Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloop voor Red een Kind in Amersfoort

Textielweg 22, 3812 RV Amersfoort

Witte bakstenen gevel van kringloopwinkel met grote ramen en oranje banner, gele auto geparkeerd ervoor

Openingstijden

ma Gesloten
di 13:00-17:00
wo 10:00-17:00
do 10:00-17:00
vr 10:00-17:00
za 10:00-17:00
zo Gesloten

Aanbod

Spullen inleveren?

Wel welkom

  • Kleding: schoon en draagbaar, passend bij het actuele seizoen (max 4 zakken)
  • Boeken van na 2000 (max 4 dozen per keer)
  • Kleine meubels tot maximaal 100x100x100 cm
  • Magnetrons en bruikbare spullen die schoon, heel en compleet zijn

Liever niet

  • Meubels boven 100x100x100 cm en groot kindermeubilair (buggy, ledikant, autostoel)
  • Groot witgoed: wasmachine, droger, koelkast
  • Beeldbuis-tvs, printers, fitnessapparaten, cd-rekjes, videobanden
  • Dekbedden, matrassen, lig- en tuinkussens, slaapzakken
  • Laminaat, vloerbedekking, gebruikte rolgordijnen en jaloezieën
  • Encyclopedieën en boeken van voor het jaar 2000
  • Opblaasartikelen, skis en skischoenen, tenten, zonnehemels
  • Afgedragen schoenen en verwasde kleding
Geen ophaalservice

Bevestigd door de winkel · 27 Aug 2026

Wat bezoekers zeggen

Een overzichtelijke kringloopwinkel met vriendelijk personeel en een goede doelstelling. De winkel wordt omschreven als netjes, schoon en goed gesorteerd, maar is niet bijzonder groot. De prijzen worden als redelijk ervaren en het aanbod varieert van leuke vondsten tot mooie spullen. De meeste bezoekers waarderen de organisatie en de fijne sfeer. Een enkele review noemt een negatieve ervaring met een medewerker, maar dit lijkt eerder uitzondering dan regel te zijn.

Bekijk alle 139 beoordelingen

Kringloop voor Red een Kind is een kringloopwinkel in Amersfoort met tweedehands kleding, boeken, meubels en speelgoed, verdeeld over twee verdiepingen.

Vintage en Marktplaats

Naast het gewone aanbod verkoopt de winkel vintage artikelen. Bijzondere en waardevolle stukken zet de winkel niet alleen in de winkel zelf te koop, maar ook op Marktplaats.

Opbrengst voor Stichting Red een Kind

De opbrengst van de winkel gaat naar Stichting Red een Kind, die werkt aan een kansrijk leven voor kinderen die in armoede en nood leven. Vrijwilligers draaien de winkel volledig.

Spullen inleveren

Inleveren kan alleen tijdens openingstijden, bij het inleverpunt aan de achterzijde van het gebouw aan de Textielweg 22. Er is geen ophaaldienst: je levert spullen zelf af en laat niks achter bij de deur als de winkel dicht is. Vrijwilligers beoordelen alles ter plekke op herbruikbaarheid, dus lever spullen schoon, heel en compleet aan.

Kleding moet schoon en draagbaar zijn en passen bij het seizoen; afgedragen schoenen en verwassen kleding gaan niet mee. Per bezoek nemen ze maximaal vier dozen boeken en vier vuilniszakken kleding aan, en encyclopedieën en boeken van voor 2000 horen er niet bij.

  • Meubels: alleen kleiner dan 100x100x100 centimeter, dus geen stoelen, grote kasten of grote tafeltjes
  • Apparatuur: geen wasmachines, drogers, koelkasten, beeldbuis-tv's, printers of fitnessapparaten
  • Slaapkamer en kind: geen dekbedden, matrassen en kussens, en geen grote kinderspullen zoals een autostoel, buggy, box, commode, kinderstoel, kinderwagen of ledikant

Twijfel over een product? Bel naar 033 880 19 93.

Gratis parkeren bij de winkel

Parkeren is gratis, binnen het hek of voor en naast de winkel aan de Textielweg. De winkel is rolstoeltoegankelijk en je kunt er met kaart betalen.

27 augustus 2026

Beoordelingen (139)

4,4
J

Jer Van Oevelen

14 januari 2022

Goeie kringloop alles netjes gelijk kunnen vinden wat ik nodig had

Maartje Vn

Maartje Vn

8 januari 2022

Overzichtelijk en realistische prijzen!

