Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Sjans kringloopwinkel Herselt

Aarschotsesteenweg 44, 2230 Herselt

Tweedehands jurk in grijs en zwart met gestreepte pasvorm en zwarte banden

Openingstijden

ma 09:30-17:00
di 09:30-17:00
wo 09:30-17:00
do 09:30-17:00
vr 09:30-17:00
za 09:30-17:00
zo Gesloten

Wat bezoekers zeggen

Een ruime kringloopwinkel met een groot aanbod kleding, waar de indrukwekkende ruime opzet wordt opgemerkt door bezoekers. De winkel is over het algemeen netjes geordend wat de winkelervaring positief beïnvloedt. Nadelen zijn echter de vaak hoge prijzen, vooral voor tweedehands Shein-kleding en zelfs voor beschadigde of incomplete producten. Daarnaast wordt het personeel door meerdere bezoekers als onvriendelijk ervaren, wat de algehele indruk van de winkel negatief beïnvloedt.

Bekijk alle 10 beoordelingen

Beoordelingen (10)

3,1
Dieter Schellens

Dieter Schellens

12 september 2026

Annik Van Laer

Annik Van Laer

9 september 2026

Meestal is het personeel zeer onvriendelijk, ze antwoorden niet eens wanneer je 'goeie dag' zegt. Dat kost niks, maar sommige prijzen zijn absoluut absurd. 50 euro voor een vaas zien staan. Kapotte spullen of niet complete spullen waar veel geld voor wordt gevraagd?! Mensen, jullie zijn een kringloopwinkel met gekregen goederen, herbekijk a.u.b. jullie prijzen!

Timmermans Bram

Timmermans Bram

14 augustus 2026

helene Keijzers

helene Keijzers

28 juli 2026

Grote winkel, veel kleding. Echter veel te duur geprijst met name Shein kleding! De winkel is wel netjes geordend. Medewerkers vriendelijk.

Eva Weckx

Eva Weckx

27 juli 2026

David Loomans

David Loomans

17 juli 2026

Evy Vermeylen

Evy Vermeylen

15 juli 2026

Super leuke kleedjes gekocht aan betaalbare prijs .. maar sommige personeelsleden ... Er kan zelfs geen goede dag af aan de kassa .

S. W.

S. W.

12 juli 2026

Grote winkel maar amper iets interessants te zien.

Kenny Van Exaerde

Kenny Van Exaerde

3 juli 2026

H

H

29 juni 2026

Wij brachten speelgoed waaronder een klein basketballetje. Deze werd meteen al lachend hard door de magazijnruimte gestampt. Heel onrespectvol. Je brengt speelgoed binnen waar met zorg is voor gedragen in de hoop het een tweede leven te kunnen geven en dan wordt hier zo mee omgegaan. Het was er net een speeltuin. Heel jammer dit. De houding van het personeel trekt op niets. Slechtste kringloopwinkel dat ik ken.

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Dieter Schellens Annik Van Laer Timmermans Bram

Dieter en 9 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Dieter Schellens Annik Van Laer Timmermans Bram

Dieter en 9 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Sjans kringloopwinkel Herselt

Aarschotsesteenweg 44, 2230 Herselt

Route plannen
Tweedehands jurk in grijs en zwart met gestreepte pasvorm en zwarte banden
/ 1