
Kringloopwinkel De Rode Beer in Wapenveld
Lagestraat 25, 8191 LN Wapenveld