1,6 km
Kringloopwinkel Second Sale Roosendaal
Roosendaal
Borchwerf 35C, 4704 RG Roosendaal
| ma | 09:00-17:00 |
| di | 09:00-17:00 |
| wo | 09:00-17:00 |
| do | 09:00-17:00 |
| vr | 09:00-17:00 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026
Grote kringloopwinkel met een ruim assortiment aan kleding, boeken en serviesgoed. De winkel is groot en overzichtelijk ingericht met veel keuze, maar bezoekers geven gemengde signalen over de prijsstelling en schoonmaak. Sommigen vinden het assortiment goed en de winkel netjes, terwijl anderen klagen over rommelige opstelling, vieze artikelen en te hoge prijzen. De meerderheid van de recensenten is echter positief en noemt het een aanrader voor wie op zoek is naar kringloopspullen.
Kringloopwinkel De Kringloper Roosendaal verkoopt in Roosendaal onder meer kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en elektronica. De winkel is onderdeel van Stichting De Kringloper (Noord-Brabant).
De stichting runt vier warenhuizen en een Kledingbank in West-Brabant en zamelt jaarlijks zo'n 2.500 ton gebruikte spullen in, waarvan 85 procent opnieuw wordt gebruikt.
Wasmachines, drogers, fietsen en pc's worden gerepareerd en met garantie verkocht. Wat niet meer bruikbaar is, wordt gedemonteerd en gerecycled in het eigen Demontage- en Ambachtscentrum.
De stichting is erkend via de volgende keurmerken:
Er werken zo'n 300 mensen bij de stichting, onder wie vrijwilligers, mensen in dagbesteding en stagiairs. Via afdeling KANS worden mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt begeleid naar werk, leer- en ontwikkelplekken.
Herbruikbare spullen lever je gratis in of laat je gratis ophalen. De winkel is open van maandag tot en met zaterdag en heeft een eigen parkeerplaats.
Robbert van Walsum, directeur · 29 juli 2026
Rob Winkel
15 januari 2019
Wat een rommel zeg
Miss youdontownme
15 januari 2019
Het is opmerkzaam dat ze bij deze stichting de kringloper steeds weer mensen zoeken. Vroeger ging je naar de kringloop toe en kon je een leuk product vinden tegen een leuk prijsje. Nu kijk je naar de producten en betaal je 3,50 euro voor een kitten kattenbak terwijl je deze nieuw voor 2,50 euro kan kopen. Zelfs de lopen kan je kopen tegen een prijs dat grenst aan de winkelprijs. Ik vind dat de producten die ze verkopen te duur zijn voor wat het is. Dit is geen kringloop meer, maar meer een brocante winkel. Het is er te duur en alles wat ze ontvangen is gratis, zelfs de medewerkers zijn vrijwillig. Ik vind dat daar wel iets tegenover mag staan en dat ze de prijzen eens moeten herzien. Daarbij heb ik dit probleem aangekaard bij een medewerker en ik vraag mezelf af of zij mij wel serieus neemt, want ik wilde een prijs deal maken met haar en zij kon alleen maar heel bijdehand de prijs herhalen en toen ik vroeg wie er over de prijzen ging, dan was zij het. Ik vraag mezelf af of ze mij wel goed begreep, want haar nederlands was niet zo goed. Bij de leenbakker kan ik 5 waxinelichthouders kopen voor 4 euro, hier betaal je 5 euro voor 3 stuks en deze zijn niet eens meer in topconditie. Ik hoop dat ze er wat aan gaan doen. Anders kom ik er nooit meer!
Marko Van Miert
15 januari 2019
LET OP DE PRIJZEN DEZE KUNNEN ZOMAAR BIJ DE KASSA IN EENS STIJGEN. Met als reden dat iemand het prijsje heeft verandert. Dit hier nu al meerdere malen gehad. Ook als je meer van het zelfde heb met allemaal het zelfde prijsje dan nog gooien ze de prijs omhoog.
Alexander St.
15 januari 2019
Het valt wel mee, toch erg veel stof en vaak verkopen ze gewoon kappote,gescheurde dingen.. ONGELOVELIJK!
Maik No
15 januari 2019
Super mooie grote kringloop. Veel verschillende artikelen en door dat de winkel ook vaak omgegooid zie je spullen weer in een ander licht. Erg vaak geweest en veel gekocht ook!
Malwina G
15 januari 2019
Lots of goods at an affordable price ;)
D. De Ruiter
15 januari 2019
Gezellig en grappige medewerker
Stsmt
15 januari 2019
Een uitstekende bezoek aan Stichting De Kringloper. Absoluut een aanrader! Genoot van de vriendelijke sfeer en geeft het een welverdiende 5/5.
Marek M
15 januari 2019
Een top ervaring bij de kringloopwinkel Stichting De Kringloper. Een echte aanwinst voor de buurt! Was onder de indruk van de collectie en geeft het 5 sterren.
Anoniem Go away
15 januari 2019
Beste mensen. Stichting de kringloper heeft heel veel mensen tevreden gemaakt en nu nog de dag van vandaag. En ik zie heel veel reacties over de prijzen dat het belachelijk duur zijn. Maar lieve mensen de spullen zijn nog zolang niet gek duur als nieuw in de winkel. En ja er zijn inderdaad wel eens spullen die zij perongeluk een euro duurder prijzen dan nieuw in de winkel maar als men dat aangeeft en kan bewijzen dat het duurder is dan in de winkel dan zijn de personeel echt niet zo streng om dan nog te weigeren. Prijzen worden alleen niet geweizigd als de persoon dat eist. Klinkt eigenlijk heel logisch want de klant is niet de persoon die de prijzen gaat bepalen daar heeft de kringloper personeel voor. En in overleg kunnen zij soms wel iets aan de prijzen doen alleen bij schade die de personeel niet zou hebben gezien en soms komt dat ook door de klanten zelf die laten ook wel eens iets vallen en zetten dan weer terug. Maar laten wij dan ook eens rekening houden met die filialen die panden die betaald moeten worden. Personeel die ook hun salaris willen verdienen. En de wagens die altijd klaar staan om de spullen voor niks op te halen die worden ook bijgehouden en die moeten ook getankt worden. Er komt echt veel bij kijken kwa financieel wat de kringloper uit moet geven. En mensen kom gwn lekker langs en buurten is nog gezelliger en voordeliger want een gezellige babbeltje kost niks
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Bert en 452 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Bert en 452 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel De Kringloper Roosendaal
Borchwerf 35C, 4704 RG Roosendaal