Ko Dieleman

Ko Dieleman

15 december 2021

Doelstelling goed, afhandeling onbeschoft. We steunen al zon 20 jaar Redt een Kind, gewoon door maandelijks een bedrag te geven. Pas onlangs kwamen we erachter dat er van Red een Kind een kringloopwinkel is in Amersfoort. Vandaag hadden we een goede kinderstoel van Ikea en 2 zakken goede kleding. Omdat we deze kringloopwijkel niet kennen, eerst even gebeld. De vriendelijke mevrouw aan de lijn vroeg eerst even na wat voor kinderstoel het was, want al te grote spullen willen ze niet. Maar zon Ikea stoel was welkom. Wij alles nog even nagekeken en extra schoongemaakt en naar de Textielstraat. Het bord op de gevel begrepen we niet, de ingang is naar rechts en de inbreng van goederen is ook naar rechts. Een andere klant zag ons aarzelen en gaf aan de we door de winkel naar achter moetsen lopen. Zo gezegd, zo gedaan. Achter in de winkel kwam een mevrouw vanachter een schuifdeur. Onze begroeting werd niet beantwoordt. U moet buitenom lopen! Wij uitgelegd dat we het bord niet goed hadden begrepen. Geen reactie, maar: wat is dat. Wij uitgelegd: 2 zakken kleren en een kinderstoel. Die kinderstoel willen we niet. Wij, jawel, want we hebben erover gebeld. wie heeft dat gezegd? Tja, weten wij veel. Hoe laat hebt u gebeld? Nou 13.15 ongeveer. Terwijl we dachten nog in gesprek te zijn gaat deze mevrouw linea recta naar de kassa, om na te vragen wie wat heeft gezegd. We hebben die discussie niet afgewacht, hebben de spullen achtergelaten en zijn met een rotgevoel weer naar huis gegaan.

İzzet YAZICI

İzzet YAZICI

8 december 2021

Nicole 1969

Nicole 1969

23 november 2021

Hele leuke nette kringloop, mooie spullen, leuke prijzen

Kay Q

Kay Q

5 november 2021

Hoewel er altijd fijne mensen werken (we vermoeden vrijwilligers) en ze altijd alles netjes op orde hebben, liepen we vanmiddag tegen een overijverige jonge dame (manager?) aan die ons op zeer maar dan echt zeer onheuse manier heeft bejegend omdat we een klein hondje bij ons hebben waar we al vier keer zonder enig verkeerd woord in de winkel mee zijn geweest. Vandaag worden we door die dame gewoon ongeneerd de winkel uitgestuurd. Dat terwijl we het bij binnenkomst nog netjes gevraagd hadden (wat we altijd doen) maar nee ze was welkom en nee ons hondje hoefde niet in een mandje. Je bent bedankt troel. Je hebt ons een gigantisch rotgevoel bezorgd!!!

jer van oevelen

jer van oevelen

2 oktober 2021

Goeie kringloop alles netjes gelijk kunnen vinden wat ik nodig had

Marieke Kramer

Marieke Kramer

17 september 2021

Kleinschalige kringloopwinkel. Erg vriendelijk personeel en alles netjes en opgeruimd. Betaalbare prijzen en prima kwaliteit spullen. Mooi initiatief!

Annemarie Oppedijk

Annemarie Oppedijk

10 juli 2021

Deze Kringloopwinkel heeft mijn hart gestolen. De medewerkers verzorgen deze winkel zorgzaam en vol trots, alsof het hun eigen zaak is. Schoon, verzorgd, mooie artikelen, keurig gerangschikt, het ruikt er fris, gezellige sfeer. Klanten worden zeer beleefd geholpen en te woord gestaan. En dat de opbrengst van de verkoop ook nog naar het goede doel gaat, maakt het plaatje compleet.

Johan te Grotenhuis

Johan te Grotenhuis

10 juli 2021

Ziet er warm uit, gezellige, leuke dingen, kortom leuk om te bezoeken

11 / 14

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

BB Raydeska Albert Stefan Drost

BB en 138 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

BB Raydeska Albert Stefan Drost

BB en 138 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloop voor Red een Kind in Amersfoort

Textielweg 22, 3812 RV Amersfoort

Route plannen
Winkelinterieur met kledingrekken, mannequins en vintage kleding op verschillende stellingen Witte bakstenen gevel van kringloopwinkel met grote ramen en oranje banner, gele auto geparkeerd ervoor Ruime winkelruimte met houten displaytafels vol kleding, stellingen met kleding tegen de muren, en grote ramen met blauwe avo Kerstdecoratie en seizoensartikelen uitgestald op tafels met rode doeken, inclusief manden, hangers en kerstfiguren Kerstversiering en decoraties uitgestald op een rode tafel met wicker manden en hangende ornamenten Boeken in kasten en op stellingen in een kringloopwinkel, met oranje plastic kratten op de vloer Binnenaanzicht van een kringloopwinkel met houten stellingen vol met kleding en dozen langs de zijkanten Houten stellingen volgestapeld met servies, borden en aardewerk in verschillende kleuren Houten boekenkast met meerdere schappen vol tweedehands boeken in verschillende kleuren en formaten. Zilveren metalen eiervormig theezeefje met gaatjes en bevestigingslus Donkerblauwe jeans met slijtage, uitgestald op wit materiaal Blauwe kindersandalen met surfmotief en tekst 'surfing the waves', close-up op houten ondergrond Witte tafelventilator met zwarte lamellen en controleknopen op het basispaneel Tweedehands denimjas in verschillende blauwTinten, uitgespreid op licht oppervlak Verpakte set met penselen en tekengereedschap met geel prijskaartje Close-up van twee tweedehands jeans in donkerblauw op een tafel Roze opbergdoos met kralen, parels en sieraden, met een doorzichtige plastic armband op het deksel Kassabon met prijzen en artikelomschrijvingen van kringloopwinkel
/ 18