Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Oxfam Shop Aachen

Theaterpl. 15, 52062 Aachen

Openingstijden

ma 10:00-19:00
di 10:00-19:00
wo 10:00-19:00
do 10:00-19:00
vr 10:00-19:00
za 10:00-15:00
zo Gesloten
Ben je hier geweest?

Wat bezoekers zeggen

Deze winkel biedt een overzichtelijk en netjes gesorteerd assortiment, variërend van kleding tot huisraad. Klanten prijzen de kwaliteit en de goede staat van de items. Een veelvoorkomend punt van kritiek is echter het prijsniveau, dat als aan de hoge kant wordt gezien vergeleken met andere tweedehandszaken. De ervaringen met het personeel lopen uiteen van supervriendelijk tot onvriendelijk en opdringerig. Het is een meer georganiseerde zaak met een maatschappelijk doel dan een traditionele goedkope kringloopwinkel.

Bekijk alle 43 beoordelingen

Oxfam Shop Aachen: Tweedehands Mode voor het Goede Doel

De Oxfam Shop Aachen aan het Theaterplatz 15 is meer dan een gewone tweedehandswinkel. Deze kringloopwinkel in Aachen maakt onderdeel uit van het wereldwijde Oxfam-netwerk, waarbij elke aankoop bijdraagt aan projecten die mensen in nood helpen. De winkel biedt een zorgvuldig geselecteerd assortiment aan tweedehands artikelen in het hart van de stad. Door hier te winkelen, steun je niet alleen duurzaamheid maar ook belangrijke hulpprojecten over de hele wereld.

Assortiment bij Oxfam Shop Aachen

De winkel specialiseert zich voornamelijk in tweedehands kleding van verschillende merken en stijlen. Je vindt er een gevarieerde collectie die regelmatig ververst wordt door donaties. Naast kleding biedt Oxfam Shop Aachen ook andere tweedehands artikelen aan. Het personeel sorteert de items zorgvuldig, waardoor je altijd kleding aantreft die nog in goede staat verkeert. De selectie wisselt regelmatig, dus elke keer shoppen is een nieuwe ontdekking.

Openingstijden en Bereikbaarheid

Oxfam Shop Aachen openingstijden zijn doordeweeks van 10:00 tot 19:00 uur. Op zaterdag kun je tot 15:00 uur terecht, terwijl de winkel op zondag gesloten blijft. De centrale ligging aan het Theaterplatz maakt de winkel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De winkel is toegankelijk voor rolstoelgebruikers en je kunt er pinnen voor je aankopen.

Spullen Inleveren bij Oxfam Shop Aachen

Bij de Oxfam Shop Aachen kun je kleding inleveren die je niet meer draagt. Door je kleding te doneren in plaats van weg te gooien, geef je items een tweede leven en steun je tegelijkertijd goede doelen. Neem contact op met de winkel voor meer informatie over wat je precies kunt inleveren.

Bezoek Oxfam Shop Aachen

Wil je tweedehands winkelen met impact? Ga dan langs bij de Oxfam Shop Aachen aan het Theaterplatz 15 in Aachen. Meer informatie vind je op shops.oxfam.de. Met elke aankoop maak je het verschil voor mensen in nood wereldwijd.

Beoordelingen (43)

3,6
Unknown User

Unknown User

17 juni 2022

Ik ga regelmatig naar Oxfam om spullen te doneren en te kopen. Het is altijd een leuke ervaring, je weet nooit wat je daar tegenkomt. Ik ben zeer tevreden over de vrijwilligers!

Ya He Ko

Ya He Ko

16 juni 2022

Op een feestdag probeerde ik mijn dochtertje naar bed te brengen. Op de voordeur hing een duidelijk zichtbaar bordje met de tekst: "Gelieve niet aan te bellen. Baby slaapt." Helaas ging de deurbel niet slechts één keer, maar toen ik na 10 seconden nog niet open deed, ging hij nog vier keer onophoudelijk af. Zo maak je geen klanten blij.

Nanna Reising

Nanna Reising

20 april 2022

Salah Kulomar

Salah Kulomar

16 maart 2022

verbazingwekkend

Christin Krumbholz (Tini)

Christin Krumbholz (Tini)

24 februari 2022

Mpunktbilal MASTER

Mpunktbilal MASTER

7 november 2021

Deze gasten komen naar ons appartementencomplex om klanten te werven en laten vervolgens hun afval (flessen en papier) voor de deur staan. Vervuilers!

C 1

C 1

1 oktober 2020

Een non-profitproject, en dan handelen ze onrechtmatig. Ik ben om gezondheidsredenen vrijgesteld van de mondkapjesplicht, en de vrouw kwam serieus op me af met een mondkapje in haar hand, dat ze me vervolgens dwong te dragen. En dat terwijl ik mijn bovenstuk al uit beleefdheid over mijn mond en neus had getrokken. Toen ik haar vertelde dat ik een doktersverklaring had, zei ze dat die ongeldig was! Ik denk niet dat ik de juridische situatie hoef te benadrukken, toch?! Ik ga daar nooit meer heen als mensen zo gediscrimineerd worden!

J.A.C. G & B

J.A.C. G & B

3 januari 2020

Dubbel goed! Ten eerste komen donaties in natura en de opbrengst ten goede aan een maatschappelijk doel, en ten tweede blijven goed bewaarde en nog bruikbare spullen in omloop – gooi niets weg, geef het door – iemand anders heeft er plezier van en blijft het gebruiken – dit zorgt voor duurzaamheid en is echt milieubescherming. We brengen zo nu en dan donaties en verlaten de winkel zelden zonder een koopje te vinden. Dit is een opluchting voor zowel ons geweten als onze portemonnee. ☺ De winkel is zeer goed onderhouden, erg netjes en aantrekkelijk ingericht. Er zijn kleding, boeken, huishoudelijke artikelen, schoenen, tassen, decoraties en nog veel meer. Iedereen kan er een koopje vinden. De vrijwillige verkopers zijn vriendelijk en attent. We danken u hartelijk voor uw donatie. We willen hierbij onze waardering en waardering uitspreken voor hun inzet! Het zou goed zijn als dergelijke winkels, zoals die in Engeland, wijdverspreid zouden worden. Meestal zijn er meerdere van dit soort winkels naast elkaar – voor kinderen, kankerpatiënten, hartpatiënten, honden, enz. – zodat elke donateur en elke koper "zijn" geschikte donatieproject vindt. ... in Aken willen we ook graag de Caritas-winkels (niet ver weg, aan een parallelstraat: Wirichsbongardstraße) en WABe (eveneens in het centrum en op korte afstand: Kleinköllnstraße) noemen.

Paul Kloos

Paul Kloos

23 november 2019

Qurratulain

Qurratulain

3 november 2019

Ben je hier geweest?

Sluit je aan bij 43 andere bezoekers

Jasko Philipp Zimmermann Karo

Oxfam Shop Aachen

Theaterpl. 15, 52062 Aachen

Route plannen
/ 0