0,1 km
Kringloopwinkel De Wissel Emmen
Emmen
Kapitein Grantstraat 24, 7821 AR Emmen
| ma | 09:00-17:30 |
| di | 09:00-17:30 |
| wo | 09:00-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 09:00-17:30 |
| za | 09:00-17:30 |
| zo | 12:00-17:00 |
Dit is een zeer grote en georganiseerde kringloopwarenhuis, bekend van de keten Het Goed. Het aanbod is uitgebreid en alles is netjes gesorteerd, wat de sfeer professioneel maar minder avontuurlijk maakt. De reviews zijn echter zeer verdeeld over het prijsniveau, wat door velen als veel te hoog wordt ervaren, soms zelfs hoger dan nieuwe spullen. Positieve bezoekers waarderen de ruime keuze en lage prijzen, terwijl negatieve reviews klagen over onvriendelijk personeel bij de inname en de hoge prijzen, met name voor kleding.
Ontdek unieke tweedehands vondsten bij Het Goed Emmen - jouw bestemming voor duurzaam winkelen. Boeken, kleding, meubels en meer!
Ben je op zoek naar een kringloopwinkel in Emmen waar je duurzaam kunt winkelen en unieke tweedehands spullen kunt vinden? Dan is Kringloopwarenhuis Het Goed Emmen de place to be! Deze gezellige winkel is gelegen aan de Kapitein Grantstraat 24 en heeft ruime openingstijden van maandag tot en met zaterdag, van 09:00 tot 17:30 uur.
Bij Kringloopwarenhuis Het Goed Emmen kun je een grote verscheidenheid aan spullen brengen. Denk hierbij aan boeken, gereedschappen, huis- en inrichting, huishoudelijke apparaten, kleding, meubels, muziek en speelgoed. Door je gebruikte spullen naar de kringloopwinkel te brengen, draag je bij aan een duurzame samenleving.
Het is belangrijk om te weten dat de winkel geen afval inzamelt. Breng dus alleen bruikbare spullen naar Het Goed Emmen. Check de website van de winkel om te zien welke items zij wel en niet aannemen. Op die manier voorkom je teleurstellingen en zorg je ervoor dat de winkel haar duurzame missie kan voortzetten.
Bij Het Goed Emmen werken ze volgens het principe van hergebruik. Dit betekent dat alle binnengebrachte spullen worden gesorteerd en indien nodig opgeknapt voordat ze in de winkel worden verkocht. Hierdoor krijgen de spullen een tweede leven en wordt er bijgedragen aan het verminderen van de afvalberg. Daarnaast biedt Het Goed Emmen ook een bezorgservice, een innamepunt voor goederen en een ophaalservice aan.
Het Goed Emmen heeft diverse interessante programma's en diensten voor haar klanten. Ze hebben een bezorgservice waarmee je je gekochte items gemakkelijk thuis kunt laten bezorgen. Daarnaast hebben ze een innamepunt waar je je overtollige spullen kunt afgeven. Heb je grote items die je niet zelf kunt vervoeren? Geen probleem! Het Goed Emmen biedt ook een ophaalservice aan.
Wil je altijd op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes en aanbiedingen van Het Goed Emmen? Volg ze dan op Facebook en Instagram. Hier kun je het laatste nieuws over duurzaam tweedehands winkelen vinden.
Kortom, Het Goed Emmen is dé plek in Emmen waar je duurzaam kunt winkelen en unieke tweedehands pareltjes kunt scoren. Breng je gebruikte spullen naar Het Goed Emmen en geef ze een tweede leven. Op die manier draag je bij aan een betere wereld en kun je zelf genieten van prachtige tweedehandsvondsten.
Akirdneh Portloh - A
18 november 2023
Nette en geordende winkel. Vriendelijk personeel. Wel wat aan de dure kant voor een kringloop.
