1,8 km
Kringwinkel Antwerpen (Zuid)
Antwerpen
Abdijstraat 104, Antwerpen
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-18:00 |
| do | 10:00-18:00 |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | Gesloten |
Kleding en textiel, speelgoed, boeken, meubelen (bedden, kasten, banken, stoelen), matrassen, huishoudelijke apparaten (koelkasten, stofzuigers, tv's), decoratie (spiegels, wanddecoratie, vloerkleden), multimedia (cd's, dvd's, lp's), sportgerief, babyspullen, elektronische toestellen en fietsen.
Wapens en sierwapens, voertuigen, industriële zonnebanken, klein gevaarlijk afval (verf, batterijen, tl-buizen), asbesthoudende producten, inktpatronen, autobanden, etenswaren/dranken met houdbaarheidsdatum, ivoor, opgezette dieren, gekopieerde video's/audiocassettes, namaakproducten en nazi-memorabilia.
Bevestigd door de winkel · 14 Aug 2026
Deze winkel biedt een gevarieerd aanbod tweedehands artikelen in een ordelijke winkelruimte. Bezoekers prijzen het verwelkomende personeel en het feit dat men af en toe een echte pareltje kan vinden. De prijzen worden echter vaker als hoog beschouwd, soms zelfs bijna de prijs van nieuwe artikelen, wat een terugkerend minpunt is ondanks de gemiddeld positieve ervaringen. De kleedkamers worden genoemd als pluspunt, hoewel de privacy hier soms in het gedrag komt.
Vind een gevarieerd aanbod tweedehands spullen bij The Kringwinkel Antwerp in de Abdijstraat. Je kunt hier terecht voor kleding, meubels, boeken en diverse huishoudelijke artikelen. Deze kringloopwinkel is gevestigd in Antwerpen, België en is onderdeel van een sociale onderneming die tweedehands een centrale plek geeft. Doordeweeks ben je welkom van 10:00 tot 18:00, op woensdagen tot 16:00 en op zaterdag eveneens van 10:00 tot 18:00. De winkel is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.
Geraldine Cordie, Medewerker Marketing en Communicatie, Kringwinkel Antwerpen vzw · 14 augustus 2026
josefa canel
30 oktober 2026
Valerii Khabichev
30 oktober 2026
We hebben rolschaatsen gekocht voor onze oudste zoon - hij is er heel blij mee, hij schaatst nu elke dag :)
Fadel Al Atabi
23 oktober 2026
Hij verkoopt tweedehands spullen, maar wel voor een zacht prijsje. Ik raad je aan om hem eens te bezoeken.
Tine Echelpoels
19 oktober 2026
De prijzen zijn soms duurder dan wat ze oorspronkelijk hebben gekost, vb h&m 3 voor de prijs van 2-reeks; sheinkleren; zeeman etc. Voor de rest soms wel eens een pareltje te vinden. De kleedkamers zijn supertof, maar niet gezellig als één van de werknemers tot 4 keer toe het gordijn open trekt. Als je wil zien of er nog iemand inzit, neem dan gewoon de gordijnen 5 a 10cm in zodat je naar de voeten kan zien.
Martine Hendrickx
13 oktober 2026
semra semchik
2 oktober 2026
Klaasje Ferwerda
22 september 2026
Wekke (Wekke)
20 september 2026
Het is een ordelijke winkel. Maar zoals ik wel meer lees is echt alles hoog geprijsd. Met lichte beschadiging soms bijna de prijs van nieuw in de winkel.
Saleh Braika
15 september 2026
Ole Pallesen
13 september 2026
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
josefa en 241 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
josefa en 241 anderen deelden hun ervaring
Kringwinkel Kiel (Abdijstraat)
Abdijstraat 104, Antwerpen