Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloop en B&B de Ark in Steenderen

Muldershof 8, 7221 EB Steenderen

Winkelfront met grote ramen, houten deuren en rotan stoelen op het terras

Openingstijden

ma Gesloten
di Gesloten
wo Gesloten
do Gesloten
vr 11:00-17:00
za 11:00-17:00
zo Gesloten

Aanbod

Spullen inleveren?

Wel welkom

  • Kleinere spullen

Liever niet

  • Meubels
Geen ophaalservice

Bevestigd door de winkel · 6 Aug 2026

Wat bezoekers zeggen

Een gezellige en sfeervolle kringloopwinkel in Steenderen, vooral bekend om zijn unieke Lego-afdeling waar je zelf minifiguurtjes kunt samenstellen. De winkel wordt geprezen om de vriendelijke en gastvrije ontvangst, de nette en geordene ruimte en het brede aanbod vergeleken met andere winkels. De prijzen worden als zeer betaalbaar ervaren. Een klein minpunt is dat het prijsstickersysteem soms onvolledig is, maar de algemene indruk is uitermate positief. De combinatie met een Bed & Breakfast maakt dit een bijzondere bestemming.

Bekijk alle 11 beoordelingen

Kringloop de Ark in Steenderen is een gastvrije, kleine tweedehandswinkel met een opvallende specialiteit: lego. Het aanbod wisselt regelmatig, met kleding, speelgoed, huisinrichting, boeken, knuffels, kleine meubels, elektronica en cadeaus.

Legoafdeling

De winkel heeft een eigen legoafdeling met tweedehands losse onderdelen, minifiguren en complete sets. De afdeling sorteert en verkoopt zelf; het lego-aanbod staat ook op Marktplaats onder "Kringloop de Ark Lego". Voor verzamelaars en bouwers loont het om regelmatig binnen te lopen.

Opbrengst naar stichting Purple

De opbrengst steunt stichting Purple, die vrouwen in India met microgiften helpt een eigen onderneming te starten en financieel onafhankelijk te worden.

Ook bed & breakfast

Bij de winkel hoort een bed & breakfast, aangesloten bij Vrienden op de Fiets; beschikbaarheid op aanvraag.

Inleveren kan alleen voor kleinere spullen (geen meubels) en de winkel haalt niets op. Betalen kan met een tikkie (QR-code) of contant.

Esther Franssen · 6 augustus 2026

Beoordelingen (11)

4,9
Matthijs Wessels

Matthijs Wessels

21 november 2020

We hebben er een leuk weekend gehad. Bedankt Henny!

2 / 2

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Karin van Wijk Marco en Ilona Dorijn Lenters

Karin en 10 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Karin van Wijk Marco en Ilona Dorijn Lenters

Karin en 10 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloop en B&B de Ark in Steenderen

Muldershof 8, 7221 EB Steenderen

Route plannen
Winkelfront met grote ramen, houten deuren en rotan stoelen op het terras Woonkamer-achtige ruimte met rieten stoelen, speelgoed, boekenkasten en grote ramen met uitzicht op tuin Zonnig interieur met rieten stoelen, lage tafel met laptops, boekenrek en diverse spullen langs ramen met planten Terras met rieten stoelen en houten tafeltjes voor een bakstenen gebouw met grote ramen
/ 4