0,0 km
Evan's kringloopwinkel
Lelystad
Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Een ruime en netjes ingerichte kringloopwinkel met een gezellig horecagedeelte waar je kunt lunchen of koffie drinken. Het aanbod is groot en veel klanten prijzen het vriendelijke personeel en de nette sfeer. Er wordt echter ook gemeld dat de prijzen de laatste tijd flink stijgen, waardoor sommige items duurder zijn dan nieuw. Daarnaast is er kritiek op de werking van apparaten, die soms defect blijken na aankoop,。
Bezoek De Groene Sluis in Lelystad voor kwalitatieve tweedehands artikelen en steun goede doelen. Kleding, meubels, elektronica en meer!
Ben je op zoek naar een plek waar je tweedehands artikelen kunt kopen en tegelijkertijd een goed doel kunt steunen? Dan moet je zeker een bezoek brengen aan De Groene Sluis in Lelystad. Deze kringloopwinkel biedt een breed scala aan tweedehands producten, zoals kleding, meubels, boeken, elektronica en nog veel meer. Het adres is Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad. De Groene Sluis is geopend op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag, van 10:00 tot 17:00 uur.
Ben je aan het opruimen of heb je spullen over die je niet meer gebruikt? Bij De Groene Sluis kun je terecht om je tweedehands goederen in te leveren. Denk hierbij aan boeken, gereedschappen, huishoudelijke apparaten, kleding, meubels, muziek, speelgoed en meer. Het aannemen van tweedehands spullen draagt bij aan een duurzame samenleving en zorgt ervoor dat deze items een tweede leven kunnen krijgen.
Bij het winkelen bij De Groene Sluis zijn er een aantal zaken waar je op kunt letten. Zo hebben klanten in hun reviews gewezen op de goede doelen waar De Groene Sluis aan bijdraagt, het vriendelijke personeel en de kwaliteit van de producten. Het is dus zeker de moeite waard om hier eens een kijkje te nemen. Daarnaast kun je ook genieten van een kopje koffie in de koffiehoek en is er voldoende parkeergelegenheid voor de deur.
Naast het reguliere aanbod biedt De Groene Sluis ook een aantal unieke diensten en faciliteiten. Zo kun je gebruikmaken van de bezorgservice en ophaalservice als je grote of zware spullen wilt aanschaffen of inleveren. Daarnaast is er ook een eetgelegenheid aanwezig waar je even kunt bijkomen tijdens het winkelen. Het is ook handig om te weten dat De Groene Sluis online te vinden is op Marktplaats, waar je het assortiment van de winkel kunt bekijken en direct kunt bestellen.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws en de aanbiedingen van De Groene Sluis? Volg de kringloopwinkel dan op Facebook. Hier kun je updates en leuke foto’s vinden van de nieuwste producten en evenementen. Mis ook zeker niet de kans om De Groene Sluis te volgen op Instagram en LinkedIn om nog meer te weten te komen over duurzaam tweedehands winkelen in Lelystad.
Bezoek De Groene Sluis en ontdek het grote assortiment aan tweedehands artikelen. Vergeet ook niet om je tweedehands goederen in te leveren en zo bij te dragen aan een duurzame samenleving. Kringloopwinkel De Groene Sluis is dé plek waar je duurzaam winkelen kunt combineren met het steunen van goede doelen.
Martin Frank
27 augustus 2024
Prijzen gaan behoorlijk omhoog.
SYSTEEMBEHEER DJ KENTRAXX (Directeur van familie p)
7 augustus 2024
forest witch
6 augustus 2024
Te asociaal voor woorden. Ik zou de vrijwilligers toch beter screenen vooral die op de vrachtwagen zitten, oudere man en een jongere man, grote bekken geven terwijl ze in hun onrecht staan. Ik breng hier geen spullen meer maar toe maar voortaan naar Rattaplan waar de vrijwilligers wel een nette mentaliteit hebben.
Hans Post
17 juli 2024
Leuke kringloop en hun gedachtengang daarachter om hun opbrengst weer naar de maatschappij te retourneren vind ik prachtig .
Belinda K. (Belinda)
13 juli 2024
Iedereen die daar niets vindt, iedereen die van korstjes houdt, is hier aan het juiste adres, hopelijk voor een goed doel en voor zichzelf, haha
Behnam Khosravan
27 juni 2024
De beste tweedehandswinkel van Lelystad, hele leuke spullen, aardige mensen, lekkere koffie, kleine sieraden etc. En alles voor een goed doel, nou je portemonnee wordt ook bij van
larissa buis
30 mei 2024
Ruime winkel met een mooi assortiment. Helaas zijn de prijzen soms wel ietwat hoog. Veelal vriendelijk personeel en genoeg ruimte om te parkeren. Er is zelfs een plek om een pauze in te lassen met een bakkie koffie en wat lekkers. Leuke uitverkoop acties en bovenal steunen ze diverse goede doelen.
H.J. Timmer
10 mei 2024
Ruud Collewijn
30 april 2024
Super, even een koopje gescoord
Larissa Garcia
9 april 2024
Na je antwoord: Het is makkelijk om te zeggen dat ze zich het gesprek niet herinneren, dat ze het echt hadden. Het is makkelijk om te zeggen dat het probleem is hoe we de fiets gebruiken, terwijl dat niet zo is. Gelukkig is mijn man erin geslaagd te repareren wat jij weigert te doen, wat alleen maar bewijst dat er iets aan te doen was. Je vertelde ons dat de man er niet meer naar had gekeken, dat hij niets had gedaan. En nee, niemand bood aan om de fiets open te proberen op de dag dat we hem kochten. Pas op! Je kunt ze niet vertrouwen. Ik kocht een fiets en de kassier zei dat ik een week de tijd had om eventuele problemen op te lossen. Ik probeerde de fiets drie dagen later terug te brengen, zodra ik hem had getest, omdat hij erg slecht was, de versnellingen werkten niet goed en de remmen ook niet. Tot mijn verbazing, na veel onderling geruzie en gezegd te hebben dat het een erg dure fiets was, zeiden ze dat ik hem niet kon retourneren, dat ze hem konden opsturen voor een onderhoudsbeurt. Ik heb de fiets achtergelaten voor een onderhoudsbeurt en toen ik hem ging ophalen, kreeg ik te horen dat de onderhoudsmonteur had gezegd dat alles in orde was met de fiets, dat het probleem was dat ik niet wist hoe ik hem moest gebruiken en dat hij niets had gerepareerd. Ik kwam thuis met de fiets, mijn man is nog steeds bezig hem te repareren. De versnellingen werken niet goed, de lagers zijn kapot, de remmen zijn kapot, en ze willen hem niet repareren. Ze weigeren mijn geld terug te geven. Ik raad deze winkel niet aan als je kwaliteit en goede aftersales-service verwacht. In tegenstelling tot andere winkels in deze branche die je je geld teruggeven, weigeren ze in dit geval de verantwoordelijkheid te nemen voor het verkopen van een product waarvan ze zeggen dat het is onderhouden. Ze geven je garantie, maar de onderhoudsbeurt (als die al is uitgevoerd) is van zeer slechte kwaliteit en de garantie is waardeloos. Ze vertellen je gewoon dat ze de onderhoudsbeurt al hebben uitgevoerd en dat het probleem bij jou ligt, niet bij het product. Het heeft een reeks gebreken die niet zichtbaar zijn op het moment van aankoop, maar pas bij gebruik. Absoluut geen goede ervaring.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 398 andere bezoekers
Kringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad
Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad