2,1 km
Outletshop De Kilomeet
Mortsel
Borsbeeksebinnenweg 51, Mortsel
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-18:00 |
| do | 10:00-18:00 |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026
Een ruime en overzichtelijke kringloopwinkel met een netjes gesorteerd aanbod kleding en diverse huishoudelijke artikelen. Klanten prijzen de scheppe prijzen en het vriendelijke personeel. De winkel is geliefd bij meubelzoekers die regelmatig parels vinden. Het pand is groot en goed georganiseerd, met kleding op kleur en maat gesorteerd. Een enkele klacht gaat over de service bij het ophalen van meubels bij personen met een handicap.
Opnieuw & Co Mortsel aan de Borsbeeksebinnenweg 51 hoort bij Opnieuw & Co België, de keten met zeven kringloopwinkels in de Antwerpse Zuidrand. In deze kringloopwinkel snuffel je door een breed tweedehands aanbod:
Afrekenen kan met kaart en met eco- en consumptiecheques.
Herbruikbare spullen geef je af in de winkel of bij het geefpunt aan de Vredebaan 76 in Mortsel. De keten haalt spullen ook gratis aan huis op in de tien verzorgingsgemeenten, heeft een betaalde inboedelservice voor volledige inboedels of stukken die niet door de voordeur passen, en beheert 45 textielcontainers in de regio.
Bij Opnieuw & Co werken mensen met een (grote) afstand tot de arbeidsmarkt. Het lokaal sorteren, prijzen en verkopen zorgt voor extra werkgelegenheid in de gemeenten.
Bij de winkel zijn minstens 50 gratis parkeerplaatsen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Meer tweedehands aanbod in de buurt vind je bij de kringloopwinkels in Mortsel.
Luka Goemans, Coordinator Marketing en Communicatie · 29 juli 2026
Bert De vogelas
19 februari 2025
Schandalige winkel afspraak gemaakt voor levering waren veel te vroeg niet op juiste uur, brief gekregen om nieuwe afspraak te maken. Terug naar winkel gegaan en moeten aanhoren dat ze 35 euro vragen voor nieuwe levering ze noemde het opslagkosten. Schandalig nog nooit gehoord zo iets op een aankoop van 35 euro , degoutant
NaydenovDS
5 februari 2025
Wendy Van Akeren
21 januari 2025
Ik koop een trui van SHEIN , nieuw 7 euro , bij hun 6,20 ! Schandalige prijzen voor een kringloopwinkel ! en aan de kassa ZEER onvriendelijk! Mij zien ze hier nooit meer terug!
Nancy V
18 januari 2025
ibrahim ebret
6 januari 2025
tawayagetch debb
2 januari 2025
Ik vind da je eigenlijk best veel betaald voor iets wat tweedehands is. De prijzen zijn zo verschrikkelijk omhoog gegaan datik het niet meer fijn winkelen vind. Vooral van meubels schrik ik soms van, helemaal beschadigt en dat verkopen ze het voor 10 euro minder dan bij de IKEA waar je het nieuw krijgt. Idem met kledij dat versleten en kapot is. Verder vind ik de verkoopster die altijd aan de kledij werkt zo brutaal en is ook altijd geïrriteerd, ik durf haar zelf niet meer aan te spreken, en ze is ook echt niet collegiaal naar haar medecollega's maar goed! Verder vind ik de grootste deel van het personeel wel aardig en behulpzaam.
Maya Baaij
15 december 2024
Cindy De Greef
23 november 2024
Martine Leveugle
10 november 2024
Kan je hier een broodje krijgen? Vroeger kon dit maar het is lang geleden dat ik er nog geweest ben.
Vicky Cras
25 oktober 2024
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Geertrui en 430 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Geertrui en 430 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Opnieuw & Co Mortsel
Borsbeeksebinnenweg 51, Mortsel