Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloopwinkel De Kringloper Roosendaal

Borchwerf 35C, 4704 RG Roosendaal

Ingang van kringloopwinkel met groene pijler, rode bakstenen gevel en groene accenten

Openingstijden

ma 09:00-17:00
di 09:00-17:00
wo 09:00-17:00
do 09:00-17:00
vr 09:00-17:00
za 09:00-17:00
zo Gesloten

Aanbod

Spullen inleveren?

Wel welkom

  • Kleding en textiel
  • Meubels
  • Huisraad
  • Elektrische apparaten
  • Speelgoed
  • Boeken
Haalt grote spullen op · De Kringloper biedt een gratis ophaalservice voor herbruikbare goederen. Lees hoe ophalen werkt

Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026

Wat bezoekers zeggen

Ruime kringloopwinkel aan de rand van Roosendaal met een divers aanbod van boeken, kleding, huishoudelijke artikelen en meubels verdeeld over twee verdiepingen. Bezoekers prijzen de ruime opzet en constante wisseling van assortiment. Minpunten die regelmatig worden genoemd zijn de hoge prijzen vergeleken met andere kringloopwinkels en de wisselende kwaliteit van de artikelen. De winkel heeft een lift naar de bovenverdieping en een groot gratis parkeerterrein voor de deur.

Bekijk alle 479 beoordelingen

Kringloopwinkel De Kringloper Roosendaal verkoopt in Roosendaal onder meer kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en elektronica. De winkel is onderdeel van Stichting De Kringloper (Noord-Brabant).

Onderdeel van Stichting De Kringloper

De stichting runt vier warenhuizen en een Kledingbank in West-Brabant en zamelt jaarlijks zo'n 2.500 ton gebruikte spullen in, waarvan 85 procent opnieuw wordt gebruikt.

Reparatie met garantie

Wasmachines, drogers, fietsen en pc's worden gerepareerd en met garantie verkocht. Wat niet meer bruikbaar is, wordt gedemonteerd en gerecycled in het eigen Demontage- en Ambachtscentrum.

Keurmerken

De stichting is erkend via de volgende keurmerken:

  • ANBI-status
  • 100% Kringloop-keurmerk van BKN
  • WEEELABEX-certificaat voor ICT, als enige kringlooporganisatie in Nederland

Sociale werkplek

Er werken zo'n 300 mensen bij de stichting, onder wie vrijwilligers, mensen in dagbesteding en stagiairs. Via afdeling KANS worden mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt begeleid naar werk, leer- en ontwikkelplekken.

Praktisch

Herbruikbare spullen lever je gratis in of laat je gratis ophalen. De winkel is open van maandag tot en met zaterdag en heeft een eigen parkeerplaats.

Robbert van Walsum, directeur · 29 juli 2026

Beoordelingen (479)

3,9
Valérie Ninforge

Valérie Ninforge

24 oktober 2026

Hussin Alaboud

Hussin Alaboud

23 oktober 2026

Een winkel gespecialiseerd in tweedehands goederen... Er worden doorgaans boeken, huishoudelijke artikelen en gebruikte kleding verkocht. Ook tweedehands houten meubels, wasmachines en elektrische apparaten zijn verkrijgbaar. De winkel is gevestigd aan de rand van Rosendal. Betaling is mogelijk contant of met een bankpas. De verkoop vindt plaats op basis van het type artikel; elk artikel dat in de winkel aanwezig is, wordt verkocht op basis van de beoordeling van het personeel. Er is een grote, gratis parkeerplaats.

jeanotak16

jeanotak16

20 oktober 2026

Altijd wat leuks te vinden

Aleksey Parfenov

Aleksey Parfenov

17 oktober 2026

Leuk om even rond te snuffelen! Veel tweedehands spullen, leuke vondsten en voor ieder wat wils. Zeker de moeite om eens binnen te springen!

pa3etl

pa3etl

16 oktober 2026

Beter wegblijven erg duur en onvriendelijk personeel Denken dat ze nog meer zijn dan bij de bijenkorf Alles voor niks gekregen.

Louise Bar

Louise Bar

16 oktober 2026

Vind de prijzen best hoog

Anita Hendea

Anita Hendea

15 oktober 2026

carola van der tuijn

carola van der tuijn

13 oktober 2026

Duur maar wel gesorteerd. En een flinke winkel. Veel oude spullen, maar ook echt gebruikt mét gebruikerssporen en stukjes eraf.

Miep van den Boom

Miep van den Boom

11 oktober 2026

Ruime grote kringloop met mooie spullen. Altijd iets te doen! Aardige medewerkers. Er is een lift naar boven.

Birke Van bommel

Birke Van bommel

10 oktober 2026

Beste kringloopmedewerkers. Vandaag is er iets gebeurd wat niet onopgemerkt mag blijven. Ik sta in de rij voor de kassa, de mevrouw achter mij is een donkere vrouw met een hoofddoek, wat natuurlijk niks uit zou moeten maken, maar de cassiere had hier helaas een mening over, wat ten eerste ronduit onbeschoft is, en een ontzettend groot probleem in deze maatschappij is. De vrouw achter mij had een winkel kar vol, wat fijn zou je denken, omzet, om de kringloper nog een fijnere plek te maken, toch? De cassiere roept vanuit haar plaats naar een andere collega, ( op een geïrriteerde manier) " ik kan nog niet komen helpen hoor, kijk die volle karren" de vrouw draait zichzelf vervolgens om en kijkt naar mij en zegt " ja en de geur die ze mee neemt" met een vies gezicht, vol afschuw. Ik reken af en ik bedenk me dat ik voor de vrouw achter mij moet opkomen, deze vrouw had kleding voor kinderen en speelgoed voor kinderen in haar kar. Ik spreek de medewerker hierop aan, vertelde haar dat het niet oke is dat ze zo over andere mensen praat, en vooral niet over een klant, en uberhaupt een medemens. Het is belachelijk dat iemand zo voor schut word gezet. Je werkt verdomme in een kringloopwinkel, een winkel waar spullen voor een lagere prijs worden verkocht omdat sommige mensen het geld niet hebben voor duurdere spullen, de reden maakt ook eigenlijk niks uit. Zo ga je niet met mensen om!! Waarop de medewerker vervolgens reageerde " dat mag jij vinden" Ik vind het bizar, zo ontzettend naar tegen een medemens, dan word je er op gewezen dat dit niet de gang van zaken is, en dan krijg je ook nog zo'n grote snater terug. Echt, bizar. En ontzettend teleurstellend, een kringloper hoort voor iemand een fijne plek te zijn, waar niet geoordeeld word over hoe je er uit ziet of whatever. Dit is gebeurd op zaterdag 10 oktober rond 2 uur smiddags, ik hoop dat deze medewerker word gewezen op discriminatie die vandaag is voorgevallen. Mvg.

1 / 48

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Valérie Ninforge Hussin Alaboud jeanotak16

Valérie en 478 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Valérie Ninforge Hussin Alaboud jeanotak16

Valérie en 478 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloopwinkel De Kringloper Roosendaal

Borchwerf 35C, 4704 RG Roosendaal

Route plannen
Ingang van kringloopwinkel met groene pijler, rode bakstenen gevel en groene accenten Sfeervolle winkelruimte met zwarte leunstoel, gouden decoratieve palmtakken, boekenkasten en diverse huisraadartikelen Winkelvloer met stellingen en rekken vol decoratieartikelen, bloemen, servies en huishoudelijke spullen Winkelvloer met tafel vol huishoudartikelen, servies en decoratie, stellingen op achtergrond Winkelvloer met meubels, verlichting, plantjes en decoratie; overzicht van het aanbod in de kringloopwinkel Winkelinterieur met witte kasten, twee ronde tafels met servies, roze wandafwerking en decoratieve items. Winkelinterieur met glazen vitrines vol servies, decoratieve voorwerpen en accessoires Winkelbinnenruimte met stellingen vol decoratieve items, keramiek en huisaccessoires Winkelvloer met stellingen vol huisraad, decoratieartikelen en een grijze bank als display in kringloopwinkel Winkelbinnenruimte met boekenkasten, stellingen met ingelijste schilderijen, kunstwerken en diverse gebruiksvoorwerpen Winkelinterieur met toonbank, rekken met spullen en rode bak met artikelen op de vloer Hoek van winkelinterieur met gele wand, kunstwerk, klok, cactus en kat Rekken met tweedehands kleding, inclusief jassen, broeken en accessoires onder koperen lampen Witte kasten met glasdeuren vol serviesgoed, borden en decoratieve voorwerpen in een kringloopwinkel Uitgestalde schilderijen en prenten in houten lijsten op stellingen in de winkel Rekken met tweedehands kleding in diverse kleuren en stijlen in de winkel Vintage crèmekleurige grill of contactgrill met chromen handvaten en bedieningspaneel, verpakt in plastic Crème-kleurige TARDI contactgrill met grill- en bakplaat, voorzien van metalen handvaten Close-up van een zwart vinyl record met oranje etiket Grijze eettafel met witte stoelen en decoratieve accessoires in een interieurshow Ingelijste verzameling van opgezette vlinders en rupsen met wetenschappelijke label Vintage houten secretaire of kastje met uitklappend schrijfblad en twee kastdeuren onderaan Houten vitrinekast met glazen deuren en houten planken tegen bruine wand
/ 23