5,6 km
Kringwinkel Vilvoorde
Vilvoorde
Brusselsesteenweg 576, 2800 Mechelen
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-18:00 |
| do | 10:00-18:00 |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 13 Aug 2026
Een middelgrote kringloopwinkel in Mechelen die na verhuis een andere indeling heeft gekregen. Bezoekers constateren dat de prijzen gestegen zijn vergeleken met vroeger, terwijl het aanbod verminderd zou zijn. Positieve elementen zijn de netjes gesorteerde kleding volgens maat en het georganiseerde karakter. Nadelen die vaak genoemd worden zijn onbeschofte medewerkers bij de afgeefbalie, lange wachttijden aan de kassa en inconsistenties in prijsstellingen.
Cirkels Mechelen-Zuid is een kringloopwinkel in Mechelen met tweedehands kleding, boeken, speelgoed, elektronica en kleine meubels. Er komen dagelijks nieuwe spullen binnen, dus elk bezoek is anders.
De winkel hoort bij Cirkels, een werking van Ecoso vzw met negen kringloopwinkels: Willebroek, Mechelen-Noord, Mechelen-Zuid, Mechelen-Centrum, Reet, Schelle, Londerzeel, Sint-Katelijne-Waver en Boom. Circulaire en sociale economie gaan er hand in hand: via sociale tewerkstelling krijgen mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt de kans om werkervaring op te doen, talenten te ontwikkelen en door te groeien naar een job die bij hen past.
Grote meubels vind je hier niet; hooguit kleine items zoals een bijzettafeltje of een stoeltje. Voor grote meubels kun je terecht bij de woonwinkels in Mechelen-Noord en Willebroek.
Het geefpunt zit achteraan de winkel en is bereikbaar via de Zemstbaan, naast huisnummer 177. Het is dagelijks open van 10:00 tot 17:45 uur. Kleine meubels zijn welkom zolang er opslagruimte is. Voor grotere meubels of een volledige inboedel is er een gratis ophaaldienst, te bereiken via 03 866 17 07. Het centrale geefpunt en het textielsorteercentrum van Cirkels zitten in Niel.
De winkel is open van maandag tot en met zaterdag. Je kunt er met kaart betalen, parkeren is gratis en de winkel is rolstoeltoegankelijk.
Anita Van heuverbeke, Medewerker Marcom, Ecoso vzw · 13 augustus 2026
cynthia liekens
2 november 2025
Na verhuis wilde ik alle bruikbare spullen afgeven aan deze kringloopwinkel. De man aan het afgeefpunt was ronduit onbeschoft. Kledij waaraan het ticket nog aanhing keurde hij zonder meer af omdat er een pluisje ophing (dus niet proper volgens hem,) boeken wilde hij niet, volgens meneer moesten we het maar gewoon meegeven met oud papier (notabene de boeken daar zelf gekocht) Elke doos werd uitgeladen en gecontroleerd , heel denigrerend behandeld. Nooit meer krijgen ze iets van mij. Ik heb helft terug meegenomen en binnengebracht bij opnieuw en co . Wat een verschil in onthaal en klantvriendelijkheid.....
Elisabeth Belmans
21 augustus 2025
Fijne winkel, de kleding is volgens maat geselecteerd. Geweldig handig !
Veerle De Houwer
23 mei 2025
Jammer genoeg ben ik het eens met de reviews die zeggen dat deze kringwinkel minder goed is na de heropening. De chaos van vroeger maakte het net leuk. Voordien mijn favoriete kringwinkel in Mechelen, nu kom ik er eigenlijk bijna niet meer. Ik post dit in de hoop dat er verandering komt.
Hanna VB
3 mei 2025
Ik vind het zo jammer dat, na de verhuis, mijn positieve gevoel bij deze kringloop verdwenen is. Alles is duurder geworden, de 'chaotische ordening' van de winkel is verdwenen, en er is veel minder aanbod! De indeling vind ik ook niet super… Echt spijtig, het was één van mijn favorietjes om even binnen te springen! 🙁
Hanna
3 mei 2025
Ik vind het zo jammer dat, na de verhuis, mijn positieve gevoel bij deze kringloop verdwenen is. Alles is duurder geworden, de 'chaotische ordening' van de winkel is verdwenen, en er is veel minder aanbod! De indeling vind ik ook niet super… Echt spijtig, het was één van mijn favorietjes om even binnen te springen! 🙁
Els De Vleeshouwer
29 april 2025
Jammer de nieuwe winkel of boetiek. Het mist zijn doel. Vroeger kon je goed snuisteren en echt mooie vintage dingen vinden. Je moest wel de opkopers voor zijn. Ja en die waren er of uit bron weet ik dat sommig personeel zelf tweedehands verkoopt. Duurder en controleren of het nog vrij intact is. Schoenen waarvan de zolen loshangen verkoop je toch niet meer. Puur commercieel zonder fatsoen.
Kevin Vande Velde
5 april 2025
Ongeinteresseerd personeel, spreekt je aan in haar eigen taal en verstaat geen Nederlands. Staat er bij de electronica dat alles getest is en je het niet mag testen. Koop ik een klokje en marcheert het niet...
Matthé Ribbens
10 februari 2025
Wachten bij de kassa duurt eeuwen
Kathy Jacobs
19 augustus 2024
Ik kan alleen maar beamen wat hier al gezegd is, de afgeefbalie is ongeïnteresseerd. Plus, ik was nog niet terug aan mijn auto toen ik de persoon waaraan ik degelijk speelgoed afgegeven heb die doos zag uitkiepen in de afvalcontainer. Zonde en wat een verspilling. Volgende keer zal ik zoeken naar een organisatie die wél blij is met herbruikbaar speelgoed
Luc Dubois
16 augustus 2024
Tot mijn spijt was het onthaal aan de "afleverbalie" weinig beleefd. Mevrouw was niet erg geïnteresseerd en bleef maar verder artikelen prijzen, de reactie op de meegebrachte spullen was ook eerder onwillig en afkeurend. Ik begrijp dat niet alles aanvaard kan/mag worden, maar de reactie van de medewerkster was veeleer negatief en bitsig in plaats van meewerkend. Spijtige ervaring.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Ingrid en 106 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Ingrid en 106 anderen deelden hun ervaring
Cirkels Mechelen-Zuid
Brusselsesteenweg 576, 2800 Mechelen