0,0 km
Evan's kringloopwinkel
Lelystad
Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Een overzichtelijke en goed georganiseerde kringloopwinkel met een vriendelijke sfeer en behulpzame vrijwilligers. Bezoekers prijzen de verzorgde presentatie van spullen en de redelijke prijzen. Het aanbod omvat diverse artikelen, inclusief bouwmaterialen. Veel klanten spreken over een aangename sfeer en noemen het hun favoriete tweedehandswinkel in Lelystad. Een extra pluspunt is de aanwezige lunchroom met verse appeltaart en koffie. De meeste bezoekers zijn tevreden over de nette uitstraling en de kwaliteit van de aangeboden goederen.
Samengevat uit 438 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026
Bekijk alle 438 beoordelingenKringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is open op dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Met een beoordeling van 4,3 op basis van 438 reviews staat deze kringloopwinkel goed bekend.
Ineke Koot
15 januari 2018
Een geweldige ervaring bij de kringloopwinkel De Groene Sluis. Een echte aanwinst voor de buurt! Kreeg geweldige service en geeft het een welverdiende 5/5.
Willem Leidekker
15 januari 2018
Leuke gezellige winkel veel assortiment en goedkoop
Chris eckhardt
15 januari 2018
Altijd leuke spulletjes te vinden voor weinig geld, steunt ook goede doelen
Kitty
15 januari 2018
Sympathieke winkel, niet duur en besteedt haar winst aan goede doelen.
Daniel K
15 januari 2018
nice and cheap, always different things, good service. and the proceeds also go to various charities!
Anoniem Anoniem
15 januari 2018
Geinig
Herman van Rhijn
15 januari 2018
Leuke kringloopwinkel, niet al te duur. Feit dat de opbrengst naar goede doelen gaat vind ik een pre ten opzichte van de concurrentie
Diny Bas
15 januari 2018
Leuk om rond te snuffelen
Keuken Inventaris
15 januari 2018
2e Hands meubels voor te hoge prijzen, zodat ze moeten afprijzen om het kwijt te raken. Zelf krijgen ze alles voor niets. Het smoesje van de Goede Doelen maakt niet goed dat voor mensen met weinig geld de prijzen veel te hoog liggen. Oud serviesgoed voor hogere prijzen dan de nieuwprijs vroeger was. Keukenspullen koop je bij Action met garantie voor bijna dezelfde prijs als ze hier voor tweedehands spul vragen. Weckflessen bestel je beter en goedkoper gewoon nieuw bij Weck. Pas op als je apparaten onder de 5 euro koopt. Je krijgt je geld nooit terug als het niet werkt. Jammer, dat er geen weggeefwinkel is in Lelystad. Want die krijgen gratis en geven ook gratis. Maar hier draait alles om geld.
Stephan Hartwich
15 januari 2018
Snuffelen in een kringloopwinkel. Deze geeft verdiende geld verdeeld aan goede doelen.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 438 andere bezoekers
Kringloopwinkel De Groene Sluis in Lelystad
Zuiveringweg 83, 8243 PE Lelystad