Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloopwinkel Het Snuffelhonk in Odijk

De Meent 50, 3984 JK Odijk

Witte gevel van kringloopwinkel 'het Snuffelhonk' met groot uithangbord, winkelramen en ingang aan De Meent

Openingstijden

ma Gesloten
di Gesloten
wo 12:00-15:30
do 14:00-16:30
vr Gesloten
za 10:00-13:00
zo Gesloten

Aanbod

Spullen inleveren?

Wel welkom

  • Huishoudartikelen
  • Kleding
  • Schoenen
  • Tassen
  • Boeken van na 2000 in goede staat
  • Cd's
  • Vinyl
  • Dvd's
  • Elektronica
  • Ijzerwaren
  • Kampeerspullen
  • Speelgoed

Liever niet

  • Meubels (geen plaats in de winkel)
  • Witgoed (geen plaats in de winkel)
  • Kapotte spullen
  • Oude spullen
  • Encyclopedieën van voor 2000
  • Romans van voor 2000
  • Beschadigde boeken
  • Gevlekte boeken
Geen ophaalservice

Bevestigd door de winkel · 27 Jul 2026

Wat bezoekers zeggen

Een gezellige kleine kringloopwinkel in Odijk met vooral kleingoed waarin je kunt snuffelen naar onverwachte vondsten. Bezoekers prijzen de lage prijzen, die gunstig uitvallen vergeleken met andere kringloopwinkels, en het vriendelijke personeel. De winkel wordt beschreven als 'magisch' met een sfeervolle ambiance. Een terugkerend minpunt is de beperkte grootte en soms mindere sortering van de artikelen. Ook zijn er enkele klachten over de ruilmogelijkheden en soms verouderde openingstijden online.

Bekijk alle 107 beoordelingen

Kringloopwinkel Het Snuffelhonk zit in Odijk en verkoopt onder meer kleding, vintage kleding, boeken, speelgoed, muziek en elektronica.

Verzorgd interieur en boekenafdeling

Deze kringloopwinkel staat bekend om het mooie, verzorgde interieur, zo verzorgd dat bezoekers zich afvragen of het wel een kringloopwinkel is. Ook de boekenafdeling valt op: die voelt aan als een echte boekwinkel. Klanten roemen daarnaast de vriendelijke medewerkers en de lage prijzen.

Volledig vrijwilligerswerk voor het dorp

De winkel wordt volledig door vrijwilligers gerund. De opbrengst gaat naar het monument Het Witte Kerkje in Odijk en naar sociale activiteiten in de gemeente Bunnik. Het is de enige niet-commerciële kringloopwinkel in de gemeente.

Wat je wel en niet kunt inleveren

Het Snuffelhonk neemt alleen verkoopbare spullen in. Meubels en witgoed worden niet aangenomen, daar is geen plaats voor. Ophalen of wegbrengen gebeurt alleen in bijzondere gevallen en na telefonisch overleg.

Ruilen of retourneren kan niet, garantie geldt tot de voordeur. Bij duurdere artikelen zoals elektronica die niet blijken te werken, kan na controle door een medewerker en op vertoon van de kassabon een tegoedbon worden gegeven. Er is geen koffiehoek meer aanwezig.

Openingsdagen en betalen

De winkel is normaal geopend op woensdag, donderdag en zaterdag. Betalen kan met pinpas en de winkel is rolstoeltoegankelijk.

F. Hermans, Coordinator · 27 juli 2026

Beoordelingen (107)

4,3
Rob Luiten

Rob Luiten

17 oktober 2026

Gezellige recyclingwinkel, maar niet goed gesorteerd

ans de Vaal

ans de Vaal

18 september 2026

Cock de

Cock de

18 september 2026

M

M

11 augustus 2026

Super leuk snuffel winkeltjes met nog leuke prijsjes.... aardige mensen die je helpen.😊

Else M.

Else M.

17 februari 2026

Leuke kringloop om rond te kijken. Echt nog kleine prijsjes, in tegenstelling tot veel andere kringloopwinkels.

serkan ermis

serkan ermis

7 november 2025

Eve Allijn

Eve Allijn

5 november 2025

Deze plek noemen we de magische kringloop, omdat je er echt van alles kan vinden voor lieve prijsjes.

Dennis Reitsma

Dennis Reitsma

27 augustus 2025

Pas de openingstijden ook online aan in tijd van zomervakantie, heb een half uur gereden om voor een dichte deur te staan.

P

Peter van Rosmalen

22 juli 2025

Blij met Snuffelhonk in Odijk. Voor ieder wat te vinden, ook het onverwachte. Prima service en medewerkers met een glimlach🙂

Via kringloop-info.nl

Puck van Os

Puck van Os

3 juli 2025

1 / 11

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Rob Luiten ans de Vaal Cock de

Rob en 106 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Rob Luiten ans de Vaal Cock de

Rob en 106 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloopwinkel Het Snuffelhonk in Odijk

De Meent 50, 3984 JK Odijk

Route plannen
Witte gevel van kringloopwinkel 'het Snuffelhonk' met groot uithangbord, winkelramen en ingang aan De Meent
/ 1