7,2 km
De Kringloopwinkel Beveren-Leie
Waregem
Deerlijksestraat 50, 8500 Kortrijk
| ma | 09:30-17:30 |
| di | 09:30-17:30 |
| wo | 09:30-17:30 |
| do | 09:30-17:30 |
| vr | 09:30-17:30 |
| za | 09:30-17:30 |
| zo | Gesloten |
Alles wat herbruikbaar of herstelbaar is, in het geefpunt aan de Deerlijksestraat 50. Fietsen en elektronische toestellen mogen altijd, ook beschadigd (Recupel-inzamelpunt en eigen fietsatelier).
Niet-herbruikbare spullen; verder o.a. wapens, voertuigen, industriële zonnebanken, klein gevaarlijk afval (verf, batterijen, tl-buizen), asbesthoudende producten, autobanden, etenswaren, namaakproducten en illegale kopieën. Aankopen doen ze niet.
Bevestigd door de winkel · 10 Aug 2026
Een ruime kringloopwinkel met een groot assortiment kleding dat netjes volgens kleur gesorteerd wordt. De winkel heeft een moderne uitstraling met trendy items en een verzorgde presentatie. Naast kleding zijn er ook meubels, boeken en porselein beschikbaar. De prijzen worden over het algemeen als redelijk beschouwd, hoewel sommige bezoekers sommige artikelen te duur vinden. Het personeel wordt meerdere keren genoemd als vriendelijk en behulpzaam. Een parkeerplaats bevindt zich aan de overkant van de winkel.
De Kringloopwinkel Kortrijk is het vlaggenschip van De Kringloopwinkel Deltagroep: de grootste winkel van de groep en een van de grootste kringloopwinkels van Vlaanderen. Het pand telt twee ingangen en drie kassazones, en je kan er terecht voor zowat alles tweedehands.
Nergens in de streek is het aanbod groter. Je vindt er deze categorieën:
In het geefpunt aan de Deerlijksestraat 50 kan je alles afgeven wat herbruikbaar of herstelbaar is. Fietsen en elektronische toestellen mogen altijd binnen, ook beschadigd: de winkel is Recupel-inzamelpunt en heeft een eigen fietsatelier.
Grote stukken, ook meubels, laat je gratis ophalen in de regio Zuid-West-Vlaanderen en Kruisem; reserveren doe je online, telefonisch of per mail. Wil je een volledig huis laten leegmaken, dan is er een betalende inboedelservice met een offerte vooraf.
Achter de winkel zit een vzw die jobs, werkervaring, opleiding en arbeidszorg biedt aan mensen met weinig kansen op de arbeidsmarkt. Samen met Constructief en Mobiel vormt ze de Deltagroep. Zo voorkomt de organisatie afval en blijven goederen betaalbaar.
Deze kringloopwinkel in Kortrijk is open van maandag tot en met zaterdag. Je kan er met de kaart betalen, parkeren is gratis en de winkel is rolstoeltoegankelijk. De grootste parking ligt aan de kant van de Deerlijksestraat.
Stephanie Bottez, Marketing & Communicatie · 10 augustus 2026
Vera Vanderbeken
18 november 2025
De kringloop van Kortrijk is prachtig, zeer veel gerief op alle vlakken, zowel mode, boeken, keukengerei, vazen, enz... Ik nam laatst een prachtige mantel, wit servies, grote glazen vaas, een uniek boek, ben in de wolken! Ik kom er reeds lang, (toen sprak men nog schande als je daar iets kocht?!, misschien nu nog?! Ik geef zelf ook veel spullen af, een tweede leven voor ons mooi gerief! De mensen die er werken zijn meestal vluchtelingen en zijn ook heel vriendelijk en ik wil ze ook steunen!!!
Sara Achternaam
23 oktober 2025
Vriendelijke medewerkers aan de kassa. Het speelgoed is echt te triestig voor woorden. Dat ze sommige dingen nog durven verkopen.
