Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad

Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad

Gevel van kringloopwinkel De Groene Sluis met groene en witte bekleding, grote ramen en welkom-bord

Openingstijden

ma Gesloten
di 10:00-17:00
wo 10:00-17:00
do Gesloten
vr 10:00-17:00
za 10:00-17:00
zo Gesloten

Wat bezoekers zeggen

Kringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad is een gezellige, goed georganiseerde winkel met een divers assortiment van allerlei producten die een tweede leven verdienen. Bezoekers prijzen de zeer redelijke prijzen en het uitstekende, vriendelijke personeel. De winkel biedt ook een horeca-ruimte waar je kunt genieten van koffie, thee of een broodje. De gemiddelde score van 4.3 is weliswaar hoog, maar sommige klanten ervaren de innameregels voor spullen als streng. Overwegend is De Groene Sluis een fijne winkel die klanten graag opnieuw bezoeken.

Samengevat uit 466 Google reviews · bijgewerkt 25 oktober 2026

Bekijk alle 466 beoordelingen

Kringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is open op dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Met een beoordeling van 4,3 op basis van 438 reviews staat deze kringloopwinkel goed bekend.

Beoordelingen (466)

4,3
D

Diny Bas

15 januari 2018

Leuk om rond te snuffelen

K

Keuken Inventaris

15 januari 2018

2e Hands meubels voor te hoge prijzen, zodat ze moeten afprijzen om het kwijt te raken. Zelf krijgen ze alles voor niets. Het smoesje van de Goede Doelen maakt niet goed dat voor mensen met weinig geld de prijzen veel te hoog liggen. Oud serviesgoed voor hogere prijzen dan de nieuwprijs vroeger was. Keukenspullen koop je bij Action met garantie voor bijna dezelfde prijs als ze hier voor tweedehands spul vragen. Weckflessen bestel je beter en goedkoper gewoon nieuw bij Weck. Pas op als je apparaten onder de 5 euro koopt. Je krijgt je geld nooit terug als het niet werkt. Jammer, dat er geen weggeefwinkel is in Lelystad. Want die krijgen gratis en geven ook gratis. Maar hier draait alles om geld.

D

Daniel K

15 januari 2018

nice and cheap, always different things, good service. and the proceeds also go to various charities!

S

Stephan Hartwich

15 januari 2018

Snuffelen in een kringloopwinkel. Deze geeft verdiende geld verdeeld aan goede doelen.

K

Kitty

15 januari 2018

Sympathieke winkel, niet duur en besteedt haar winst aan goede doelen.

C

Chris eckhardt

15 januari 2018

Altijd leuke spulletjes te vinden voor weinig geld, steunt ook goede doelen

A

Ab Ma

15 januari 2018

Aanvulling voor mijn serviesgoed en glazen is soms te vinden bij de kringloopwinkels, maar de prijzen zijn veel te hoog.

A

Anoniem Anoniem

15 januari 2018

Geinig

D

David Douwstra

15 januari 2018

Een uitstekende bezoek aan de kringloopwinkel De Groene Sluis. Absoluut een aanrader! Vond precies wat ik zocht en geef het 4 sterren.

E

Ewout Geentriangeldus

15 januari 2018

Veel vrouwenkleding wordt gestolen en als mensen hun spullen niet willen , flikkeren ze deze ergens neer. Producten uit verpakking stoppen we niet meer terug en met speelgoed laten we de kinderen sjezen en spelen door de gehele winkel en ruimen we natuurlijk ook niet op. De vrijwilligers werken met een enorme inzet om de boel draaiende te houden en zijn na de dag ontzettend moe....iets wat een verstopte geldtrekkende stropdas zelden meemaakt. Mocht je iets te duur vinden ( bahh..goede doelen. bahh...vrijwillgers.) of van slechte kwaliteit.....kijk dan eens naar je leven

38 / 47

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

gerlinde versteeg Baraa Staif Jan Pękala

gerlinde en 465 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

gerlinde versteeg Baraa Staif Jan Pękala

gerlinde en 465 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad

Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad

Route plannen
Gevel van kringloopwinkel De Groene Sluis met groene en witte bekleding, grote ramen en welkom-bord Gevel van kringloopwinkel met groene bekleding, grote ramen en 'welkom' opschrift boven ingang Winkelvloer met zwarte stellingen vol dvd's, cd's en media, verlichte vitrine met decoratie, houten toonbank Winkelvloer van kringloopwinkel met rekken kleding, stellingen met huishoudspullen en groene informatielabels Winkelvloer met boekenkast, gele displaymeubel, rekken met media en decoratie aan muren Glas thee of ander warm drinken op een wit schoteltje met een theezakje erin Glas met thee en theebuiltje op een witte onderzetters met winkellogo Grote opblaasbare voetbal-vormige speeltoestel op het terrein naast de winkel Opblaasbare voetbalvormige speelstructuur op grasveld naast kringloopwinkel Groene gevel van kringloopwinkel met welkomstbord en glazen deuren aan de voorkant Winkelvloer met tafels, stoelen en boeken in stellingen op de achtergrond Winkelinterieur met diverse meubels: grijze bank, houten tafel, kasten en stellingen met opgestelde spullen Winkelvloer met stellingen vol kleding, boeken en huishoudelijke artikelen, balie op de voorgrond Winkelvloer met houten stellingen vol huishoudelijke spullen en een wit kastje in het midden Winkelinterieur met houten stellingen, displaykasten met serviesgoed en kledingrekken langs de wanden Winkelvloer met houten meubels, tafels en stoelen; klanten en personeel in het interieur van de kringloopwinkel Vitrinekasten met miniatuurtreinen, rails en treinonderdelen in verschillende kleuren en formaten Rekken met tweedehands kinderkleding, waaronder jassen en broeken in verschillende kleuren Uitgestalde tweedehands huishoudartikelen, vazen, glazen flessen en decoratieve items op een houten toonbank Grote rieten mand vol met tweedehands items op houten platform in kringloopwinkel, met stellingen en kleding op de achtergron Stellingen met huishoudelijke artikelen: pannen, kookgerei, boeken en overige huisraad Close-up van een decoratieve glazen flesje met zilveren dop in de hand, met achtergrond van houten memobordjes met Nederlands Tekening van een hert met grote geweien, uitgevoerd in bruine inkt op wit papier Grijze gestoffeerde poef of voetenbankje met houten poten op betonnen ondergrond Binnenkant van een koffiehoek met espressomachine, shelves met spullen en een bestelbalies met decoraties Potplant met bladeren op houten tafel naast Scrabble-letters en informatiebord
/ 26