Anouk Drenth
8 november 2023
Ik kom al jaren bij het Goed in Emmen. Het is een fijne winkel, met soms echt leuke spullen. MAAR... en ik vind het eigenlijk jammer dat ik het moet zeggen, het is veel te duur geworden, en dan vooral de kleding. Er hangen natuurlijk merkstukken tussen, waarvan ik nog wel begrijp dat je er geen 2/3 euro voor vraagt, maar er zitten ook zat stukken tussen die van goedkopere merken zijn of niet in goede staat zijn, waar dan toch echt de hoofdprijs voor wordt gevraagd. Een truitje van Shein kan geen 8 euro opleveren in tweedehands staat. Dat kost het bij Shein nog niet eens. Hetzelfde geldt eigenlijk ook voor kleding van de H&M en vergelijkbaar. Dat is welliswaar iets duurder in de winkel maar je kunt het ook niet bepaald vintage verzamelstukken noemen. Truien en jurkjes zijn standaard rond de 15 euro, terwijl ze te verschillend zijn qua kwaliteit en oorspronkelijke waarde, dat een soort standaard prijs niet terecht is. De schoenen bij het Nina gedeelte zijn grotendeels fair geprijsd, maar de gympies die in het achtergedeelte worden verkocht zijn zo duur, dat je zou denken dat de winkel ze liever zelf wil houden. En deels ZO afgetrapt. Woonaccessoires vind ik vooral erg wisselend geprijsd, een beetje natte vingerwerk, waarbij sommige dingen zo duur zijn, dat de action onverslaanbaar lijkt. Ik heb even door de reviews heen gelezen en zie de klacht over de prijs steeds weer terugkomen. Het is inmiddels een winkel waar mensen met een laag inkomen niet meer kunnen winkelen. Jammer. Positief vind ik het meestal behulpzame en vriendelijke personeel, zowel in de winkel, als in het eetcafe. Het eetcafe is ook echt een gezellig plekje, leuk gedaan. Ook is het netjes, overzichterlijk en ruim. Bijna alles heeft (een welliswaar te hoge) prijs, dat is wel eens anders bij kringloopwinkels. Tip aan Het Goed is echt, neem deze klachten ten harte. Ik kom 1 keer per week in jullie winkel en zie ZO VEEL kledingstukken die nooit verkocht worden. Dat ligt aan de prijs. Die kan echt wel wat lager. Vriendelijke groeten, een heel regelmatige client, die graag een kaasbroodjes eet bij jullie. Anouk Drenth
Laura Hoekema
2 november 2023
Netjes en verzorgd. Redelijk groot. Sommige dingen wel raar. Zoals de nieuw prijs van een boek op het prijs etiket vermelden. Dat doe je ook niet bij serviesgoed. De prijzen zijn best flink. Zeker van de boeken. En een 2e hands levi jeans a 45 euro mijn inziens iets te commercieel
Alexander Struijs
31 oktober 2023
Heel raar, bel je voor informatie of ze een bureau hebben staan omdat je zelf niet goed verplaatsbaar bent en dan krijg je een uitleg over hoe tweedehands winkelen werkt en dat ik dus maar naar de winkel toe moet gaan. Wat een service.
Michiel Seugling
30 oktober 2023
Dit is geen kringloop. Alles is hier veel te duur. Ze moeten zich schamen. Ze kunnen beter niet bestaan, waardoor er hopelijk ruimte is voor een echte kringloop.
Jan De Kok
17 oktober 2023
Grote en nette Kringloop winkel, maar veel te duur, Ze noemen zich dan ook een warenhuis, een koopje kun je hier vergeten. Personeel niet er attent, Als een elektrisch apparaat een afstandsbediening mist kun je hem niet gebruiken, Ze beweren dan dat het apparaat getest is, Dat is onmogelijk. Een kleine prijsaanpassing was niet bespreekbaar, Er is zelfs niet een de moeite genomen om die vraag te stellen aan de verantwoordelijke medewerker.
M Bloemsma
15 oktober 2023
Een geweldige ervaring met de kringloopwinkel warenhuis Het Goed Emmen. Absoluut een aanrader! Kreeg geweldige service en geef het een welverdiende 5/5.
Wijnand I'm Groot van Heerde
15 oktober 2023
Wat een prijzen voor incomplete gratis afgegeven goederen
Anoniem
15 oktober 2023
It smells very bad, everything is very dirty and the prices are higher than in other such establishments
D. de Jonge
14 oktober 2023
De artikelen zijn gesorteerd en het oogt overzichtelijk. De prijzen zijn abnormaal hoog, leuk om te kijken maar niet om te kopen. De prijzen van textiel zijn enorm gestegen.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 537 andere bezoekers
Kringloopwarenhuis Het Goed Emmen
Kapitein Grantstraat 24, 7821 AR Emmen