0,2 km
Kringloopcentrum Amersfoort
Amersfoort
Textielweg 22, 3812 RV Amersfoort
| ma | Gesloten |
| di | 13:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 27 Aug 2026
Een overzichtelijke en nette kringloopwinkel in Amersfoort die wordt gewaardeerd om zijn goede organisatie en vriendelijke personeel. De winkel is niet supergroot maar biedt een mooi aanbod spullen tegen redelijke prijzen. Veel klanten noemen de nette, schone indeling en positieve sfeer als pluspunten. Twee reviewers geven echter aan dat de onderlinge sfeer tussen medewerkers soms onprettig aanvoelt. De opbrengst gaat naar het goede doel, wat voor veel klanten een extra reden is om hier te shoppen.
Kringloop voor Red een Kind is een kringloopwinkel in Amersfoort met tweedehands kleding, boeken, meubels en speelgoed, verdeeld over twee verdiepingen.
Naast het gewone aanbod verkoopt de winkel vintage artikelen. Bijzondere en waardevolle stukken zet de winkel niet alleen in de winkel zelf te koop, maar ook op Marktplaats.
De opbrengst van de winkel gaat naar Stichting Red een Kind, die werkt aan een kansrijk leven voor kinderen die in armoede en nood leven. Vrijwilligers draaien de winkel volledig.
Inleveren kan alleen tijdens openingstijden, bij het inleverpunt aan de achterzijde van het gebouw aan de Textielweg 22. Er is geen ophaaldienst: je levert spullen zelf af en laat niks achter bij de deur als de winkel dicht is. Vrijwilligers beoordelen alles ter plekke op herbruikbaarheid, dus lever spullen schoon, heel en compleet aan.
Kleding moet schoon en draagbaar zijn en passen bij het seizoen; afgedragen schoenen en verwassen kleding gaan niet mee. Per bezoek nemen ze maximaal vier dozen boeken en vier vuilniszakken kleding aan, en encyclopedieën en boeken van voor 2000 horen er niet bij.
Twijfel over een product? Bel naar 033 880 19 93.
Parkeren is gratis, binnen het hek of voor en naast de winkel aan de Textielweg. De winkel is rolstoeltoegankelijk en je kunt er met kaart betalen.
27 augustus 2026
Susanne Schipper
23 maart 2024
Ik vind dit een hele fijne kringloop! Groot aanbod, kleine prijsjes en vriendelijk personeel. Ik kom er graag.
Sjoerd van Willigenburg
17 februari 2024
Ik heb onlangs Kringloop Red een Kind in Amersfoort bezocht en vond het een prima plek. De winkel is leuk en goed georganiseerd, met een duidelijk gesorteerd assortiment dat het winkelen vergemakkelijkt. Voor iedereen die op zoek is naar tweedehands koopjes, biedt deze kringloopwinkel een prima ervaring.
J Hetharie
15 januari 2024
Een leuke en nette kringloopwinkel en alles voor een goed doel..top!
Siesie
24 december 2023
The clerk is very friendly The store is well organized Knitting supplies are next to the stairs on the first floor There are many types of yarn and some interesting choices.
siesie
24 december 2023
Het personeel is erg vriendelijk. De winkel is overzichtelijk. Breispullen vind je op de eerste verdieping, naast de trap. Er is een ruime keuze aan garens, waaronder een aantal interessante opties.
Tomasz
2 november 2023
Een fantastische ervaring met de kringloopwinkel voor Red een Kind. Een echte aanwinst voor de buurt! Genoot van de vriendelijke sfeer en geef het 5 sterren.
Alessandro Bizzaro
31 oktober 2023
Zonder twijfel mijn favoriete kringloopwinkel. De spullen goed gesorteerd en geetaleerd. Prijzen zijn redelijk. De vrijwilligers die er werken zijn vriendelijk en behulpzaam.
funda E
17 oktober 2023
Alle spullen zijn vaak overzichtelijk geplaatst. Vriendelijk personeel.
G
21 september 2023
Een verademing in kringloopland. Je voelt aan alles dat er gelet wordt op kwaliteit prijsstelling en netheid. Lieve behulpzame mensen.
Leo van Doesburg
17 augustus 2023
Ik had drie dozen met mooie boeken die ik gratis wilde geven aan deze kringloop. Ik zit 800 meter van hen vandaan. Ze willen niet eens de moeite nemen om ze te komen halen en verwachten dat je ze zelf brengt. Ik gooi ze dan wel in de papiercontainer of gooi het op marktplaats. Helaas UPDATE NAV HET ANTWOORD. Ik vind het een gemakzuchtige houding dat ze het niet 800m. willen ophalen en er zelf geen moeite voor willen doen. Er zaten veel nieuwe boeken die veel op hadden kunnen brengen en mensen blij hadden kunnen maken. Ik zag ook op een andere feedback dat er problemen waren toen ze een stoel bij jullie willen brengen. Waarschijnlijk doen jullie een ontmoedigingsbeleid, dat kan, maar of dat echt in het belang is voor het doel dat jullie nastreven....
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Paul en 133 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Paul en 133 anderen deelden hun ervaring
Kringloop voor Red een Kind in Amersfoort
Textielweg 22, 3812 RV Amersfoort