0,0 km
Kringloopwinkel Faveur in Maassluis
Maassluis
Anne de Vriesstraat 6, 3141 AV Maassluis
| ma | 10:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 20 Aug 2026
Kringloopwinkel De Doorsluiser in Maassluis is een overzichtelijke winkel met vriendelijk personeel en een gevarieerd aanbod. Bezoekers prijzen de eerlijke, lage prijzen vergeleken met andere kringloopwinkels. De winkel heeft diverse producten en de inventaris wisselt geregeld, waardoor het leuk blijft om rond te kijken. De sfeer is aangenaam en de kwaliteit van de goederen wordt boven gemiddeld bevonden. Een bezoeker merkte op dat echte vintage pareltjes mogelijk in de naastgelegen winkel Faveur te vinden zijn.
Kringloopwinkel De Doorsluizer in Maassluis is een stichting zonder winstoogmerk: wat je er aan tweedehands spullen koopt, betaalt de vaste lasten en de goede doelen van de winkel.
Het aanbod bestaat uit kleding, boeken, meubels en kasten. In de koffiehoek schenken ze eerlijke en biologische koffie en thee, met plantaardige opties voor dranken en gebak.
Op Facebook en Instagram bieden ze regelmatig losse stukken aan die je daar kunt bestellen; een webshop hebben ze niet. Op vijftig meter van De Doorsluizer staat Faveur, de tweede locatie, met een hoger segment tweedehands kleding en spullen.
Inleveren kan maandag tot en met zaterdag van 10:00 tot 16:30 aan de achterzijde. Vrijwel alles is welkom, zolang het verkoopbaar is. Bij grote meubels stuur je vooraf een foto, vanwege de ruimte.
Om de week op maandag huren ze een bus om spullen te bezorgen en op te halen. Ophalen gaat om spullen die niet met een auto te vervoeren zijn: stuur eerst een foto per mail of WhatsApp, dan bekijken ze of het past en of het verkoopbaar is. Ze rijden binnen Maassluis en Maasland, bij uitzondering verder weg, en ze halen geen complete inboedels leeg. Bezorgen met het busje kost 25 euro tot voor de deur op de begane grond; daarbuiten in overleg, tegen toeslag.
De Doorsluizer is ontstaan vanuit maatschappelijke betrokkenheid en draagt met de winkel bij aan duurzaamheid en verbinding. De stichting wordt niet gesubsidieerd: de opbrengst dekt de vaste lasten en maakt de eigen goede doelen mogelijk, en bij winst steunen ze ook andere doelen. Ze werken samen met onder meer de Voedselbank, Stichting Present en The Inner City Project, en sponsoren elk jaar International Justice Mission en de Schone Kleren Campagne.
Meer tweedehands adressen in de buurt staan op de pagina van Maassluis.
Joelle · 20 augustus 2026
Henri Tsironis
10 oktober 2026
Google Nutzer
8 oktober 2026
E Ver
23 september 2026
Leuke kringloop winkel super aardig personeel en kleine prijsjes .. maaaaar alle echte leuke vintage spullen of de " pareltjes " worden in de andere winkel verkocht aan de overkant Faveur .. erg jammer .. beetje misleidend . Maar ben je op zoek naar " pareltjes " en je wilt hier voor ruim betalen dan kan je beter naar Faveur
Wojciech Zugier
8 september 2026
sjoerd surf
4 augustus 2026
Eglė Butkienė
22 juli 2026
Ruime keuze aan producten, kost tijd
Casper Bijl
3 juli 2026
Goede goededoel kringloop kan ik aanbevelen
george DC
18 juni 2026
Een kringloop waarvoor een kringloop bedoeld is en geen handelspaleis zoals vele kringloopwinkels wel zijn anno 2026. Gewoon eerlijke prijzen
Sonja van der Linden
14 juni 2026
Van alles te vinden Nette prijzen Vriendelijk personeel
Natasha Muntyan
20 maart 2026
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Henri en 98 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Henri en 98 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel De Doorsluizer in Maassluis
Anne de Vriesstraat 6, 3141 AV Maassluis