Kringloopwinkel Purmerend Noppes




Kringloopwinkel van Noppes. Grote ruime kringloopwinkel, 2 etages, mooie loods op industrieterrein ‘De Koog’. Rustige sfeer ondanks de vele bezoekers. In de winkel zijn de zuilen en pilaren in fel Noppesroze geschilderd, geeft een grappig effect en je weet direct dat dit een Noppeswinkel is. Goede gedempte akoestiek door vloerbedekking. Veel daglicht binnen.  Voldoende parkeergelegenheid voor de deur voor de auto en de fiets.
Ga direct naar het verslag of bekijk de foto’s

purmerend20080623 1 250x187 Kringloopwinkel Purmerend Noppes

Noppes Purmerend

Cantekoogweg  23
1442 LG Purmerend
tel: 0299 – 411 001
fax: 0299 – 411 002

Openingstijden:
ma -vrij 9.00 – 18.00
vrij tot 21.00
za 9.00 – 17.00

Indeling en sortering

Bij binnenkomst rechts hangt de kleding in schuine rekken. Aan de linkerkant staan eethoeken, banken en salontafels. Wat meer achterin het kleingoed en servies in de praktische schuine kasten die we inmiddels wel herkennen als Noppesontwerp. Via een doorloopje is een andere ruimte te bereiken waar nog meer kleding is te vinden. Daar staan ook de minder aantrekkelijke goederen uitgestald zoals bedden, matrassen e.d.. Op de 1e etage vinden we elektronica, onderdelen, kindermeubilair en de boeken- en platenafdeling.

Kleding

Alle kleding is gewassen nagekeken en zo nodig hersteld. De kleding is goed draagbaar. Aanlokkelijk op kleur gepresenteerd in schuin geplaatste rekken. Aangeklede poppen in de etalage.

Speelgoed

-

Meubels

De meubels staan ruim opgesteld zodat je alles goed kan uitproberen, eethoeken en bankstellen met salontafels als set bij elkaar. Allemaal wel in strakke rijen en bijna zonder decoratiemateriaal. Beetje saai, wel heel overzichtelijk. Je vindt er van alles: van oubollig tot strak eigentijds.

Servies

Ruim aanbod en goed gesorteerd, zodat je gemakkelijk vindt wat je zoekt.

Boeken en platen

De boekenafdeling maakt een goede indruk. Er zijn leuke boekencarrousels. Een goede leestafel met lekker stoelen zijn uitnodigend om even te gaan zitten lezen.
Er worden heel veel LP’s aangeboden, ook daar is goed gerubriceerd. Een aantrekkelijke collectie.

Bruingoed en witgoed

Men heeft een technische dienst die alles van tevoren nakijkt. Vanaf € 20,– heeft u hier een mooi merk apparaat.

Prijs-kwaliteitverhouding

De prijzen zijn prima, wellicht zelfs aan de lage kant, gezien het goede aanbod.

Personeel

Vriendelijk, alert en behulpzaam.

Deze kringloopwinkel heeft

  • een of meer paskamers
  • een koffiehoek
  • koffie, thee of fris(of via automaat)
  • ook versnaperingen (of via automaat)
  • een of meer bezoekerstoiletten
  • geen apart invalidentoilet
  • een bovenverdieping met lift of voorziening voor gehandicapten
  • winkelmandjes en/of wagentjes
  • gratis inpak- en/of verpakkingsmateriaal
  • een website
  • regelmatig een veiling of heeft andere speciale dagen
  • nog andere diensten (zie bijzonderheden)

Bijzonderheden of andere opmerkingen

In 2008 vierde Noppes het 10-jarig bestaan.

Opvallend item

Veel grasmaaiers!
Activiteiten bij Noppes

Zelf gekocht

2008

  • Boek: Hup Holland Hup € 1,00
  • LP: Braak – Ik weet wat je lust € 1,00 
  • LP: Alexander Curly – Zilverdael € 1,00

2006

  • Glazen schaaltje met ruitmotief € 0,75

Foto’s






2 Reacties op Kringloopwinkel Purmerend Noppes

  1. Mokum zegt:

    Waarom geen winkel van deze keten in Amsterdam, ik denk dat daar grote behoefte aan is.

  2. Parels zegt:

    Hallo Daphne,

    Dank voor je suggestie, we zullen een extra rubriek “Speelgoed” toevoegen aan ons verslag. We maken meestal wel een foto van de speelgoedafdeling, maar wat meer informatie kan natuurlijk nooit kwaad. Wel duurt het dan even voordat we die bij elke winkel aangevuld hebben.

    H & AK

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Website bijgewerkt 16 april 2013 @ 19:23
Deze pagina is bijgewerkt op 24 april 2012 @ 08:30