Recep
22 oktober 2025
Fedde le Gabber
18 oktober 2025
vanbesien stefanie
13 oktober 2025
Ik kom er graag,wel heb ik 1 opmerking.De winkelkarretjes hebben aan de onderkant openingen aan de wielen die ervoor zorgen dat er heel veel kleding beschadigd word.Dit is heel jammer want de mensen hangen ze dan zo terug heel zwart of met gaten in van tussen de wielen te draaien.
Samos 33
4 oktober 2025
Er is altijd wel iets te ontdekken en goede deals te vinden.
Flora
4 oktober 2025
Heel veel keuze, het is zo lekker!!!!
Carine Devriese
30 september 2025
Zeer netjes en schoon Er is voor ieder wat wils Goed voor de planeet en om geld te besparen Goed gedaan
IBRAHIM AL ASAAD
21 september 2025
De prijzen zijn goed, maar ik heb een product gekocht voor een goede prijs, namelijk een VR360-gradencamera, maar hierdoor ging mijn telefoon kapot.
Nathan Van Ende
8 september 2025
Veel artikelen zijn enorm duur voor wat het is, alles wat er staat heeft wel een beschadiging. Door de hoge prijzen is het eigenlijk niet de moeite om iets aan te schaffen want er is geen budget meer over voor het herstel en onderhoud. Dan kan je even goed het artikel nieuw kopen, wat het hele idee van een 'KRINGLOOP'- winkel tegengaat. Één à twee jaar geleden was dit niet het geval, toen kon je regelmatig leuke artikelen vinden die ook eerlijk geprijsd zijn voor de erbarmelijke staat waar ze zich meestal in bevinden, ook werden artikels afgeprijsd als ze al enkele maanden niet verkocht geraken. Er zijn nog wel leuke artikelen, maar die kosten dan belachelijk veel, ik heb het over vloerlampen van 100 euro, vol met krassen en kapotte mechanismen. Of speakers met gescheurde drivers en kappen in de kasten voor 200 euro. Rommel dit beiden op een goede dag 15 à 20 euro waard zijn... Deze winkel wilt precies slechts zo veel mogelijk laag geschoolden en immigranten inzetten en probeert dit te financieren door andermans (gratis gekregen) spullen aan veel te hoge prijzen te proberen doorsluizen. Het is goed dat ze die mensen een kans willen geven maar het leidt tot véél te dure rommel dat meestal nóg meer beschadigd wordt door het slecht opgeleid personeel. (Dat dan nog niet eens vriendelijk is.) Dan koop ik eens iets met de optie om het later op te halen, er wordt mij verzekerd dat het klaargezet wordt om opgepikt te worden. Ik vond dat top, totdat meerdere artikels vol kappen zaten toen ik het ging ophalen. Mijn geld? Kreeg ik niet terug. Ze doen niet mee aan garantie. Gekocht = gekocht, trek je plan. Laatst werd ik geconfronteerd in het gebroken Nederlands over de prijzen op enkele artikelen die ik wou afrekenen. Ik snap nog altijd niet wat ik heb fout gedaan, maar werd uitgelachen door het personeel en er werd een scene gemaakt voor andere klanten. Sorry dat ik 60 cent voor een roestige snoeischaar redelijk achtte, maar blijkbaar was deze 3,60 euro waard! Voor mijn neus werden de prijzen aangepast en omhoog getrokken onder het mom dat die prijs niet juist was. Dit is met meerdere artikelen gebeurd, een kastje van Ikea, 4,40 ipv 4 euro, wat is zelfs het nut van dit soort gedrag buiten de klant kleineren? Jullie moeten dringend jullie manier van werken aanpassen, jullie zijn een KRINGLOOP winkel, een VZW! Het is de bedoeling dat jullie afgedankte producten terug in omloop brengen zodat het een tweede leven krijgt, niet centjes verdienen op de rug van ouderen, studenten en andere mensen die met een laag budget creatieve oplossingen proberen te vinden voor hun kleren en/of meubels. Diep teleurgesteld in jullie manier van 'zaken doen', jullie zouden je moeten schamen. Zodra jullie competitie hebben, zouden jullie buiten spel gezet worden.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Melissa en 110 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Melissa en 110 anderen deelden hun ervaring
De Kringloopwinkel Kortrijk
Deerlijksestraat 50, 8500 Kortrijk