1,8 km
Kringwinkel Antwerpen (Zuid)
Antwerpen
Abdijstraat 104, Antwerpen
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-18:00 |
| do | 10:00-18:00 |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | Gesloten |
Kleding en textiel, speelgoed, boeken, meubelen (bedden, kasten, banken, stoelen), matrassen, huishoudelijke apparaten (koelkasten, stofzuigers, tv's), decoratie (spiegels, wanddecoratie, vloerkleden), multimedia (cd's, dvd's, lp's), sportgerief, babyspullen, elektronische toestellen en fietsen.
Wapens en sierwapens, voertuigen, industriële zonnebanken, klein gevaarlijk afval (verf, batterijen, tl-buizen), asbesthoudende producten, inktpatronen, autobanden, etenswaren/dranken met houdbaarheidsdatum, ivoor, opgezette dieren, gekopieerde video's/audiocassettes, namaakproducten en nazi-memorabilia.
Bevestigd door de winkel · 14 Aug 2026
Een moderne kringloopwinkel in Antwerpen met redelijk hoge waarderingen. Bezoekers prijzen het vriendelijke personeel en de occasionele schatten die je kunt vinden. Het aanbod is gevarieerd maar beperkt, met slechts enkele zware meubels en hoge prijzen in vergelijking met andere kringloopwinkels. De winkel heeft een prettige sfeer en wordt gewaardeerd om zijn unieke vondsten, hoewel de prijs-kwaliteitverhouding soms als teleurstellend wordt ervaren.
Vind een gevarieerd aanbod tweedehands spullen bij The Kringwinkel Antwerp in de Abdijstraat. Je kunt hier terecht voor kleding, meubels, boeken en diverse huishoudelijke artikelen. Deze kringloopwinkel is gevestigd in Antwerpen, België en is onderdeel van een sociale onderneming die tweedehands een centrale plek geeft. Doordeweeks ben je welkom van 10:00 tot 18:00, op woensdagen tot 16:00 en op zaterdag eveneens van 10:00 tot 18:00. De winkel is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.
Geraldine Cordie, Medewerker Marketing en Communicatie, Kringwinkel Antwerpen vzw · 14 augustus 2026
Henry
7 januari 2022
Leuke grote kringloop. Gelegen in drukke winkelstraat. Verdeeld over twee etages. Aardige spullen en redelijke prijzen. De bijzondere spullen in aparte vitrines waar via internet op geboden kan worden. Betaald parkeren voor de de deur.
Martine Trompet
11 december 2021
Patrice Albertini
27 november 2021
Vriendelijke mensen en leuke spullen
Karen Van der Heyden
16 oktober 2021
Joyce Van Gils
4 oktober 2021
Stefan Militaru
2 oktober 2021
Vasyl Danyshchuk
2 oktober 2021
Monika Verma
18 september 2021
Jose manuel Torres Bernardez
26 augustus 2021
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Saleh en 233 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Saleh en 233 anderen deelden hun ervaring
Kringwinkel Kiel (Abdijstraat)
Abdijstraat 104, Antwerpen