Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Appel & Ei Doesburg

Kerkstraat 5, 6981 CK Doesburg

Winkelgevel van kringloopwinkel Appel & Ei met witte pui, groene accenten en bloemenhangende mand

Openingstijden

ma Gesloten
di 10:00-17:30
wo 10:00-17:30
do 10:00-17:30
vr 10:00-17:30
za 10:00-17:00
zo Gesloten

Aanbod

Spullen inleveren?

Wel welkom

Seizoensgebonden kleding in perfecte staat, maximaal twee seizoenen oud: voorjaars- en zomerkleding van 1 februari t/m 31 juli, herfst- en winterkleding van 1 augustus t/m 31 januari. Ook schoenen, tassen en accessoires. Inbrengen kan zonder afspraak, in een stevige tas, tijdens openingstijden.

Liever niet

Bevlekte, muffe of gekreukelde kleding, items met defecten (kapotte ritsen, ontbrekende knopen, scheuren), kleding ouder dan twee seizoenen en budgetmerken zoals Shein en Primark.

Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026

Wat bezoekers zeggen

Deze Appel & Ei vestiging in Doesburg is een compacte tweedehandswinkel met een uitgekiende selectie kwaliteitskleding en accessoires. Volgens bezoekers valt het assortiment op door de hoge kwaliteit en de nette staat van de kleding. Het personeel wordt geprezen om hun vriendelijkheid en persoonlijke service, waarbij ze klanten actief helpen met stylingadvies en combinatiesuggesties. De winkel onderscheidt zich van andere vestigingen door de zorgvuldige selectie en de expertise van het team, wat resulteert in een constante stroom van 'parels'.

Samengevat uit 68 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026

Bekijk alle 68 beoordelingen

Appel & Ei Doesburg is een kringloopwinkel in Doesburg met kleding, schoenen, accessoires en tassen. De winkel wordt gewaardeerd met een 4,5 uit 68 beoordelingen.

Kleding inbrengen op consignatiebasis

Bij deze winkel lever je kleding in via consignatie. Je ontvangt 40% van de verkoopprijs zodra een item verkocht is, uit te keren als winkeltegoed of op je rekening.

Ingebrachte kleding wordt binnen twee weken geselecteerd en hangt daarna maximaal zes weken in de winkel. Wat niet verkocht wordt, kun je ophalen of doneren.

Zo werkt het inbrengen

Je kunt kleding inbrengen zonder afspraak, gewoon tijdens openingstijden. Lever het aan in een stevige tas met daarop je naam en telefoonnummer.

Openingsdagen en praktische info

De winkel is open op:

  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag

Betalen kan met pin. Parkeren bij de winkel is gratis.

Team Appel & Ei Doesburg · 29 juli 2026

Beoordelingen (68)

4,5
Syl Assman

Syl Assman

9 december 2022

Godelieve Meeuwissen

Godelieve Meeuwissen

15 november 2022

Echt leuk om te struinen door de mooie kleding. En extra gezellig door het fijne personeel.

Iris

Iris

5 augustus 2022

Super nette, exclusieve tweedehandswinkel!

Hillie Van Heumen

Hillie Van Heumen

25 juni 2022

Nou ik had splinter nieuwe laarsjes 130 euro bij shaca Twee paar pumps samen 80 euro ik kreeg 18 euro nou nooit meer

Medi H.

Medi H.

30 mei 2022

Erg leuke winkel.

Greet Visser

Greet Visser

16 april 2022

Prachtige winkel. Mooi gesorteerd op kleur.

Karin Nawijn

Karin Nawijn

24 februari 2022

Corinne Goedhart

Corinne Goedhart

14 april 2021

Mooie winkel....mooie kleding.....gezellig personeel.

Marcel Brouwer

Marcel Brouwer

16 december 2020

Emily

Emily

2 november 2020

3 / 7

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Sanne Kirsten van Damme (Kyra) Carla Konsten

Sanne en 67 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Sanne Kirsten van Damme (Kyra) Carla Konsten

Sanne en 67 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Appel & Ei Doesburg

Kerkstraat 5, 6981 CK Doesburg

Route plannen
Winkelpui van Appel & Ei aan de Kerkstraat met grote glazen ramen, een vrouw voor de ingang, en een groene bord met winkellog Winkelgevel van kringloopwinkel Appel & Ei met witte pui, groene accenten en bloemenhangende mand Rekken met tweedehands kleding in verschillende kleuren en stijlen, met gouden decoratieve elementen en vintage accessoires
/ 3