2,3 km
Kringloopwinkel Vintage Pareltjes in Amsterdam
Amsterdam
Koningin Wilhelminaplein 1, 1062 HG Amsterdam
| ma | Gesloten |
| di | 11:00-18:00 |
| wo | 11:00-18:00 |
| do | 11:00-18:00 |
| vr | 11:00-18:00 |
| za | 11:00-18:00 |
| zo | 11:00-18:00 |
Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026
Een charmerende, kleine kringloopwinkel in Amsterdam West met een geminimaliseerd maar zorgvuldig geselecteerd aanbod van kleding (inclusief grotere maten), boeken, platen en kleine meubels. De reviews benadrukken de unieke combinatie van winkel en café, waar bezoekers kunnen genieten van koffie, thee en gebak. De prijzen worden als redelijk beschreven voor de kwaliteit van de aangeboden items. wat de winkel echt bijzonder maakt, is de huiskamer sfeer en de regelmatig georganiseerde workshops en events over duurzaamheid en hergebruik.
Samengevat uit 134 Google reviews · bijgewerkt 11 oktober 2026
Bekijk alle 134 beoordelingenKringloop Muna in Amsterdam is verhuisd naar het Koningin Wilhelminaplein 1, in Amsterdam Nieuw-West. De winkel verkoopt tweedehands kleding, boeken, meubels, gereedschappen, antiek en sieraden. Met 90 beoordelingen scoort de winkel gemiddeld een 4.8.
Deze kringloopwinkel combineert een kringloopwinkel met een cafe. Naast tweedehands kleding, boeken, LP's, sieraden, kunst en woonaccessoires kun je er koffie of thee drinken met huisgemaakt lekkers, dat zowel vegan als glutenvrij is.
De naam Muna komt van 'commune' en is ook een Arabische meisjesnaam die wensen en verlangen betekent. De winkel wil een buurt creëren met meer verbinding en minder afval, een plek waar spullen een tweede leven krijgen.
De winkel is open van dinsdag tot en met zondag, van 11:00 tot 18:00 uur. Je kunt er met kaart betalen.
Je kunt tijdens openingstijden spullen doneren, waaronder:
De winkel neemt geen schoenen of kinderkleding aan. Ook huishoudelijke apparaten, elektronica en kasten heeft Muna niet.
Angie Koelewijn, Eigenaar · 29 juli 2026
Tim Fokker
8 augustus 2026
Een hele huiselijke en warme plek waar je altijd met een pareltje de deur uit gaat. Koffie is heerlijk, glutenvrije en vegan opties, wat top is. En altijd een leuk sfeertje :))
Nausicaa Hugon Salazar
6 augustus 2026
Een van de beste tweedehands kledingwinkels in de stad! Elke dag nieuwe spullen. Zeer redelijke prijzen! Leuk en gezellig café!
Dearbhla Ross
5 augustus 2026
Een verborgen pareltje, echt ruim en goed georganiseerd, en meer dan zomaar een kringloopwinkel of een café. Je voelt de liefde die deze vrouwen erin hebben gestoken om zo'n plek te creëren. Ik ben zo blij dat het in de buurt is :) De ijskoude kokosmatcha en de zelfgemaakte brownie waren allebei heerlijk.
Yrsa Zandbergen
5 augustus 2026
Deze kringloop is super gezellig, overzichtelijk en het personeel is lief. Daarnaast ook nog lekkere koffie en de brownie is méga lekker! En ook al leuke dingen gevonden in de winkel, voor hele schappelijke prijsjes.
Suzanne van Nimwegen
28 juli 2026
Myrto Symeonidi
27 juli 2026
Tamara Menger
26 juli 2026
Sylvana
24 juli 2026
Een heerlijke plek in deze buurt! Leuk om rond te kijken en een gezellige en uitnodigende ruimte.
Claire Haages
24 juli 2026
Ik ben blij dat kringloop Muna weer terug is in de wijk. Een leuke kringloop waar je heerlijke koffie kan drinken.
Pouria
22 juli 2026
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
134 bezoekers deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
134 bezoekers deelden hun ervaring
Kringloop Muna in Amsterdam
Koningin Wilhelminaplein 1, 1062 HG Amsterdam