1,8 km
Kringloopboetiek Opnieuw & Co Lier
Lier
Antwerpsesteenweg 391, 2500 LI Lier
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-18:00 |
| do | 10:00-18:00 |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 23 Jul 2026
Een grote winkel aan de Antwerpsesteenweg in Lier met een ruime indeling en veel aanbod, waaronder een uitgebreide boekenafdeling en kleding netjes gesorteerd per maat en kleur. Bezoekers waarderen de voortdurend veranderende collectie en het feit dat je er uren kunt rondsnuffelen naar schatten. De prijzen zijn redelijk, hoewel de prijsbepaling soms niet altijd even duidelijk is. Meestal vriendelijk personeel, hoewel een paar reviewers klagen over onvriendelijke ervaringen bij het geefpunt.
Samengevat uit 311 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026
Bekijk alle 311 beoordelingenKringloopwinkel Opnieuw & Co Lier zit aan de Antwerpsesteenweg in Lier en verkoopt onder meer kleding, huishoudelijke apparaten, elektronica en vintage kleding. De winkel maakt deel uit van Opnieuw & Co België en scoort een beoordeling van 4,1 sterren op basis van 309 reviews.
De winkel in Lier is een van de zeven vestigingen van Opnieuw & Co België in de Antwerpse Zuidrand. De andere winkels zitten in Mortsel, Duffel en Kontich, aangevuld met de outletshop De Kilomeet en een aparte kringloopboetiek in Lier.
Deze winkel is open van maandag tot en met zaterdag van 10:00 tot 18:00 uur. Let op: de aparte kringloopboetiek van de keten aan de Antwerpsestraat in Lier is op maandag gesloten, maar dat geldt niet voor deze vestiging. De winkel is rolstoeltoegankelijk.
Je kunt in de winkel betalen met kaart, en ook met eco- en consumptiecheques. Elke vestiging van de keten beschikt over minstens 50 gratis parkeerplaatsen, dus je kunt de auto makkelijk kwijt.
De winkel stelt mensen met een grote afstand tot de arbeidsmarkt te werk. Door spullen te sorteren, te prijzen en lokaal te verkopen, ontstaat er extra werkgelegenheid in de gemeenten waar de winkels zitten.
Luka Goemans, Coordinator Marketing en Communicatie · 23 juli 2026
Steve Van Nieuwenhoven (MaXtor Belgium)
19 mei 2024
Dat staat er vol met nog iemands bruikbare oude rommel… maar dat is nu eenmaal het concept. En voor sommigen is dit gewoon een schatkist. Daarom dat die winkel ook zo kijdruk is.
Priscila Van Calster (Prisje)
11 mei 2024
Vriendelijk , goedkoop.
Steven Wyns
26 april 2024
Florent Robeyns
23 april 2024
Carl Nys
3 april 2024
Zeer verzorgde (behoorlijk grote) winkel met zeer uitgebreid assortiment kledij (netjes uitgestald) en een indrukwekkende afdeling boeken die heerlijk ordelijk (per onderwerp) is opgedeeld. Natuurlijk ook een grote collectie prullaria, huis- en tuingerief. Gezellige plek om halverwege een (Oxfam Fair Trade) koffie te drinken. Hardwerkend team (alle leeftijden) dat toch ook de tijd neemt om de klant (met wederzijds begrip voor wie de job en de taal aan 't leren is) duiding te geven. Hier zou ik zelf een opleiding winkelbeheer en -verkoop willen volgen (moest ik jonger zijn). De winkel ligt aan een zeer drukke gewestweg. Het was (tijdens een vakantieperiode) door de grote toeloop moeilijk parkeren op de (40 plaatsen) kleine parking. Ondertussen begrijp ik waarom de toeloop zo groot is. We zijn er langer dan gemiddeld blijven 'plakken'.
Blue Fish
23 maart 2024
Paul Jacobs
9 februari 2024
Een degelijke kringloopwinkel. De producten zijn natuurlijk gebruikt, maar kwalitatief aanvaardbaar tot goed.
Elohim Sven Chaïm Klönhammer
5 januari 2024
😱 HORROR 🏡 huis
Manal Faddoul
14 december 2023
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 311 andere bezoekers
Kringloopwinkel Opnieuw & Co Lier
Antwerpsesteenweg 391, 2500 LI Lier