0,4 km
Okame de kleine kringloop in Lelystad
Lelystad
Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Kringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad is een gezellige, goed georganiseerde winkel met een divers assortiment van allerlei producten die een tweede leven verdienen. Bezoekers prijzen de zeer redelijke prijzen en het uitstekende, vriendelijke personeel. De winkel biedt ook een horeca-ruimte waar je kunt genieten van koffie, thee of een broodje. De gemiddelde score van 4.3 is weliswaar hoog, maar sommige klanten ervaren de innameregels voor spullen als streng. Overwegend is De Groene Sluis een fijne winkel die klanten graag opnieuw bezoeken.
Samengevat uit 466 Google reviews · bijgewerkt 25 oktober 2026
Bekijk alle 466 beoordelingenKringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is open op dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Met een beoordeling van 4,3 op basis van 438 reviews staat deze kringloopwinkel goed bekend.
Ivo The Editors
15 januari 2017
Super goede Recycle/2e hands winkel. Alle opbrengst gaat naar het goede doel.
PeZu PeZu
15 januari 2017
beetje pover en rommelig
Kantine Inventaris
15 januari 2017
Veel te dure oude troep. Oud keukengerei kan nog bruikbaar zijn. Als je geen nieuwe pannen kunt kopen is goedkoop 2e hands een oplossing. Maar de prijzen zijn hier onfatsoenlijk hoog. Een 2e hands kop en schotel kost hier 3 euro ! Een 2e hands wijnglas voor 60 cent. Action verkoopt nieuwe spullen goedkoper. Nog erger: Een oude beschadigde weckpot, zonder rubberring en klemmen, moet hier 1,80 kosten ! Een weckpot kan makkelijk 100 jaar meegaan, als je die niet laat vallen. Maar als er scherven af zijn, sluiten ze nooit meer vacuum af en zal de inhoud bederven. Geef hier je geld niet aan uit. Koop die dure kapotte spullen niet. Een goede onbeschadigde tweede hands weckpot koop je van de vorige gebruiker voor 10 tot 50 cent per stuk. Nieuwe weckpotten kosten per doos van 6 stuks in de nieuwste modellen voor 11,95 incl. BTW bij de webshop van Weck zelf. Die zijn gegarandeerd gaaf en veilig om te wecken. Laat je niet beduvelen. Denk niet dat het hier wel goedkoop zal zijn omdat het tweedehands is. Ze krijgen alle spullen gratis, maar verkopen het veel te duur. Het meeste personeel is vriendelijk en werkt onbetaald.
Jo Ho
15 januari 2017
Een geweldige ervaring bij De Groene Sluis. Absoluut een aanrader! Vond precies wat ik zocht en geeft het 5 sterren.
Ali Alyousuf
15 januari 2017
Beoordeeld De Groene Sluis 1/5 sterren
Daan Bulder
15 januari 2017
Altijd leuk om ff te snuffelen !
Kleine Vos
15 januari 2017
Ive been a customer of this store for quite sometime now, they have great prices, friendly staff and a lot of various items. One of my favorite thrift stores.
M
15 januari 2017
Jammer dat ze zo duur zijn. De meeste personeelsleden werken hier gratis en de spullen krijgen ze ook voor niks. Hoge verkoop prijzen zijn dus niet nodig. Waarom willen ze er geen rekening mee houden dat hun klanten maar weinig te besteden hebben?
DAMN NOEL
15 januari 2017
Een uitstekende ervaring met De Groene Sluis. Absoluut een aanrader! Was onder de indruk van de collectie en geef het een welverdiende 4/5.
Peter De Valois
15 januari 2017
Substantial charity cycle. Wide range
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
gerlinde en 465 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
gerlinde en 465 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad
Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad