1,8 km
Kringloopboetiek Opnieuw & Co Lier
Lier
Antwerpsesteenweg 391, 2500 LI Lier
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-18:00 |
| do | 10:00-18:00 |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 23 Jul 2026
Een grote winkel aan de Antwerpsesteenweg in Lier met een ruime indeling en veel aanbod, waaronder een uitgebreide boekenafdeling en kleding netjes gesorteerd per maat en kleur. Bezoekers waarderen de voortdurend veranderende collectie en het feit dat je er uren kunt rondsnuffelen naar schatten. De prijzen zijn redelijk, hoewel de prijsbepaling soms niet altijd even duidelijk is. Meestal vriendelijk personeel, hoewel een paar reviewers klagen over onvriendelijke ervaringen bij het geefpunt.
Samengevat uit 311 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026
Bekijk alle 311 beoordelingenKringloopwinkel Opnieuw & Co Lier zit aan de Antwerpsesteenweg in Lier en verkoopt onder meer kleding, huishoudelijke apparaten, elektronica en vintage kleding. De winkel maakt deel uit van Opnieuw & Co België en scoort een beoordeling van 4,1 sterren op basis van 309 reviews.
De winkel in Lier is een van de zeven vestigingen van Opnieuw & Co België in de Antwerpse Zuidrand. De andere winkels zitten in Mortsel, Duffel en Kontich, aangevuld met de outletshop De Kilomeet en een aparte kringloopboetiek in Lier.
Deze winkel is open van maandag tot en met zaterdag van 10:00 tot 18:00 uur. Let op: de aparte kringloopboetiek van de keten aan de Antwerpsestraat in Lier is op maandag gesloten, maar dat geldt niet voor deze vestiging. De winkel is rolstoeltoegankelijk.
Je kunt in de winkel betalen met kaart, en ook met eco- en consumptiecheques. Elke vestiging van de keten beschikt over minstens 50 gratis parkeerplaatsen, dus je kunt de auto makkelijk kwijt.
De winkel stelt mensen met een grote afstand tot de arbeidsmarkt te werk. Door spullen te sorteren, te prijzen en lokaal te verkopen, ontstaat er extra werkgelegenheid in de gemeenten waar de winkels zitten.
Luka Goemans, Coordinator Marketing en Communicatie · 23 juli 2026
jean-marie naets
1 april 2023
Veel keuze. Klein min puntje hoge prijzen
Charles Blauwers
12 maart 2023
meh, niets bijzonders, de omweg niet waard
Zaiinal Abidin Bin Kassim
17 februari 2023
Goede plek om tweedehands kleding en meubels te kopen. Veel keus en voor een zeer redelijke prijs.
Christiane Verreet
17 februari 2023
Marc Leeman
10 februari 2023
Zeer tevreden van behulpzaam personeel,zelfs voor wisselen geld om en koffie te drinken. grtn en prettig weekend
basem jamo
3 februari 2023
Brandon Van den Bosch
21 januari 2023
Olivier W
18 januari 2023
Leuke kringloop. Al moet er echt eens dringend iets gedaan worden aan de parking achterin. Wat een slagveld vol met diepe kuilen. Gevaarlijk als bestuurder een voetganger, vooral bij regen!
margret pahaut
21 december 2022
Super Winkel,goede koffie.
Croons Paul
2 december 2022
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 311 andere bezoekers
Kringloopwinkel Opnieuw & Co Lier
Antwerpsesteenweg 391, 2500 LI Lier